Město Bohumín

Nadace a fondy

Propojovací stezka u Vrbického jezera 13.11.2023

Propojovací stezka u Vrbického jezera

Realizací projektu vznikne nová propojovací stezka pro chodce, cyklisty a in-line bruslaře v délce 737 metrů, která je vedená podél Vrbického jezera. Dojde tak k propojení celého okruhu kolem jezera.
Oranžové hřiště MŠ Tovární Bohumín 13.11.2023

Oranžové hřiště MŠ Tovární Bohumín

Vybudování moderního hřiště v zahradě mateřské školy. Namísto ploch z litého asfaltu vznikne hřiště z umělého pryžového povrchu, které bude obsahovat barevnou grafiku pro dopravní výchovu, pískoviště a také mlhoviště pro osvěžení.
Přechod pro chodce ul. Bezručova, Bohumín 29.7.2021

Přechod pro chodce ul. Bezručova, Bohumín

Realizací předkládaného projektu vznikne nasvětlený přechod pro chodce v Bezručově ulici, v městské části Bohumín - Záblatí. Dojde tak k větší bezpečnosti a ochraně dětí, mládeže a dalších chodců. Z nadačního příspěvku bude hrazeno nasvětlení.
Doplnění atrakcí na školní zahradě 1.11.2017 Ukaž na letecké mapě

Doplnění atrakcí na školní zahradě

Realizací projektu došlo k doplnění venkovních dětských atrakcí na dvou školních zahradách. V mateřské škole Rafinérský lesík a v mateřské škole Fitškolka byly instalovány houpačky, tzv. hnízda.
Bezpečnost a ochrana dětí a mládeže v obci Bohumín 2.6.2017

Bezpečnost a ochrana dětí a mládeže v obci Bohumín

Realizací projektu dojde k vybudování dvou nasvětlených přechodů pro chodce s ostrůvkem a to v ulici Osvoboditelů v blízkosti křižovatky s ul. Čs. armády a v ulici Studentské v blízkosti křižovatky s ul. J. Palacha. Realizací projektu bude zvýšena bezpečnost chodců na frekventovaných silnicích v cen
Trvalkový záhon - odstavná plocha u ZŠ Beneše 22.11.2016

Trvalkový záhon - odstavná plocha u ZŠ Beneše

Předmětem projektu je pořízení trvalkového květinového záhonu. Město Bohumín obdrželo na tuto akci nadační příspěvek z grantového řízení Podpora regionů Nadace ČEZ.
Strana: 1

Počet nalezených záznamů: 6

    Městský úřad