Město Bohumín

English EN

What, when, where ... - Novoroční proslov starosty Bohumína od 1. ledna v televizi


Akce ve formátu iCalendar pro vložení do Vašeho diáře    

Novoroční proslov starosty Bohumína od 1. ledna v televizi (TIK - Televizní inf. kanál)
So 1.1.2022 - Pá 7.1.2022


Starosta Bohumína Petr Vícha pozdraví obyvatele města hned v prvních hodinách nového roku prostřednictvím televizní obrazovky, internetu a sociálních sítí. Novoroční proslov uvede Televizní informační kanál Bohumín (TIK) ve vysílání od soboty 1. ledna 2022 v bloku zpravodajství. 

V loňském novoročním proslovu jsem předpokládal, že se ještě celý rok budeme potýkat s Covidem. Bohužel jsem se nemýlil. … Na druhé straně platí, že život jde dál, je to pořád lepší, než kdyby byla válka, na kterou vzpomínají pamětníci. A já bych chtěl poděkovat všem, kteří se podílejí na tom, aby svět byl co nejvíc normální. Zdravotníkům, sociálním pracovníkům, dobrovolníkům, spolkům, všem, kteří nějak pomohli,“ zmiňuje v úvodu novoročního proslovu starosta Bohumína Petr Vícha. 

K souhrnu roku 2021 přidává starosta Bohumína výhled od roku nového. Mezi plánovanými akcemi města zmiňuje například pokračující rekonstrukci domů v Okružní ulici, kde vznikne 52 nových bytů, nebo chystaných 39 parcel pro nové rodinné domy v ulici Petra Cingra. Zmiňuje také investice do školství, bytového fondu, zdravotnictví nebo dalšího odkanalizování, zamyšlení nad atmosférou ve společnosti. 

Novoroční proslov je součástí pořadu Bohumínské zprávy, který bohumínská televize vysílá v síti kabelových operátorů Nej.cz (RIO Media), PODA a Nordic Telecom, každou sudou hodinu s premiérou vždy v sobotu. Pořad mohou sledovat také diváci, kteří nemají kabelovou televizi. Se zprávami a dalšími pořady vstupuje TIK Bohumín do vysílání stanice LTV Plus (DVB-T2, kanál 45), kde je premiéra rovněž v sobotu. Zprávy z Bohumína zde začínají vždy od 4, 10, 16 a 22 hodin. V rozšířeném bloku pak od 1:30, 7:30, 13:30, 19:30 hodin. 

Pořad Bohumínské zprávy diváci najdou také ve videoarchivu televize na adrese www.bohumin.cz/videoarchiv a na facebooku na profilu TIK Bohumín.


Promoter:Televizní informační kanál Bohumín

Web:www.tik.tvmarko.cz
E-mail:tik@mubo.cz
Telefon:553 810 105, 553 810 106

 

  Print Print
Viewed : 197

Back

    Městský úřad