12.6.2019 - Vítězem kola Bronislav Anlauf

Zdroj: Karvinský deník
Ročník a číslo: 135
Strana: 15
Autor: redakce

KARVINSKO – Předposlední 12. kolo fotbalové TIP ligy pro sebe získal díky Supertrefě havířovský Bronislav Anlauf. Jen dva hráči získali v tomto kole 16 bodů. Kromě pana Anlaufa ještě Karel Janeček. Mezi oběma hráči tak rozhodlo kritérium Supertrefy na přesný počet branek v kole. Těch padlo 43, blíže výsledku byl Bronislav Anlauf, který tipoval 41 branek, zatímco pan Janeček tipoval pouze 35. Pan Anlauf si tak může do redakce Deníku dojít pro svou výhru – karton piv značky Radegast.

Vylosovaným výhercem, který vyhrává poukaz na nákup zboží v hodnotě 300 Kč do OBI Havířov, je tentokrát karvinský Martin Badošek. I on si může dojít do karvinské redakce pro svou výhru.

V čele průběžného pořadí se uvelebil Jan Filip z Dolní Lutyně-Věřňovic, který má náskok tří bodů. Celkový vítěz z kraje získá dvě vstupenky na říjnový fotbalový zápas kvalifikace ME mezi Českem a Anglií.