close google translator menu
Dnes je Pátek 24.11., svátek má Emílie.
Dnes má svátek Emílie. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Elizabeth Carolan (*1980) - Americká wrestlerka
  • Alain Chabat (*1958) - Francouzský herec a režisér
  • Cyril Svoboda (*1956) - Český politik
  • Petra Černocká (*1949) - Česká herečka, zpěvačka, modelka
  • Josef Augusta (*1946) - Český hokejista a trenér
  • Alfred Strejček (*1941) - Český herec
  • Pete Best (*1941) - Britský hudebník, původní bubeník The Beatles
  • Simon van der Meer (*1925, +4.3.2011) - Holandský fyzik, nositel Nobelovy ceny za fyziku
  • Erich von Manstein (*1887, +10.6.1973) - Německý polní maršál
  • Václav Münzberger (*1887, +18.6.1956) - Český kameraman
  • Carlo Collodi (*1826, +26.10.1890) - Italský spisovatel
  • Karel XI. (*1655, +5.4.1697) - Švédský král
  • Baruch Spinoza (*1632, +21.2.1677) - Holandský filozof
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

Komise rady města (volební období 2014-2018)

Komise kultury

  • Kamila Smigová - předsedkyně
  • Halina Arendášová
  • Mgr. Karel Balcar
  • Ing. Bohuslav Czapek
  • Helena Červenková
  • Ing. Karin Klusová
  • Vladimír Pustówka
  • Lucie Semančíková 
  • Mgr. Pavla Skokanová 
  • Kateřina Tylečková
  • Ludmila Uhrová
  • Vilma Valentová 
  • Mgr. Antonie Walterová
  • Hana Wrožynová

Komise sportu

  • Mgr. Adrian Kuder - předseda
  • Ing. Šárka Drápelová
  • Lukáš Fluxa
  • Ing. Libor Gryc
  • Ivo Sebera
  • Bc. Tomáš Sikora
  • Rostislav Šafrata
  • Roman Škuta
  • Petr Teplíček
  • Mgr. Ondřej Veselý
  • Ing. Jaromir Vorač
  • František Walter
  • Hana Wrožynová  

Komise pro výchovu a vzdělávání

  • Mgr. Zdeněk Veselý - předseda
  • PaedDr.Miroslav Bialoň
  • Mgr. Eva Bučková
  • Ing.Tomáš Cedivoda
  • PaedDr. Darina Ježíšková
  • Bc. Petra Kalichová
  • Zdeňka Komůrková
  • Mgr. Adrian Kuder
  • Ing. Renáta Nešporková
  • Mgr. Věra Palková
  • Mgr. Pavla Skokanová
  • Mgr. Jaroslav Thér
  • Mgr. Marie Valuštíková
  • Mgr. Ondřej Veselý
  • Mgr. Antonie Walterová
  • Mgr. Jana Žádníková

Komise majetková

  • Ing. Aleš Drobek - předseda
  • Ing. Eva Drdová 
  • Ing. Jan Hejna 
  • Jana Holeszová 
  • Martin Pálka 
  • Katrin Růžičková
  • Jaroslav Štiak 
  • Ing. Jaromír Změlík 
  • Ing. Petr Želinský

Komise bytová

  • Roman Honysz - předseda
  • Marcela Banasová
  • Ing. Eva Drdová
  • Lucie Horáková
  • Bc. Daniela Kadlecová
  • Bc. Miroslav Kocur
  • Dušan Kroščen
  • Olga Kwaśná
  • Marie Lenochová
  • Mgr. David Nestrsta
  • Ing. Radek Pácl
  • Blanka Škutová
  • Lenka Vachtarčíková

Komise životního protředí

  • Ing. Josef Plášil - předseda
  • David Babisz
  • Ing. Tomáš Fodor 
  • Martin Gregor 
  • Ing. Petr Chlebek
  • Ing. Jan Jeziorský 
  • Mgr. Magda Konetzná
  • Lukáš Nevrlý
  • Ing. Jiří Strnad

Komise sociální

  • Marie Neudertová - předsedkyně
  • Mgr. Andrea Babišová
  • Mgr. Karin Běhálková
  • Marcela Gabryšová
  • Ing. Petra Chalupová
  • Bc. Petra Kalichová
  • Bc. Jitka Kocianová
  • Zdeňka Luzarová
  • Mgr. Zina Nováčková
  • Věra Obluková
  • Bc. Anna Oršulíková
  • Ing. Martin Schubert
  • Marie Stonišová
  • Bc. Daniel Ucháč
  • Vilma Valentová

