close google translator menu
Dnes je Úterý 23.10., svátek má Teodor.
Dnes má svátek Teodor. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Odalys Garcia (*1975) - Kubánská herečka a modelka
  • Sam Raimi (*1959) - Americký režisér a producent
  • Michael Crichton (*1942, +4.11.2008) - Americký spisovatel a filmový producent
  • Felix Bloch (*1905, +10.9.1983) - Švýcarský fyzik, nositel Nobelovy ceny
  • Robert Bridges (*1844, +21.4.1930) - Anglický básník
  • Albert Lortzing (*1801, +21.1.1851) - Německý skladatel
  • Santini Aichel (*1652, +27.9.1702) - Český kameník
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

12.6.2018 - Fotbalové výsledky a tabulky

Zdroj: Region Frýdecko-Místecko
Ročník a číslo: 24
Strana: 18
Autor: redakce

MSD OE sk. E 29. kolo: Nový Jieín OE Frýdlant n. O. 4:1, Jeseník OE Slavieín 1:5, -ternberk OE Petrovice 0:6, Dol. Beneiov OE Kozlovice 0:2, Havíoov OE Hranice 2:1, Nové Sady OE Vsetín 2:1, Ústí OE Opava B 1:3, Brumov OE Bohumín 1:1.
1. Dolní Beneiov 29 16 9 4 53:32 57 2. MFK Havíoov 29 17 5 7 73:40 56 3. FK Kozlovice 29 17 5 7 60:35 56 4. Sokol Ústí 29 16 7 6 63:39 55 5. Nový Jieín 30 16 7 7 53:29 55 6. SFC Opava B 30 16 6 8 60:33 54 7. FC TVD Slavieín 29 15 5 9 61:37 50 8. 1. BFK Frýdlant 30 12 7 11 44:47 43 9. Nové Sady 30 11 8 11 39:50 41 10. Bohumín 29 8 10 11 47:46 34 11. FC Vsetín 29 10 4 15 29:34 34 12. Jeseník 29 9 3 17 40:67 30 13. SK Hranice 29 7 6 16 30:58 27 14. Petrovice 29 7 4 18 39:59 25 15. Brumov 29 5 5 19 27:76 20

16. -ternberk 29 5 3 21 36:72 18 Krajský poebor mužu 29. kolo: Boidliená OE St. Bilá 3:3, Ditmarovice OE Eeský Tiiín 2:0, Háj ve Slezsku OE Krnov 1:1, Eeladná OE Pustá Polom 0:1, Heomanice OE -enov 3:0, Polanka OE Sl. Orlová 1:2, Frenitát p. R. OE Vratimov 1:1, Bílovec OE SO Bruntál 1:1.

1. Ditmarovice 29 22 2 5 72:30 68

2. SO Bruntál 29 19 7 3 67:34 64 3. Heomanice 29 20 3 6 78:29 63 4. Háj ve Slezsku 29 18 3 8 72:47 57 5. Pustá Polom 29 15 7 7 61:33 52 6. SK Eeladná 29 13 7 9 77:45 46 7. FK SK Polanka 29 11 5 13 49:52 38 8. Stará Bilá 29 10 4 15 42:60 34 9. FK Krnov 29 9 6 14 49:63 33 10. Frenitát p. R. 29 10 2 17 58:64 32 11. -SK Bílovec 29 9 5 15 42:62 32 12. SK -enov 29 9 4 16 52:69 31 13. Boidliená 29 9 4 16 51:75 31 14. Eeský Tiiín 29 7 8 14 33:54 29 15. Sl. Orlová 29 8 3 18 37:82 27

16. Vratimov 29 5 6 18 45:86 21 I. A toída, sk. B 15. kolo: Hrabová OE Staré Misto 0:4, Dol. Datyni OE Dobrá 5:1, Dobratice OE Libhoiš 5:4, Stonava OE B. Albrechtice 2:2, Bruiperk OE Jistebník 2:0, Jablunkov OE Vendryni 3:0, Bystoice OE Sedliiti 1:1.
1. Dolní Datyni 25 15 5 5 64:28 50 2. Dobratice 25 15 2 8 72:48 47 3. SK Bruiperk 25 15 1 9 58:39 46 4. Stonava 25 11 8 6 49:45 41 5. Jablunkov 25 12 4 9 40:29 40 6. Bystoice 25 11 6 8 40:35 39 7. Staré Misto 25 11 4 10 49:43 37 8. Sokol Dobrá 25 10 7 8 39:36 37 9. Jistebník 25 9 6 10 40:38 33 10. Hrabová 25 9 5 11 38:47 32 11. B. Albrechtice 24 9 4 11 43:47 31 12. Libhoiš 24 6 3 15 34:57 21 13. Vendryni 25 5 3 17 32:72 18 14. Sedliiti 25 3 8 14 32:66 17

