close google translator menu
Dnes je Pondělí 23.1., svátek má Zdeněk.
Dnes má svátek Zdeněk. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Doutzen Kroes (*1985) - Nizozemská supermodelka
  • Arjen Robben (*1984) - Nizozemský fotbalista
  • Tiffani Thiessen (*1974) - Americká herečka
  • Brendan Shanahan (*1969) - Kanadský hokejista
  • Petr Korda (*1968) - Český tenista
  • Mariska Hargitay (*1964) - Americká herečka
  • Jan Keller (*1955) - Český sociolog, ekolog a publicista
  • Richard Dean Anderson (*1950) - Americký herec
  • Gary Burton (*1943) - Americký vibrafonista
  • James Gordon Farrell (*1935, +12.8.1979) - Anglický spisovatel
  • Arthur Lewis (*1915, +15.6.1991) - Britský ekonom, nositel Nobelovy ceny
  • Gertrude B. Elion (*1915, +21.2.1999) - Americká biochemička a farmaceoložka, nositelka Nobelovy ceny z roku 1988
  • Hideki Yukawa (*1907, +8.9.1981) - Japonský fyzik, nositel Nobelovy ceny z roku 1949
  • Otto Diels (*1876, +7.3.1954) - Německý chemik, nositel Nobelovy ceny z roku 1950
  • Jože Plečnik (*1872, +7.1.1957) - Slovinský architekt
  • David Hilbert (*1862, +14.2.1943) - Německý matematik
  • Ernst Abbe (*1840, +14.1.1905) - Německý fyzik
  • Édouard Manet (*1832, +30.4.1883) - Francouzský malíř
  • Stendhal (*1783, +23.3.1842) - Francouzský spisovatel
  • John Landen (*1719, +15.1.1790) - Anglický matematik
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

Komise rady města (volební období 2014-2018)

Komise kultury

  • Kamila Smigová - předsedkyně
  • Halina Arendášová
  • Mgr. Karel Balcar
  • Ing. Bohuslav Czapek
  • Helena Červenková
  • Dalibor Jureček
  • Ing. Karin Klusová
  • Veronika Páclová
  • Vladimír Pustówka
  • Lucie Semančíková 
  • Mgr. Pavla Skokanová 
  • Kateřina Tylečková
  • Ludmila Uhrová
  • Vilma Valentová 
  • Mgr. Antonie Walterová
  • Hana Wrožynová

Komise sportu

  • Mgr. Adrian Kuder - předseda
  • Ing. Šárka Drápelová
  • Lukáš Fluxa
  • Mgr. Milena Glacová
  • Ing. Libor Gryc
  • Ivo Sebera
  • Bc. Tomáš Sikora
  • Rostislav Šafrata
  • Roman Škuta
  • Petr Teplíček
  • Mgr. Ondřej Veselý
  • Ing. Jaromir Vorač
  • František Walter
  • Hana Wrožynová  

Komise pro výchovu a vzdělávání

  • Mgr. Zdeněk Veselý - předseda
  • Mgr. Eva Adamcová
  • PaedDr.Miroslav Bialoň
  • Ing.Tomáš Cedivoda
  • Eliška Dendisová
  • PaedDr. Darina Ježíšková
  • Bc. Petra Kalichová
  • Zdeňka Komůrková
  • Mgr. Adrian Kuder
  • Ing. Renáta Nešporková
  • Mgr. Pavla Skokanová
  • Mgr. Thér Jaroslav
  • Mgr. Marie Valuštíková
  • Mgr. Ondřej Veselý
  • Mgr. Antonie Walterová
  • Mgr. Jana Žádníková

Komise majetková

  • Ing. Aleš Drobek - předseda
  • Ing. Eva Drdová 
  • Ing. Jan Hejna 
  • Jana Holeszová 
  • Martin Pálka 
  • Katrin Růžičková
  • Jaroslav Štiak 
  • Ing. Jaromír Změlík 
  • Ing. Petr Želinský

Komise bytová

  • Roman Honysz - předseda
  • Marcela Banasová
  • Ing. Eva Drdová
  • Lucie Horáková
  • Bc. Daniela Kadlecová
  • Bc. Miroslav Kocur
  • Dušan Kroščen
  • Olga Kwaśná
  • Marie Lenochová
  • Mgr. David Nestrsta
  • Ing. Radek Pácl
  • Blanka Škutová
  • Lenka Vachtarčíková

Komise životního protředí

  • Ing. Josef Plášil - předseda
  • David Babisz
  • Ing. Tomáš Fodor 
  • Mgr. Milena Glacová
  • Martin Gregor 
  • Ing. Petr Chlebek
  • Ing. Jan Jeziorský 
  • Mgr. Magda Konetzná
  • Lukáš Nevrlý
  • Ing. Jiří Strnad

