Město Bohumín

1.11.
2023

Volební období 2022-2026

 

Kontakty

  • máte-li zájem kontaktovat předsedu kterékoliv komise, pište na adresu info@mubo.cz 

 

Komise pro výchovu s vzdělávání

  • Vilma Valentová - předsedkyně
  • PaedDr. Miroslav Bialoň
  • Mgr. Pavlína Blažková
  • Mgr. Pavel Figura
  • Mgr. Maria Galuszková
  • PaeDr. Darina Ježíšková
  • Mgr. Barbora Kachlová
  • Mgr. Adrian Kuder
  • Bc. Radmila Kulínská
  • Mgr. Jana Nováková
  • Mgr. Věra Palková
  • Mgr. Pavla Skokanová
  • Mgr. Petr Sobota
  • Mgr. Barbora Sovová
  • Mgr. Ondřej Veselý
  • Mgr. Antonie Walterová 

Komise kultury

  • Mgr. Barbora Kachlová - předsedkyně
  • Mgr. Karel Balcar, LL.M., MBA
  • Ing. Bohuslav Czapek
  • Viktor Horký
  • Bc. Jitka Kociánová
  • Anes Parastatidis
  • Vladimír Pustowka
  • Kamila Smigová
  • Irena Šlachtová
  • Anna Šutová
  • Vilma Valentová
  • Mgr. Antonie Walterová

Komise sportu

  • Mgr. Adrian Kuder - předseda
  • Přemysl Benda
  • Adam Csakvary
  • Petr Kadlec
  • Jaroslav Kalous
  • Mgr. David Kološ
  • Mgr. Marek Palka, MBA
  • Mgr. Jana Nováková
  • Dušan Socha
  • Roman Škuta
  • Irena Šlachtová
  • Mgr. Jaroslav Thér
  • Mgr. Ondřej Veselý
  • Filip Walter
  • MUDr. Marek Zálešák

Komise sociální

  • Ing. Petra Chalupová - předsedkyně
  • Mgr. Karin Běhálková
  • Marcela Gabryšová
  • Mgr. Petra Kalichová
  • Bc. Monika Klimková
  • Zdeňka Kniezková Brňáková, DiS
  • Zdeňka Luzarová
  • Marie Neudertová
  • Jana Pavelková
  • Bc. Naděžda Stwiertniová
  • Mgr. Karin Škutová
  • Bc. Daniel Ucháč

Komise bytová

  • Roman Honysz - předseda
  • Marcela Banasová
  • Lucie Horáková
  • Petr Kadlec
  • Bc. Daniela Kadlecová
  • Dušan Kroščen
  • Zbyněk Krůl 
  • Olga Kwaśná
  • Marie Lenochová
  • Ing. Kateřina Pálková
  • Kristina Poláchová 
  • Bc. Naděžda Stwiertniová  
  • Blanka Škutová
  • Ing. Pavel Šuta 
  • Lenka Vachtarčíková

Komise majetková

  • Ing. Aleš Drobek - předseda
  • Bc. Lucie Gašpar

  • Ing. Jan Hejna
  • Jana Holeszová
  • Mgr. Jan Nevyjel
  • Martin Pálka
  • Ing. Mgr. Jan Przeczek
  • Ing. Marie Rothkögelová
  • Jaroslav Štiak
  • Mgr. Šimon Vícha 

Komise životního prostředí

  • Lukáš Nevrlý - předseda
  • David Babisz

  • Bc. Marcel Brejcha
  • Ing. Tomáš Cedivoda
  • Martin Gregor
  • Petr Chlebek
  • Ing. Jan Jeziorský
  • Ing. Petra Kišková
  • Ing. Josef Plášil
  • Rostislav Podeszfa, MBA
  • Ing. Radim Stošek

Komise pro územní rozvoj a dopravu

  • Ing. Dalibor Třaskoš - předseda
  • Ing. arch. Jan Hock

  • Ing. Karin Klusová
  • Ing. Bc. Jaromír Kotula
  • Ing. Alfréd Michalík
  • Ing. Mgr. Jan Przeczek
  • Luděk Škuta
  • Jan Sztwiertnia
  • Jaroslav Tkadlec