I. B toída, sk. C 15. kolo: Oepiiti OE Dolní Lutyni 2:2, Toianovice OE Raikovice 2:6, Lueina OE Václavovice 6:0, Hnojník OE Smilovice 0:3, Lok. Petrovice B OE Nýdek 0:1, Inter. Petrovice OE Doubrava 2:0, Viooovice OE Horní Suchá 2:1. 26. kolo: Lok. Petrovice B OE Toianovice 5:1.

1. Finstal Lueina 25 19 3 3 85:33 60

2. Smilovice 25 17 4 4 88:28 55 3. Viooovice 25 18 1 6 79:28 55 4. Raikovice 25 14 5 6 75:43 47 5. Lok. Petrovice B 25 12 4 9 46:37 40 6. Dolní Lutyni 25 11 4 10 48:34 37 7. Sokol Hnojník 25 9 5 11 41:52 32 8. TJ Oepiiti 25 8 7 10 57:60 31 9. Horní Suchá 25 8 3 14 35:49 27 10. Nýdek 25 8 3 14 37:69 27 11. Toianovice 25 8 1 16 40:97 25 12. Inter. Petrovice 25 7 3 15 43:75 24 13. Václavovice 25 6 3 16 37:70 21 14. Doubrava 25 6 2 17 35:71 20

I. B toída, sk. D 15. kolo: Vleovice OE Fulnek 1:4, Hukvaldy OE Kopoivnice 0:3, Ostravice OE Pustijov 4:0, Spálov OE Starý Jieín 2:2, Mookov OE Jeseník n. O. 4:0, Tichá OE Fryeovice 1:0, Odry OE Veoovice 1:3.

1. Fulnek 25 24 1 0 95:12 73

2. Veoovice 25 19 1 5 69:27 58 3. Spálov 25 15 3 7 61:35 48 4. Tichá 25 13 5 7 51:32 44 5. Starý Jieín 25 13 3 9 52:48 42 6. Ostravice 25 11 5 9 43:40 38 7. Mookov 25 10 6 9 43:36 36 8. Kopoivnice 25 11 2 12 46:54 35 9. Odry 25 10 1 14 51:52 31 10. Jeseník 25 7 6 12 36:53 27 11. Fryeovice 25 5 5 15 35:62 20 12. Vleovice 25 4 6 15 28:62 18 13. Pustijov 25 5 2 18 38:89 17

14. Hukvaldy 25 2 6 17 30:77 12 Okresní poebor mužu 15. kolo: Staoíe OE Písek 4:2, Palkovice OE Nebory 6:1, Oldoichovice OE Mosty 1:2, Baika OE Noiovice 2:6, Bukovec OE Návsí 3:1, Metylovice/Frýdlant B OE Kozlovice 1:0, Hrádek OE Vojkovice 4:2.
1. Oldoichovice 25 20 4 1 91:32 64 2. Mosty 25 21 1 3 93:37 64 3. Noiovice 25 14 2 9 68:52 44 4. Palkovice 25 14 1 10 67:50 43 5. Hrádek 25 11 3 11 52:48 36 6. Baika 25 11 3 11 58:66 36 7. Metylovice 25 11 2 12 51:57 35 8. Nebory 25 9 6 10 52:59 33 9. Kozlovice 25 10 1 14 63:63 31 10. Staoíe 25 10 1 14 56:67 31 11. Písek 25 8 6 11 49:51 30

12. Bukovec 25 7 3 15 51:84 24 13. Vojkovice 25 6 2 17 49:78 20 14. Návsí 25 5 1 19 26:82 16 Okresní soutiž mužu 27. kolo: Pržno OE Chlebovice 3:0, Smilovice B OE Janovice 1:5, Milíkov OE Tichá B 7:2, Lískovec volno. 16. kolo: Milíkov OE Smilovice B 5:4.

