Město Bohumín

Co, kdy, kde ... - Šansony Hany Hegerové v podání Lucie Rybnikářové


Šansony Hany Hegerové v podání Lucie Rybnikářové
Akce ve formátu iCalendar pro vložení do Vašeho diáře    

Šansony Hany Hegerové v podání Lucie Rybnikářové (Kultura)
So 26.6.2021, 19:00


Sobota 26.6. v 19 hod., letní kino, vstupné 160 Kč.

KoncertPo ukončení pěvecké kariéry Hany Hegerové je to jedinečná příležitost, jak slyšet písně této fenomenální šansoniérky naživo. A to v originálním a speciálně pro tuto příležitost sestaveném aranžmá pro zpěv, klavír a smyčcové kvarteto. Tento projekt měl premiéru ve zcela vyprodaném klubu Heligonka Jaromíra Nohavici, který je také jeho duchovním otcem a patronem. Zpěvačka Lucie Rybníkářová je vítězkou celostátní pěvecké soutěže Zpěváček 2011, má za sebou mnoho vystoupení na významných scénách, spolupracuje mj. se známým a populárním komediálně-kabaretním seskupením "Tři Tygři" a dalšími. Na klavír doprovází Martin Pančocha, spoluúčinkuje Oderberg Quartett, známý především z dlouhodobé spolupráce s Věrou Špinarovou.

Vstupenky v prodeji. Platí i vstupenky z původních termínů 23.3. a 26.11.2020.

Podle aktuálního nařízení musejí při příchodu všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu: odkaz zde.

On-line prodej do středy 23.6.2021, poté pouze na pokladně nebo v den konání akce přímo na místě hodinu před začátkem, do vyprodání kapacit hlediště 50%.


Místo konání:Letní kino
Cena:160 Kč
Mapa:


Fotogalerie:

Kino - zvětšit fotografii
Kino - zvětšit fotografii
Kino - zvětšit fotografii
Kino - zvětšit fotografii

Počet zhlédnutí: 979

Zpět

    Městský úřad