česky PL

14.2.
2019

Halový turnaj Bospor Cup ovládli mladší žáci z Bohumína

NOVÝ BOHUMÍN – Převálcovali všechny soupeře a radují se z putovního poháru. Mladší žáci FK Bospor Bohumín zvítězili v pátém ročníku halového turnaje Bospor Cup. Fotbalový klub FK Bospor Bohumín ho pořádal pro mladší (ročník narození 2006 a mladší) a starší žáky (ročník narození 2004 a mladší).

V kategorii mladších žáků se utkalo 9 týmů, například z Krnova, Příbora, Vítkovic či Velkého Týnce. „Barvy Bohumína hájili kluci z FK Bospor Bohumín a byli vynikající. Šest zápasů vyhráli, jednou remizovali a jen jednou prohráli. Tým vybojoval pohár za první místo, putovní pohár a taky individuální ocenění. Sošku pro nejlepšího hráče turnaje obdržel domácí hráč Bosporu Adam Veverka,“ uvedl hlavní koordinátor turnaje Dušan Socha z pořádajícího FK Bospor Bohumín. Mladší žáky z FK Bospor Bohumín vedou trenéři Vladimír Vyrobik a Pavel Grygiel. Za Bohumínem skončili hráči MFK Karviná a MFK Vítkovice.

Skupina starších žáků se těšila obsazení deseti týmy, také v této kategorii hráči obdrželi medaile, družstva na prvních třech místech poháry a nejlepší tým putovní pohár. Turnaj starších žáků vyhrál MFK Havířov, 2. místo patří MFK Karviná a 3.místo FO TJ Břidličná. Pořadatelé děkují všem organizačním pracovníkům za pomoc s realizací akce.