1. Lískovec 22 19 2 1 94:24 59

2. Janovice 23 18 1 4 90:28 55 3. Milíkov 22 11 0 11 58:76 33 4. Pržno 22 9 1 12 42:47 28 5. Chlebovice 22 7 1 14 35:66 22 6. Tichá B 22 5 2 15 35:80 17 7. Smilovice B 23 4 3 16 30:63 15

1. CL dorostu U19 33. kolo (poslední): E. Budijovice OE Plzeo 2:0, Sparta OE Slavia 0:0 (pk 3:4), Slovácko OE Teplice 1:4, Frýdek-Místek OE Olomouc 0:9, Karviná OE Ostrava 4:2, Ml. Boleslav OE Pardubice 1:2, Opava OE Bohemians 0:0 (pk 5:6), Zbrojovka OE Poíbram 2:0, Hradec Králové OE Zlín 2:1. 26. kolo: Sparta OE Bohemians 2:0. 29. kolo: Karviná OE Poíbram 1:0. 34. kolo: Ostrava OE Frýdek-Místek 3:1.

1. Sigma Olomouc 34 27 0 7 96:32 80

2. Sparta Praha 34 25 0 9 95:32 79 3. Zbrojovka Brno 34 24 0 10 87:34 78 4. Viktoria Plzeo 34 22 0 12 97:57 66 5. FK Pardubice 34 23 0 11 49:40 65 6. Slavia Praha 34 21 0 13 78:53 60 7. Hradec Králové 34 16 0 18 57:55 50 8. MFK Karviná 34 16 0 18 46:62 50 9. Fastav Zlín 34 16 0 18 67:62 49 10. 1. FK Poíbram 34 16 0 18 44:52 48 11. Mladá Boleslav 34 18 0 16 44:55 48 12. 1. FC Slovácko 34 15 0 19 58:60 47 13. Baník Ostrava 34 16 0 18 57:62 46 14. Eeské Budijovice 34 14 0 20 48:66 42

15. FK Teplice 34 14 0 20 58:55 41 16. Bohemians 1905 34 10 0 24 41:83 29 17. Slezský FC Opava 34 8 0 26 40:91 22 18. Frýdek-Místek 34 6 0 28 26:137 19 1. CL dorostu U17 33. kolo (poslední): E. Budijovice OE Plzeo 3:1, Sparta OE Slavia 0:4, Slovácko OE Teplice 1:3, Frýdek-Místek OE Olomouc 0:3, Karviná OE Ostrava 0:2, Ml. Boleslav OE Pardubice 1:2, Opava OE Bohemians 1:0, Zbrojovka OE Poíbram 6:2, Hradec Králové OE Zlín 2:1. 26. kolo: Sparta OE Bohemians 0:1. 29. kolo: Karviná OE Poíbram 1:4. 34. kolo: Ostrava OE Frýdek-Místek 3:0.
1. Slavia Praha 34 30 0 4 115:19 91 2. Sparta Praha 34 28 0 6 95:23 81 3. Viktoria Plzeo 34 25 0 9 81:48 72 4. Zbrojovka Brno 34 24 0 10 67:50 71 5. Baník Ostrava 34 22 0 12 79:42 66 6. FK Pardubice 34 19 0 15 57:35 58 7. Hradec Králové 34 18 0 16 72:62 54 8. Sigma Olomouc 34 16 0 18 64:46 53 9. Mladá Boleslav 34 17 0 17 45:48 51 10. Fastav Zlín 34 18 0 16 41:53 49 11. 1. FC Slovácko 34 16 0 18 46:62 49 12. FK Teplice 34 16 0 18 63:54 46 13. Bohemians 1905 34 12 0 22 47:79 35 14. 1. FK Poíbram 34 11 0 23 56:97 34 15. Slezský FC Opava 34 10 0 24 45:89 32 16. Eeské Budijovice 34 8 0 26 37:87 27 17. Frýdek-Místek 34 8 0 26 36:92 26 18. MFK Karviná 34 8 0 26 36:96 23

