close google translator menu
Dnes je Úterý 15.10., svátek má Tereza.
Dnes má svátek Tereza. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:

  • Walter Jon Williams (*1953) - Americký spisovatel
  • Friedrich Nietzsche (*1844, +25.8.1900) - Německý filozof
  • Michail Jurjevič Lermontov (*1814, +27.7.1841) - Ruský básník, prozaik a dramatik
  • Evangelista Torricelli (*1608, +24.10.1647) - Italský fyzik a matematik
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

Nabídka práce - předák VPP pro úklid a čištění města

Nabídka práce - předák VPP pro úklid a čištění města

BM servis, a. s.,  Krátká 775, Bohumín, 735 81  přijme do pracovního poměru předáka VPP pro úklid a čištění města.

Požadujeme

  • výuční list
  • ŘP skupiny B
  • znalost práce s PC (MS Office, e-mail, internet)
  • dochvilnost, zodpovědnost a dobrou pracovní morálku
  • schopnost vedení pracovního kolektivu o počtu cca 10 – 15 zaměstnanců
  • komunikativnost

Náplň práce

  • vedení kolektivu zaměstnanců VPP určených pro čištění a úklid města
  • organizace a kontrola jejich práce
  • zodpovědnost za plnění zadaných pracovních úkolů
  • základní administrativní práce

Nabízíme

  • práci u stabilního zaměstnavatele
  • odpovídající platové ohodnocení
  • měsíční, čtvrtletní prémie
  • roční odměny
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • stravenky
  • příspěvek na dovolenou
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní doba 6:00 - 14:00 (po-pá)
  • nástup možný ihned

Přihlášky

  • přihlášky zasílejte do 24.9.2019 na adresu Rajnošková Radmila, personální oddělení , BM servis a.s., Krátká 775, Bohumín, 735 81
  • telefon 596 092 450, e-mail rajnoskova.radmila@bmsas.cz

  Vytisknout Vytisknout
  Zpět Zpět
  Nahoru Nahoru

Publikováno / aktualizováno: 16.9.2019
Počet zhlédnutí: 590

Naposledy aktualizované

Vygenerováno za 0.47 sekund