23.10.
2013

Bohumín jen těsně podlehl Šumperku, další domácí zápas už v pondělí

NOVÝ BOHUMÍN - Mimořádně vyrovnaný zápas spolu sehráli hokejisté Bohumína a Šumperku v krajské lize mužů. Bohumín lídra tabulky k překvapení mnohých hodně potrápil, rozhodnout musely až samostatné nájezdy. V nich stálo sportovní štěstí na straně hostů.

Zápas s Šumperkem muži HC Bohumín začali výborně a rychle se ujali vedení 2:0. Šumperští dokonce po pár minutách utkání sáhli k výměně brankáře. První třetinu hosté se štěstím zakončili pouze s jednogólovým mankem 3:2.

Utkání se postupem času srovnalo a Šumperk začal přebírat iniciativu. Utkání se nakonec prodlužovalo, gól však nepadl, musely tedy rozhodnout nájezdy,“ říká kapitán bohumínského celku Jakub Heidler. Za Bohumín se neprosadili Vidlák ani Dusík, kdežto na druhé straně byl brankář Válek v obou případech překonán. HC Bohumín - HK Šumperk 4:5 SN (3:2, 1:2, 0:0). Góly domácích: Řezáč, Belanec, Halla, Dominec.

Po 4. kole jsou muži HC Bohumín na 9. místě desetičlenné tabulky. V sobotu hrají venku a další domácí zápas v Bospor aréně za parkem Petra Bezruče mají už v pondělí 28. října, kdy se od 16 hodin utkají s Rožnovem pod Radhoštěm.