Komise sociální

  • Marie Neudertová - předsedkyně
  • Mgr. Eva Adamcová
  • Bc. Andrea Babišová
  • Mgr. Karin Běhálková
  • Marcela Gabryšová
  • Ing. Petra Chalupová
  • Bc. Petra Kalichová
  • Bc. Jitka Kocianová
  • Zdeňka Luzarová
  • Mgr. Zina Nováčková
  • Věra Obluková
  • Bc. Anna Oršulíková
  • Ing. Martin Schubert
  • Marie Stonišová
  • Bc. Daniel Ucháč
  • Vilma Valentová

Komise pro územní rozvoj, podnikání a zaměstnanost

  • Jan Sedláček - předseda
  • Mgr. Dana Ambrozková
  • Ing. Patrik Babiš
  • Ing. Michal Boček
  • Ing. Vladimír Cigánek
  • Michal Gabal'
  • René Jakus
  • Mgr. Jan Przeczek
  • Ing. Emil Rakus
  • Ing. Dalibor Třaskoš

Komise pro občanské záležitosti

  • Vilém Bannert - předseda
  • Libuše Dudová
  • Miluše Gříbková
  • Ingrid Helebrandová 
  • Anna Kaniová
  • Marcela Lysá
  • Zita Maryšková
  • Vlasta Pieklová
  • Jana Sklarčíková
  • Pavlína Ucháčová

Komise pro rozvoj cyklodopravy ve městě

  • Rostislav Šafrata - předseda
  • Ing. Radim Bárta
  • Ing. Pavel Glisník
  • Ing. Jan Jeziorský
  • Roman Pak
  • Ing. Jan Przeczek
  • Bc. Petr Sobek
  • Ing. Januš Fedák 

Komise pro krizové řízení

  • Václav Ferfecki - předseda
  • Jan Hanusek
  • Stanislav Tyrala
  • Eduard Rajski
  • Roman Téma
  • Mgr. Miroslava Šmídová
  • Markéta Kvíčalová
  • Bc. Přemek Švajda 

Komise bezpečnostní

  • Jan Sztwiertnia - předseda
  • Bc. Roman Honysz
  • Pavel Mikulčík                             
  • Bc. Daniel Ucháč                               
  • Robert Vondrovic                                                                                                      
  • Bc. Martin Wastl                                

Komise pro městskou část Starý Bohumín

  • Zbyněk Krůl - předseda
  • Otmar Faja - místopředseda
  • Marta Galusková
  • Alena Krobotová 
  • Ing. Doris Starzyková 
  • Petr Šimek
  • Vilém Žák

Komise pro městskou část Skřečoň

  • Petr Kadlec - předseda
  • David Babisz
  • Karla Bernátová Novotná
  • David Bortlík
  • Karel Elznic
  • Jana Holeszová
  • Hana Svobodová Janíková
  • Mgr. Antonie Walterová

Komise pro městskou část Záblatí

    • Veronika Sochová  - předsedkyně
    • Dagmar Knýblová
    • Mgr. Marcela Knotová
    • Ing. Tomáš Konrád
    • Robert Kwiczala
    • Monika Macurová
    • Mária Míčková
    • Jana Števanková
    • Vladimír Vala

    Komise pro městskou část Pudlov

    • Josef Urbančík - předseda 
    • Ing. Kamil Drobek
    • Marie Kozlová                            
    • Anna Kornasová                        
    • Jana Marcolová                         
    • Zina Nováčková      

    Komise pro městskou část Vrbice

    • Ing. Blanka Ryšavá - předsedkyně
    • Věra Drlíková
    • Lenka Hatlapatková
    • Jana Nanková

    Komise pro městskou část Šunychl

    • Ing. Eva Rozsypalová - předsedkyně
    • Vojtěch Blokša 
    • Pavel Bolcarovič 
    • Václav Ferfecki 
    • Zbygniew Porwolik 
    • Tomáš Salamon 
    • Adam Schneider
    • Andrea Spodniaková 

     

    Návrh povinných úkolů pro jednání komisí pro městské části

    • předkládat náměty na údržbu a zvelebování veřejných prostranství v městských částech
    • předkládat náměty pro rozšíření sítě separačních nádob v městských částech
    • předkládat náměty na opravy stávajících chodníků a výstavbu nových chodníků v městských částech
    • předkládat náměty na opravy komunikací v městských částech
    • předkládat náměty na zvýšení bezpečnosti chodců a cyklistů v městských částech
    • zabezpečovat roznos ekologických kalendářů v m. č. a distribuci pozvánek na setkání s vedením města
    • podávat zpětné informace příslušným odborům ke zjištěným závadám (dopravní značení, veřejné osvětlení, veřejné prostranství...)
    • přenášet podněty občanů městských částí

    Dokumenty



      Vytisknout Vytisknout
      Zpět Zpět
      Nahoru Nahoru

    Publikováno / aktualizováno: 6.12.2016
    Počet zhlédnutí: 41 783

     
    Naposledy aktualizované

    Co nového na webu

    20.1.2017
    Co nového na webu

    Co nového na webu

    Otevřená data

    20.1.2017
    Otevřená data

    Otevřená data

    Vygenerováno za 0.58 sekund