MSDL st. a ml. dorost 29. kolo: Ostrava B OE Toinec 3:6 a 4:1, Opava B OE Líieo 2:2 a 1:2, Fr.-Místek B OE Olomouc B 3:10 a 3:10, Znojmo OE Kromioíž 0:0 a 1:2, Zbrojovka B OE Jihlava 1:1 a 3:2, Hlueín OE Karviná B 3:1 a 5:1, Zlín B OE Prostijov 6:1 a 5:0, Slovácko B OE Vítkovice 4:3 a 5:0. 17. kolo: Fr.-Místek B OE Prostijov 1:5 a 0:2, Karviná B OE Jihlava 5:0 a 0:3, Líieo OE Zbrojovka B 0:4 a 1:8. 28. kolo: Toinec OE Opava B 1:2 a 1:1.
MSDD st. a ml. dorost 29. kolo: Val. Mezioíeí OE Bílovec 3:4 a 4:2, Vsetín OE -umperk 4:1 a 5:1, Jeseník OE Poerov 0:8 a 1:5, HFK Olomouc OE Nový Jieín 5:0 a 2:3, Toinec B OE Hranice 6:2 a 10:0, Hlueín B OE Unieov 0:3 a 6:2, Vítkovice B OE Prostijov B 1:7 a 2:2, Krnov OE Kromioíž B 0:3 a 0:5. 17. kolo: Unieov OE Vítkovice B 2:1 a 2:10.

Krajský poebor st. a ml. dorostu 15. kolo: Lok. Petrovice OE Hlubina 8:4 a 0:4, Stará Bilá OE Horní Suchá 2:1 a 0:3, MFK Havíoov OE Kravaoe 5:1 a 3:0, Staoíe OE Tirlicko 3:1 a 7:1, Frenitát p. R. OE Ludgeoovice 5:2 a 1:3, Sl. Opava OE Voesina 3:0 a 7:2, Petokovice OE SO Bruntál 2:0 a 2:2. 14. kolo: Voesina OE SO Bruntál 5:4 a 1:10, Tirlicko OE MFK Havíoov 1:10 a 2:3.

Krajská soutiž dorostu 29. kolo: Kopoivnice OE Horní ”ukov 2:2, Fryeovice OE Bystoice 4:1, Ditmarovice OE Sl. Orlová 0:5, Inter. Petrovice OE Frýdlant n. O. 1:9, MFK Havíoov B OE Bruiperk 1:5, Toianovice OE Bohumín 0:2, Eeský Tiiín a Staré Misto volno.

Okresní poebor dorostu 15. kolo: Vendryni OE Dobrá 1:4, Palkovice OE Sedliiti 7:1, Oldoichovice OE Jablunkov 1:1, Eeladná OE Raikovice 10:2, Bukovec OE Mosty/Návsí 1:4, Hrádek/Milíkov OE Nýdek 3:2. 13. kolo: Písek OE Mosty/Návsí 5:6. 14. kolo: Sedliiti OE Janovice 1:1.
1. Palkovice 25 21 2 2 122:24 65 2. Dobrá 25 19 3 3 101:16 60 3. Jablunkov 25 17 5 3 99:23 56 4. Vendryni 24 17 3 4 108:43 54 5. Oldoichovice 25 13 6 6 98:40 45 6. Hrádek/Milíkov 25 12 7 6 78:49 43 7. Bukovec 24 9 2 13 61:74 29 8. Mosty 25 9 1 15 61:92 28 9. Janovice 24 7 2 15 31:77 23 10. Eeladná 24 6 2 16 43:78 20 11. Písek 24 6 2 16 42:86 20 12. Raikovice 25 6 2 17 51:105 20 13. Sedliiti 26 5 3 18 46:108 18 14. Nýdek 25 6 0 19 34:160 18

”ákovská liga U15+U14 Top 31. kolo: Karviná OE Olomouc 0:3 a 1:5, Vítkovice OE Slovácko 1:4 a 1:6, Opava OE Frýdek-Místek 3:2 a 1:5, Zbrojovka OE Hlueín 11:0 a 1:2, Ostrava OE Jihlava 9:0 a 2:4. Utkání Zlín OE Prostijov se hraje 12. eervna.
30. kolo: Frýdek-Místek OE Karviná 1:7 a 6:0. 19. kolo: Zlín OE Hlueín 8:2 a 1:2, Zbrojovka OE Olomouc 1:6 a 0:3.

