Město Bohumín

česky PL

4.5.2023 - Bohumín popáté bodoval. Pod Radhoštěm dohrával v deseti, remízu trefil Halaška

Zdroj: karvinsky.denik.cz
Ročník a číslo: 123
Autor: Marie Rodovská

Pod Radhoštěm byli favorié, přesto tuhle roli fotbalisté Bohumína ve 20. kole divize F nesplnili. Pátý tým tabulky na hřišti dvanáctého Frenštátu remizoval 1:1, navíc nedělní duel po vyloučení Paleje za nesportovní chování dohrával od 74. minuty v deseti.

"Tohle nebyl náš nejpovedenější výkon. Na menším frenštátském hřišti je to vždycky o soubojích a sbírání odražených míčů, a v prvním poločase jsme v tom byli horší,” okomentoval dění na trávníku Patrik Poštulka, asistent trenéra Bosporu Martina Špičky.
Blíž k výhře bylo torzo domácího Beskydu, který měl na soupisce jen čtrnáct hráčů. V 69. minutě se zásluhou Bzirského ujali vedení.

"Po pauze se naše hra zlepšila, ale ve chvílích, kdy se utkání lámalo, jsme několik možností nedotáhli, soupeř dal gól a ještě jsme šli do deseti. Naštěstí jsme srovnali, je to asi zlatý bod," řekl asistent trenéra Patrik Poštulka poté, co remízu 1:1 zařídil v 80. minutě Halaška.
Bohumín bodoval popáté v řadě za sebou, když třikrát vyhrál a bezbrankovou remízou skončil domácí zápas s posledním Bruntálem. V dalším kole hostí v neděli 7. května v Areálu Pavla Srnička jedenáctý Rýmařov.

Bohumín popáté bodoval. Pod Radhoštěm dohrával v deseti, remízu trefil Halaška - Zvětąit
Velikost: 798 x 456 bodů - 132 kB

Pro detail článku/fotky klikněte na danou zmenšeninu fotografie.