19.12.
2011

I přes vydařené zákroky Bohumín nevyzrál nad Kopřivnicí

NOVÝ BOHUMÍN - „A“ tým mužů HC Bohumín, který po dlouhé době opět hraje divácky lákavou krajskou ligu, tři body za výhru nad Kopřivnicí o víkendu nezískal. Hosté, hnáni touhou vrátit Bohumínu listopadovou porážku 5:2, nad domácím celkem zvítězili. Utkání HC Bohumín - HC Kopřivnice skončilo 2:7.

První gól vsítili domácí hráči v 5. minutě. Kopřivnice odpověděla jedním gólem a po prvních dvaceti minutách se oba celky odebraly do šatny za remízy 1:1. Ve druhé třetině se skóre srovnalo na 2:2, avšak poté naši neproměnili dvě vyložené šance a hosté se doslova utrhli, když kontrovali třemi góly a utkání stavem 2:5 v podstatě rozhodli. Ve třetí třetině Kopřivničtí potvrdili svou převahu ještě dvěma dalšími góly. I tak ale diváci viděli atraktivní hokej s velmi vyrovnanými výkony, které i v příštích zápasech rozhodně stojí za to je vidět.

Další sobotní zápasy krajské ligy můžu v ledním hokeji nabídly prohru HC Studénka s HK Nový Jičín B, kdy zápas skončil po samostatných nájezdech 4:5. HC Rožnov pod Radhoštěm vyhrál na HC Orlová B 2:1. HK Krnov byl pánem na ledě a porazil HC Horní Benešov 6:4.

Další domácí zápas by měl tým mužů HC Bohumín hrát v Bospor Aréně (hala zimního stadionu) až v lednu 2012.