Město Bohumín

7.12.
2017

Dohrávka krajské ligy mužů s jasným vítězstvím Bohumína

NOVÝ BOHUMÍN - Sedm utkání bez porážky a 2. místo v krajské lize mužů. Taková je aktuální bilance hokejistů Bohumína v krajské lize mužů. V dohrávce venku porazili tým Studénky 2:6 po třetinách 1:1, 0:2 a 1:3.

Naši otevřeli skóre již v 5. minutě utkání zásluhou Jana Putniorze (asistence David Mikšan a Miroslav Javín), což bohumínské uklidnilo. Bospor začal výborně i druhou dvacetiminutovku - ve 22. minutě zvyšoval skóre Kryštof Fejko (asistence Jan Šmíd). Ve 35. minutě přidal třetí branku Bosporu Adam Kropka (asistence Marek Ivan a David Mikšan). Tímto gólem Bohumínští uzavřeli svůj střelecký "účet" druhé třetiny.

Ve 44. minutě si čtvrtým gólem zopakovali spolupráci Kryštof Fejko a Jan Šmíd, ve 45. minutě naši přidali pátou branku zásluhou Marka Kovalského (asistence Daniel Vlček, Miroslav Javín). Konto zápasu Bospor uzavřel v 60.minutě utkání Kryštofem Fejkem (asistence Marek Ivan, Jan Šmíd).

Sedm utkání bez porážky znamená 2. místo v krajské lize mužů. Příští utkání odehrají hokejisté Bosporu v sobotu 9. prosince na ledě Českého Těšína od 14 hodin. Doma se Bospor představí v sobotu 16. prosince od 17:30 hodin proti Studénce a v pátek 22. prosince od 18 hodin v utkání s „B“ HK Nový Jičín.