Zdroj: Region Krnovské noviny
Ročník a číslo: 50
Strana: 20
Autor: hab

Horní Benešov – Po vítězství nad Krnovem si bohumínští hokejisté nenechali vzít body ani druhým zástupcem našeho okresu. Hokejisté Horního Benešova vydrželi na bohumínském ledě jen osm minut bez inkasované branky. Během jediné minuty inkasovali dvakrát a za další tři minuty potřetí. První třetina se ukázala jako rozhodující. Hosté sice v průběhu druhé části korigovali skóre, ale Bohumín utkání kontroloval. V poslední části se už jen dohrávalo.

HC BOSPOR BOHUMÍN – HC HORNÍ BENEŠOV 7:3 (3:0, 3:2, 1:1) Branky a asistence: 8. Mikšan (Javín, Ivan), 8. Baca (Buba), 11. Ivan (Javín, Buček), 25. Gelnar (Sysala), 33. Mikšan (Buček, Černín), 39. Gola (Kropka, Kopún), 56. Gola (Sysala) – 23. Vrábel (Fibrich), 29. Hlista (Hejhal), 58. Fibrich (Vrábel)