Bohumínští tenisté mají nakročeno k postupu do vyšší soutěže, chybí jim jen jedno vítězství
1.9.2010

NOVÝ BOHUMÍN - Bohumínští tenisté úspěšně prošli základní skupinou. Poté, co vyhráli všechny zápasy, mají nakročeno k postupu do vyšší soutěže. Jedno z rozhodujících utkání sehrají doma, na kurtech za parkem Petra Bezruče. Fandit jim sem můžete přijít v sobotu 11. září. První podání tenisté rozehrají úderem 9. hodiny.
Pouze 3 z 25 týmů Moravskoslezského kraje si zahrají o postup do oblastního přeboru pro rok 2011. Bohumín je mezi nimi. V zářijových bojích vyzvou hráči týmu dospělých družstva TK IS Centrum Olomouc a TK Příbor.
Do vyšší soutěže se naši hráči snaží neúspěšně dostat již 5 let. V konkurenci 25 týmů není lehké uspět, protože každý rok postupují jen dvě družstva. „Letos jsme o poznání silnější než v letech minulých, pravidelně trénujeme a odhodlaně jdeme za svým cílem" říká kapitán dospělých Tenisového klubu Sokol Bohumín Jakub Slíva a dodává: "Víme, že máme nejlepší fanoušky v naší soutěži. Budeme moc rádi, když nás opět přijdou v sobotu 11. září podpořit, tak jak to dělali v průběhu celé sezóny. Našich dosavadních 8 výher bez jediné porážky je určitě i jejich zásluhou.“
Lukáš Kania a Jakub Slíva
Foto: úspěšné družstvo dospělých hráčů Tenisového klubu Sokol Bohumín. Foto: archiv klubu www.tkbohumin.cz.