Komise pro územní rozvoj, podnikání a zaměstnanost

  • Jan Sedláček - předseda
  • Mgr. Dana Ambrozková
  • Ing. Patrik Babiš
  • Ing. Michal Boček
  • Ing. Vladimír Cigánek
  • Michal Gabal'
  • René Jakus
  • Mgr. Jan Przeczek
  • Ing. Emil Rakus
  • Ing. Dalibor Třaskoš

Komise pro občanské záležitosti

  • Vilém Bannert - předseda
  • Libuše Dudová
  • Miluše Gříbková
  • Ingrid Helebrandová 
  • Anna Kaniová
  • Marcela Lysá
  • Zita Maryšková
  • Vlasta Pieklová
  • Jana Sklarčíková
  • Pavlína Ucháčová

Komise pro rozvoj cyklodopravy ve městě

  • Ing. Januš Fedák - předseda
  • Ing. Radim Bárta
  • Ing. Jan Jeziorský
  • Roman Pak
  • Ing. Jan Przeczek
  • Bc. Petr Sobek

Komise pro krizové řízení

  • Václav Ferfecki - předseda
  • Jan Hanusek
  • Stanislav Tyrala
  • Eduard Rajski
  • Roman Téma
  • Mgr. Miroslava Šmídová
  • Markéta Kvíčalová
  • npor. Mgr. Přemysl Švajda

Komise bezpečnostní

  • Jan Sztwiertnia - předseda
  • Bc. Roman Honysz
  • Pavel Mikulčík                             
  • Bc. Daniel Ucháč                               
  • Robert Vondrovic                                                                                                      
  • Bc. Martin Wastl                                

Komise pro městskou část Starý Bohumín

  • Zbyněk Krůl - předseda
  • Otmar Faja - místopředseda
  • Marta Galusková
  • Alena Krobotová 
  • Ing. Doris Starzyková 
  • Petr Šimek
  • Vilém Žák

Komise pro městskou část Skřečoň

  • Petr Kadlec - předseda
  • David Babisz
  • Karla Bernátová Novotná
  • David Bortlík
  • Karel Elznic
  • Jana Holeszová
  • Hana Svobodová Janíková
  • Mgr. Antonie Walterová

Komise pro městskou část Záblatí

    • Veronika Sochová  - předsedkyně
    • Dagmar Knýblová
    • Mgr. Marcela Knotová
    • Robert Kwiczala
    • Monika Macurová
    • Mária Míčková
    • Jana Števanková
    • Vladimír Vala

    Komise pro městskou část Pudlov

    • Josef Urbančík - předseda 
    • Ing. Kamil Drobek
    • Marie Kozlová                            
    • Anna Kornasová                        
    • Jana Marcolová                         
    • Zina Nováčková      

    Komise pro městskou část Vrbice

    • Ing. Blanka Ryšavá - předsedkyně
    • Věra Drlíková
    • Lenka Hatlapatková
    • Jana Nanková

    Komise pro městskou část Šunychl

    • Ing. Eva Rozsypalová - předsedkyně
    • Vojtěch Blokša 
    • Pavel Bolcarovič 
    • Václav Ferfecki 
    • Tomáš Salamon 
    • Adam Schneider
    • Lenka Zemanová

     

    Návrh povinných úkolů pro jednání komisí pro městské části

    • předkládat náměty na údržbu a zvelebování veřejných prostranství v městských částech
    • předkládat náměty pro rozšíření sítě separačních nádob v městských částech
    • předkládat náměty na opravy stávajících chodníků a výstavbu nových chodníků v městských částech
    • předkládat náměty na opravy komunikací v městských částech
    • předkládat náměty na zvýšení bezpečnosti chodců a cyklistů v městských částech
    • zabezpečovat roznos ekologických kalendářů v m. č. a distribuci pozvánek na setkání s vedením města
    • podávat zpětné informace příslušným odborům ke zjištěným závadám (dopravní značení, veřejné osvětlení, veřejné prostranství...)
    • přenášet podněty občanů městských částí

    Dokumenty



      Vytisknout Vytisknout
      Zpět Zpět
      Nahoru Nahoru

    Publikováno / aktualizováno: 11.10.2017
    Počet zhlédnutí: 52 024

     
    Naposledy aktualizované
    Vygenerováno za 0.63 sekund