Město Bohumín

16.11.
2020

Rada města (volební období 2018-2022)

Sedmičlenná Rada města byla zvolena na ustavujícím zasedání zastupitelstva města 29. října 2018. Rada města zřizuje komise rady města.

     

    Termíny zasedání rady

    • 7. prosince 2020
    • 11. ledna 2021
    • 1. února 2021
    • 8. března 2021
    • 12. dubna 2021
    • 10. května 2021
    • 7. června 2021
    • 19. července 2021
    • 9. srpna 2021
    • 6. září 2021
    • 11. října 2021
    • 1. listopadu 2021
    • 6. prosince 2021

     

    Členové rada města

    Starosta města:
         Ing. Petr Vícha (vicha.petr@mubo.cz)

    Místostarostové:
         Ing. Lumír Macura (macura.lumir@mubo.cz)
         Igor Bruzl (bruzl.igor@mubo.cz)

     

    Ing. Petr Vícha
    starosta
    ČSSD

     

     

    Ing. Lumír Macura
    místostarosta
    ČSSD

    Igor Bruzl
    místostarosta
    ČSSD

     

        

    Ing. Aleš Drobek
    člen rady města
    ČSSD

       

    Mgr. Adrian Kuder
    člen rady města
    ČSSD

     

        

    Mgr. Věra Palková
    členka rady města
    ČSSD

    Ing. Yvona Placzková
    členka rady města
    ČSSD

     

     


    Počet zhlédnutí: 17 171

    Zpět

        Městský úřad