Komise pro rozvoj cyklodopravy

  • Ing. Mgr. Jan Przeczek - předseda
  • Ing. Radim Bárta
  • Přemysl Benda
  • Ing. Michal Boček
  • Mgr. Bc. Roman Honysz
  • Ing. Jakub Ježíšek
  • Eduard Kubiš
  • Ing. Lukáš Lička
  • Roman Pak
  • Mgr. Petr Sobota
  • Ing. Radim Stošek
  • Jaroslav Tkadlec

Komise pro občanské záležitosti

  • Vilém Bannert - předseda
  • Bc. Lucie Bodková

  • Kateřina Bartečková Fricová
  • Miluše Gříbková
  • Ingrid Helebrandová
  • Bc. Jitka Kociánová
  • Marcela Lysá, DiS
  • Martina Nitschová
  • Vlasta Pieklová
  • Jana Sklarčíková
  • Mgr. Karin Škutová
  • Bc. Pavlína Ucháčová
  • Ing. Věra Wastlová

Komise pro krizové řízení

  • Václav Ferfecki - předseda
  • Zbyněk Krůl
  • Jan Plasgura
  • Mgr. Miroslava Šmídová
  • Mgr. Přemysl Švajda
  • Roman Téma
  • Bc. Pavlína Ucháčová
  • Luděk Vrbka
  • Martin Wronka

Komise pro komunitní energetiku

  • Ing. Josef Plášil - předseda
  • Ing. Patrik Babiš

  • Ing. Michal Boček
  • David Děrgel
  • Ing. Dagmar Hejdová, MBA
  • Petr Lakomý
  • Ing. Michal Lorenc
  • Ing. Pavel Macháň 
  • Ing. Kateřina Pálková
  • Jiří Pavlík
  • Ing. Antonín Vacek

Komise pro městskou část Starý Bohumín

  • Zbyněk Krůl - předseda
  • Otmar Faja

  • Marta Galusek
  • Bc. Kamila Kaplanová
  • Lidie Malcharová
  • Ing. Doris Starzyková
  • Vilém Žák 

Komise pro městskou část Skřečoň

  • Petr Kadlec - předseda
  • Jana Holeszová

  • Ing. Petra Chalupová
  • Ing. Petra Krpcová Lenortová
  • Hana Janíková Svobodová
  • Aleš Novotný
  • Mgr. Antonie Walterová

Komise pro městskou část Záblatí

  • Veronika Sochová - předsedkyně
  • Jan Kadeřávek

  • Mgr. Marcela Knotová
  • Robert Kwiczala
  • Monika Macurová
  • Zdeněk Neudert
  • Anes Parastatidis
  • Jana Števanková
  • Mgr. Vladimír Vala

Komise pro městskou část Pudlov

  • Josef Urbančík - předseda
  • Anna Kornasová

  • Jana Marcolová
  • Rostislav Podeszfa, MBA
  • Helena Vambleki
  • Radka Zawieruchová
  • Aleš Zawierucha 

Komise pro městskou část Vrbice

  • Ing. Blanka Ryšavá - předsedkyně
  • Věra Drlíková

  • Lenka Hatlapatková
  • Jana Nanková

Komise pro městskou část Šunychl

  • Ing. Eva Rozsypalová - předsedkyně
  • Václav Ferfecki

  • Zuzana Kublová
  • Petr Malec
  • Mgr. Květoslava Panašová
  • Ing. Romana Šablaturová
  • Martin Štubňa
  • Jana Václavková

 

Návrh povinných úkolů pro jednání komisí pro městské části

  • předkládat náměty na údržbu a zvelebování veřejných prostranství v městských částech
  • předkládat náměty pro rozšíření sítě separačních nádob v městských částech
  • předkládat náměty na opravy stávajících chodníků a výstavbu nových chodníků v městských částech
  • předkládat náměty na opravy komunikací v městských částech
  • předkládat náměty na zvýšení bezpečnosti chodců a cyklistů v městských částech
  • zabezpečovat roznos ekologických kalendářů v m. č. a distribuci pozvánek na setkání s vedením města
  • podávat zpětné informace příslušným odborům ke zjištěným závadám (dopravní značení, veřejné osvětlení, veřejné prostranství...)
  • přenášet podněty občanů městských částí


Počet zhlédnutí: 2 395

Zpět

    Městský úřad