MS”D U15+U14, sk. E 27. kolo: Unieov OE Ostrava B 0:3 a 1:1, -umperk OE Poerov 3:3 a 1:0, Hranice OE Val. Mezioíeí 0:8 a 2:5, Vsetín OE Bílovec 2:5 a 5:3, Toinec volno.
15. kolo: -umperk OE Val. Mezioíeí 2:0 a 2:4, Vsetín OE Ostrava B 4:1 a 4:1, Unieov OE Bílovec 2:0 a 3:0, Poerov OE Toinec 4:1 a 2:0, Hranice volno.

SpSM U13+U12, sk. Sever 16. kolo: -umperk OE HFK Olomouc 2:4 a 13:4, Toinec OE Poerov 8:3 a 18:0, Vítkovice OE Ostrava 4:2 a 8:5, Karviná OE Hranice 4:7 a 7:4, Hlueín OE Frýdek-Místek 2:7 a 1:9, Unieov OE Bílovec 2:4 a 2:5, Vsetín OE Opava 0:13 a 1:21, Val. Mezioíeí volno.
28. kolo: Frýdek-Místek OE Hranice 13:2 a 15:2. 24. kolo: Hlueín OE Toinec 6:5 a 1:6. 17. kolo: Poerov OE Unieov 9:1 a 3:17.

Krajský poebor st. a ml. žáku 15. kolo: MFK Vítkovice B OE Petokovice 8:2 a 6:0, Rýmaoov OE Nový Jieín 2:1 a 6:1, Bruiperk OE MFK Karviná B 3:3 a 3:2, Ostrava Jih OE Kopoivnice 1:2 a 6:4, Kravaoe OE MFK Havíoov 4:4 a 0:5, Krnov OE SO Bruntál 3:0 a 1:5, Stará Bilá OE Horní Suchá 0:6 a 0:6.

Krajská soutiž st. a ml. žáku OE sk. B 18. kolo: Heomanice OE Hlubina 3:1 a 2:0.
Krajská soutiž st. a ml. žáku OE sk. C 10. kolo: Staré Misto OE Tirlicko 3:3 a 3:2, Dobrá OE Sl. Orlová 0:8 a 1:4.

Okresní poebor st. žáku 12. kolo: Bystoice OE Hrádek 9:0, Mosty OE Oldoichovice 7:0, Návsí OE Milíkov 2:0, Písek OE Vendryni 1:9.
14. kolo: Návsí OE Bystoice 2:2.
Okresní poebor st. žáku 6+1 13. kolo: Janovice OE Vojkovice/Dobratice 4:1, Palkovice OE Eeladná odloženo na 13. 6., Baika OE Ostravice odloženo na 14. 6., Metylovice OE Raikovice 2:2, Toianovice/Hnojník a Sedliiti/Lueina volno.
20. kolo: Raikovice OE Palkovice 1:6.
MSD” OE sk. A

1. Havíoov 20 20 0 0 95:12 57 2. Bruiperk 20 14 2 4 59:30 44 3. Lodinice 20 13 1 6 60:33 40 4. Vítkovice 20 12 2 6 54:41 38 5. Baník Ostrava 20 11 1 8 51:34 34 6. FK -tramberk 20 6 4 10 31:42 22 7. Lubina 20 5 6 9 30:40 21 8. Veoovice 20 5 3 12 36:47 18 9. Eeský Tiiín 20 4 5 11 21:45 17 10. Sn. Ostrava 20 3 3 14 28:83 12 11. SK Pržno 20 1 5 14 19:77 8



 
Naposledy aktualizované

Usnesení rady města

22.10.2018
Usnesení rady ze dne 22.10.2018 - zobrazit celou zprávu

Usnesení rady ze dne 22.10.2018

Územní plánování

22.10.2018
Územní plánování - Bohumín

Územní plánování - Bohumín

Prodej nemovitostí

22.10.2018

Prodej nemovitostí

Mateřské školy

22.10.2018
Mateřská škola FIT (Fit školka)

Mateřská škola FIT (Fit školka)

Vygenerováno za 0.19 sekund