Volný čas
Co, kdy, kde ... - Oko číslo 11
Oko číslo 11 (Ostatní)
Čt 4.6.2015, 12:00 - Po 15.6.2015, 15:00
Vyšlo Oko číslo 10, které na svých stránkách mimo jiné přináší:
- Na hraniční most zavítal dvojník císaře Františka Josefa I. Stylizovaná akce připomněla historii mostu a jeho původní pojmenování.
- Proběhla anketa k přestavbě dvora mezi Alešovou ulicí a hlavní třídou. S podněty občanů se nyní seznámí projektant.
- Ve Skřečoni je v běhu 4. etapa izolační zeleně. Zahradníci vysadili tisícovku dřevin v okolí areálu Rockwoolu.
- Vladimíra Včelného, hudební osobnost Bohumína, připomněl koncert v novobohumínském kostele.
- Vernisáží skočil v Bartu tříměsíční kurz kresby a malby. Předčil očekávání organizátorů, ti příští rok počítají s dalším.
- Atletické minisoutěžení mateřských škol letos proběhlo pod střechou. Děti z devíti mateřinek soutěžily kvůli dešti ve sportovní hale.
- V červenci se rozběhne další ročník Prázdninového kolotoče. Oko přináší přehled jednotlivých akcí a organizátorů.
- Popáté se konalo žehnání motorkářům. K evangelickému kostelu dorazilo asi 90 jednostopých strojů.
Na stránkách Oka nechybí kulturní a sporto vní servis i společenská kronika. Oko v elektronické podobě si můžete přečíst zde.
