Město Bohumín

Hry a zábava

Actionbound – aplikace pro opravdové lovce!

Actionbound – aplikace pro opravdové lovce!

Vítejte ve hře Actionbound, ve které prostřednictvím svého chytrého telefonu zažijete spoustu zábavy! Objevujte a poznávejte jednotlivé městské části Bohumína! Hra funguje jako mobilní aplikace a je otevřena pro všechny hráče.
Bohumínská stezka za ekopokladem

Bohumínská stezka za ekopokladem

Plastík a Kartonka vás vítají na Bohumínské stezce za ekopokladem. Přináší vám ji město Bohumín a Moravskoslezský kraj. Čeká vás na ní spousta dobrodružných úkolů, zajímavých hádanek a nových informací.
Bohumínská stezka za ekopokladem pro cyklisty

Bohumínská stezka za ekopokladem pro cyklisty

Trasa je vhodná pro zdatnější cyklisty, kteří musejí zdolat zhruba 40 kilometrů. Čeká na ně deset stanovišť a po splnění úkolu i zasloužená odměna. Na některém ze tří bohumínských infocenter si musejí vyzvednout skládací mapu.
Geocaching

Geocaching

V Bohumíně je v současné době umístěno devatenáct keší. Ve Starém Bohumíně nalezneme čtyři keše. Mezi nejzajímavější bezesporu patří multikeš „Do nitra Amazonie“ (dříve Tajemná řeka). Autor keše se zaměřil na trasu kolem řeky Odry.
Kvíz o Bohumíně

Kvíz o Bohumíně

Otestujte si své znalosti a zjistěte, jak jste na tom s vědomostmi o Bohumíně. Vyzkoušejte, jak dobře znáte jeho historii i přítomnost, geografii, zajímavosti a kuriozity.
Pexeso

Pexeso

Pexeso je hra zaměřená na paměť a soustředění. Název PEXESO je český akronym vzniklý ze sousloví PEKELNĚ SE SOUSTŘEĎ. Cílem hry je nalézt co nejvíce dvojic stejných karet.
Prázdninový kolotoč – Komiksoví hrdinové

Prázdninový kolotoč – Komiksoví hrdinové

Letos pro Vás roztáčíme prázdninový kolotoč, tentokráte na téma Po stopách trpaslíků a skřítků. Těšíme se na všechny malé i velké kolotočáře ve věku od 6 do 15 let.
Puzzle

Puzzle

Název puzzle pochází z angličtiny, kde toto slovo označuje jakoukoli skládačku, hříčku. Z jednotlivých dílků, které do sebe musejí přesně zapadat, se složí kýžená fotka.
Rodinná hra Křížem krážem Bohumínem

Rodinná hra Křížem krážem Bohumínem

Bohumínská radnice vytvořila stolní hru, která má za cíl nejen zabavit, ale i předat zajímavé informace o městě. Vznikla díky zážitkovému vzdělávacímu projektu Moje město, který má nejmladší generaci rozšířit znalosti o místě, kde vyrůstají.
Třiď a bav se

Třiď a bav se

Zábavná soutěž pro všechny Bohumíňáky, kteří neradi sedí doma. Hra probíhala od 16.9. do 29.10.2016.
Strana: 1

Počet nalezených záznamů: 10

    Městský úřad