Město Bohumín

česky PL

Co, gdzie, kiedy ... - Spolu MIMOŘÁDNĚ ZAŘAZUJEME


Spolu MIMOŘÁDNĚ ZAŘAZUJEME

Akce ve formátu iCalendar pro vložení do Vašeho diáře    

Spolu MIMOŘÁDNĚ ZAŘAZUJEME (Kino)
St 23.11.2022, 19:00Nový český film se Štěpánem Kozubem v hlavní roli. Herce zde uvidíme ve zcela jiné podobě, než jak ho známe třeba z filmu Tři tygři: Jackpot. Přibližuje život lidí s autismem...
Po rozchodu s přítelem se Tereza vrací domů ke své mámě a bratrovi Michalovi, desetiletému klukovi zajatém v dospělém těle, aniž by tu tušila, že tenhle návrat navždy změní její život. Domácnost, do které se vrátila, se totiž na rozdíl od ní ani trochu nezměnila. Máma pořád žije jen pro svého syna, a bratr má před ní ve všem přednost. Tereza má intenzivní pocit, že by máma měla myslet víc na sebe… a taky na ni. A tak se rozhodne udělat krok, po kterém už nikdo z nich nebude takový, jaký byl. Tragikomedie Spolu nabízí pohled do chodu rodiny, kde se láska nerozdává rovnoměrně a kde není zvykem svěřovat se a mluvit otevřeně o problémech. Přesto nejde o těžké drama, ale o film, který i v dramatických situacích dokáže najít humor a naději.

Režie: David Laňka, Martin Müller. Hrají: Štěpán Kozub, Veronika Žilková, Kamila Janovičová, Marek Němec, Kristýna Podzimková, Martina Babišová, Václav Kopta, Marianna Polyaková.

Česko, 2022, 120 min., příst., repríza.


Format:česky
Gatunek:drama
Dozwolony dla:přístupný
Miejsce:kino
Cena:120 Kč
Recenze:
Mapa:


Liczba wejść : 366

Z powrotem

    Městský úřad