Město Bohumín

Tiskové konference


Starší než měsíc

Města na Karvinsku chtějí s nezaměstnaností bojovat společně 23.4.2014

Města na Karvinsku chtějí s nezaměstnaností bojovat společně

Vedení tří měst - Bohumína, Havířova i Karviné zve zástupce médií na tiskovou konferenci, která se uskuteční v pondělí 28. dubna 2014 od 11 hodin v prostorách bohumínské radnice.
Bez obrázku 12.3.2014

V Bohumíně chtějí zatočit s výkupem kovů ve sběrnách, přidají se i ostatní města?

Vedení města Bohumína zve zástupce médií na tiskovou konferenci, kterou pro novináře připravujeme na pondělí 17. března 2014. Proběhne od 10 hodin v prostorách bohumínské radnice. Podrobný program najdete zde.
V Bohumíně už stavějí sportovní halu a nebudou zvyšovat nájemné 21.11.2013

V Bohumíně už stavějí sportovní halu a nebudou zvyšovat nájemné

Odstartovala výstavba sportovní haly za 50 milionů korun. V Bohumíně investují do bydlení miliony, přesto nebudou zvyšovat nájemné. Navíc zlevní v příštím roce i odvoz odpadu.
Bez obrázku 18.11.2013

Odstartovala výstavba sportovní haly za 50 milionů, nájemné se zvyšovat nebude a zlevní odvoz odpadu

Vedení města Bohumína zve zástupce médií na tiskovou konferenci, kterou pro novináře připravujeme na čtvrtek 21. listopadu 2013. Proběhne od 10 hodin v prostorách Penzionu ve věži. Podrobný program najdete zde.
Bez obrázku 15.4.2013

Městské byty mohou nově získat i mimobohumínští, v Bohumíně vyroste nová sportovní hala

Městské byty mohou nově získat i mimobohumínští. V Bohumíně pokračují v kampani "Chovám se ekologicky" a půjčí lidem na kanalizační přípojky. Bohumín bude mít sportovní halu, vyroste u aquacentra. Po mega výměně oken se chystá hromadné zateplování věžáků.
Městské byty mohou nově získat i mimobohumíští, Bohumín bude mít sportovní halu 15.4.2013

Městské byty mohou nově získat i mimobohumíští, Bohumín bude mít sportovní halu

Vedení města Bohumína zve zástupce médií na tiskovou konferenci, kterou pro novináře připravujeme na pondělí 15. dubna 2013. Proběhne od 11 hodin v prostorách bohumínské radnice. Podrobný program najdete zde.
Bez obrázku 16.12.2011

V Bohumín otevřeli noclehárnu, krize rozpočet města neohrozila a výstavba protipovodňových hrází ve Vrbici je na spadnutí

Vedení města Bohumína zve zástupce médií na tradiční prosincovou tiskovou konferenci, kterou pro novináře připravujeme na středu 21. prosince 2011. Proběhne od 11 hodin v prostorách bohumínské radnice. Podrobný program najdete zde.
Chystá se mega výměna oken v městských bytech, Bohumín má zřejmě nejmenší náměstí v ČR 14.12.2010

Chystá se mega výměna oken v městských bytech, Bohumín má zřejmě nejmenší náměstí v ČR

Bohumín má nejmenší náměstí v ČR. Nejdůležitější městské investice roku 2011 a 2012. Propukne monstrózní výměna oken v městských bytech. Alergické děti vyjedou s podporou města do lázní. Vysílání městské televize je k dispozici už i v městských částech.
V Bohumíně mají další rekord, znají investice pro rok 2012 a budou mít nejmenší náměstí v republice 9.12.2010

V Bohumíně mají další rekord, znají investice pro rok 2012 a budou mít nejmenší náměstí v republice

Vedení města Bohumína zve zástupce médií na tiskovou konferenci, kterou pro novináře připravujeme na úterý 14. prosince 2010. Proběhne od 11 hodin v prostorách bohumínské radnice.
V Bohumíně rozšiřují skládku a výstavba teplovodu do Bohumína je ve druhé polovině 8.12.2009

V Bohumíně rozšiřují skládku a výstavba teplovodu do Bohumína je ve druhé polovině

Prosincová tisková konference pro novináře nabídla aktuální témata o rozšíření městské skládky, výstavbě teplovodu, rekonstrukcích v nemocnici, investičních akcí roku 2010 a také o monstrózní výměně oken v městských bytech. Podrobnosti najdete zde.
Bez obrázku 3.12.2009

Krize rozpočet města nerozhází, navíc město chystá monstrózní akci "nová okna všem do dvou let"

Vedení města Bohumína zve zástupce médií na tiskovou konferenci, kterou pro novináře připravujeme na úterý 8. prosince 2009. Proběhne od 11 hodin v prostorách bohumínské radnice.
Nulová tolerance v Bohumíně pokračuje, potravinové poukázky dostává už 139 lidí 20.8.2008

Nulová tolerance v Bohumíně pokračuje, potravinové poukázky dostává už 139 lidí

Srpnová tisková konference pro novináře nabídla aktuální témata o výstavbě dálnice, nulové toleranci, napojení hraničního mostu na starobohumínské náměstí, rekonstrukci Národního domu i výstavbě polyfunkčního domu ve Starém Bohumíně. Detaily najdete zde.
Stavba dálnice se zakousla do Bohumína, město rozdává zdarma ornici 12.8.2008

Stavba dálnice se zakousla do Bohumína, město rozdává zdarma ornici

Vedení města Bohumína zve zástupce médií na tiskovou konferenci, kterou pro novináře připravujeme na středu 20. srpna 2008. Uskuteční se od 10 hodin v prostorách bohumínské radnice.
Tisková konference pro novináře v bývalém hotelovém domě 18.12.2007

Tisková konference pro novináře v bývalém hotelovém domě

Vedení města Bohumína zve novináře na netradiční tiskovou konferenci do zrekonstruovaného hotelového domu v Bohumíně. Tisková konference začíná v pátek 21. prosince v 9.30 hodin v bývalém hotelovém domě.
Potravinové poukázky dostává už 90 domácností 2.8.2007

Potravinové poukázky dostává už 90 domácností

Srdečně Vás zveme na tiskovou konferenci do Bohumína, kterou pro Vás připravujeme na středu 8. srpna 2007. Uskuteční se od 10 hodin v budově bohumínské radnice. Starosta Bohumína Petr Vícha spolu s místostarosty pro Vás mají připravena aktuální témata.
Bohumínští podepisují petici proti videoterminálům 17.4.2007

Bohumínští podepisují petici proti videoterminálům

Srdečně Vás zveme na tiskovou konferenci města Bohumína, která se uskuteční v pondělí 23. dubna od 10 hodin v prostorách bohumínské radnice. Starosta města Petr Vícha si spolu s místostaroty připravili zajímavá témata. Podrobnosti najdete právě zde.
Strana: 1

Počet nalezených záznamů: 16