Město Bohumín

English EN

What, when, where ... - Beseda o rakovině


Beseda o rakovině
Akce ve formátu iCalendar pro vložení do Vašeho diáře    

Beseda o rakovině (Kultura)
Čt 29.2.2024, 17:00


čt 29.2. / 17 hod. / přednášková místnost knihovny

Beseda: Poslechněte si skutečné příběhy a doporučení žen, které mají s rakovinou a její léčbou osobní zkušenosti. První – Sandra - měla rakovinu 3x a druhá – Petra - ji prožívala po boku nemocné maminky. Nedáme vám návod, jak se uzdravit, ale doporučíme vám jak se orientovat, na co zaměřit pozornost a co dělat v situaci, když vám rakovina vstoupí do života a rozpráší všechny vaše plány. Přivítáme vás v atmosféře plné pochopení a podpory na cestě ke zdraví a naději.

Garantem projektu je MUDr. Radan Gocal, který se podílel na léčbě Sandry.

Přednášející:
Sandra Gellrichová: ..o tom, že umírá se dozvěděla na Štědrý den. Diagnóza zněla jasně: “rakovina”. Vše se opakovalo ještě celkem 3x. S rakovinou již měla osobní zkušenost. Na rakovinu zemřela její maminka, když jí bylo 7 let. Co jí rakovina vzala a dala?! Může být pro nás tato nemoc něčím prospěšná?

Petra Blanar: ..zažila rakovinu jako pečovatelka a podporovatelka své nemocné maminky a bude mluvit o tom, jaké to je, být součástí, když vaši nejbližší prochází nějtěžšími okamžiky a jak se v těchto situacích zachovat a podle čeho se rozhodovat.

Délka besedy 2 hodiny

Venue place:přednášková místnost knihovny


Mapa:


  Print Print
Viewed : 342

Back

    Městský úřad