Město Bohumín

Co, kdy, kde ... - Solidarita a pomoc bližnímu v kalendáriu Bohumína 2020


Akce ve formátu iCalendar pro vložení do Vašeho diáře    

Solidarita a pomoc bližnímu v kalendáriu Bohumína 2020 (TIK - Televizní inf. kanál)
So 16.1. - Pá 22.1.2021, vždy po Zpravodajství, každou sudou hodinu


Solidarita a pomoc bližnímu se prolínají mnoha událostmi roku 2020 v Bohumíně. Připomíná je obrazové kalendárium, které uvede Televizní informační kanál Bohumín od soboty 16. ledna v síti kabelových operátorů a také ve svém bloku na stanici LTV Plus (45. kanál DVB-T2). 

Hromadné šití roušek kvůli epidemii koronaviru, pomoc s nákupem, enormní nasazení pracovníků v domovech seniorů a v městské nemocnici, vzkazy osamělým seniorům do domovů důchodců ... Podstatnou část života roku 2020 ovlivnil koronavirus. Zejména na jaře, při první vlně, lidé drželi při sobě. Mezitím, v rámci omezených možností, v Bohumíně běžel život dál. Přibyly novinky v mateřinkách, děti se poprvé proběhly Mauglího labyrintem, rekonstrukcí dvou domů začala výstavba nových bytů, vznikal lesopark Na Panském, našel se další mamutí zub a první tři stromy položily základy novému miniparčíku v centru. Odehrál se však také tragický požár, který si vyžádal 11 lidských životů. 

Obrazové kalendárium „Bohumín v roce 2020“ bohumínská televize vysílá v síti kabelových operátorů Nej.cz (RIO Media), PODA a Nordic Telecom od soboty 16. ledna 2021 po pořadu Bohumínské zprávy, který začíná každou sudou hodinu. Kalendárium se objeví také v rozšířeném bloku bohumínské televize na stanici LTV Plus (DVB-T2, kanál 45), kde je premiéra rovněž v sobotu. Rozšířený blok začíná od 7:30, 13:30, 19:30 a 1:30 hodin. 

Pořad diváci najdou také ve videoarchivu televize na adrese www.bohumin.cz/videoarchiv a na facebooku na profilu TIK Bohumín.


Místo konání:síť kabelových operátorů Nordic Telecom, Poda, Nej.cz a internet
Pořadatel:Televizní informační kanál Bohumín

Web:www.tik.tvmarko.cz
E-mail:tik@mubo.cz
Telefon:553 810 105, 553 810 106

 

Počet zhlédnutí: 73

Zpět