Město Bohumín

česky PL

Co, gdzie, kiedy ... - PRONÁJEM: Show Transformers


PRONÁJEM: Show Transformers
Akce ve formátu iCalendar pro vložení do Vašeho diáře    

PRONÁJEM: Show Transformers (Kultura)
So 17.2.2024, 10:00


so 17.2. / 10 hod. / kinosál / 297 Kč - pouze SMSTICKET

SHOW: Horká novinka - SHOW GIGANTICKÝCH ROBOTŮ ve Vašem městě! Jediné turné v ČR, které když propásnete, bude nenávratně pryč.

pozn.: Kamarádka vás zabije, pokud ji nedáte vědět taky. Realističtí roboti Transformers jako z filmového plátna jedou do vašeho města! Hrdinové, kteří doslova ožívají! A vaše děti z nich budou unešeni! Jsou jediní v ČR a měří neuvěřitelných 2,9m, mluví, při show střílí z obřího kouřového kanonu a to není všechno! Po tom, co předvedou velkolepou podívanou na pódiu se s každým dítětem osobně setkají a vyfotí. Vaše děti budou tak nadšené, že pro ně budete nejlepší rodič na světě a na tohle rodinné odpoledne budete ještě 3 dny potom společně vzpomínat.

• Interaktivní show, kde děti nejsou jen dav ve tmě, který musí jen hodinu sedět, být potichu a dívat se. Maminky, víme, jak je těžké zabránit dětem projevovat svou energii, proto v téhle show jsou děti přímou součástí dění na pódiu. Plní pohybové úkoly, "aktivují" Energon a pomáhají dobru zvítězit nad zlem.
• Individuální setkání (Meet & Greet) je jeden z nejsilnějších zážitků pro děti i rodiče. Proto všechny 3 roboti po skončení show přijdou mezi děti a s každým se osobně pozdraví a vyfotí.

Pořadatel


Miejsce:kinosál
Cena:297 Kč - pouze SMSTICKET
Mapa:


Liczba wejść : 646

Z powrotem

    Městský úřad