Město Bohumín

Co, kdy, kde ... - Minishow s TP. Tlapková patrola ve velkofilmu


Minishow s TP. Tlapková patrola ve velkofilmu
Akce ve formátu iCalendar pro vložení do Vašeho diáře    

Minishow s TP. Tlapková patrola ve velkofilmu (Kultura)
Ne 1.10.2023, 16:00


ne 1.10. / 16 hod. / kinosál / 150, 120 Kč

SHOW + FILM: Děti, je to tady! Nové příběhy Tlapkové patroly přicházejí do našeho kina, tentokrát ve VELKOFILMU. A ještě před filmem na vás čeká velké překvapení, dorazí  vaše oblíbené postavičky, aby se předvedly v minishow na podiu kina. U toho musíte být, psí hrdinové na živo a s vámi!


Program:

15:00-15:10 Příjezd Tlapkové patroly v historickém vozidle TATRA 603
15:10-15:45 focení s Tlapkovou patrolou před budovou kina
16:00-16:20 Minishow s maskoty TP na podiu kina
16:20 projekce filmu Tlapková patrola ve velkofilmu

! Jako dárek obdrží děti některý z velkých i malých plakátů a fotosek z filmu, které věnovala distribuční společnost CinemArt.

Nejroztomilejší psí záchranáři z Tlapkové patroly se vracejí s dalším velkým dobrodružstvím. V hlavní roli budou tentokrát superschopnosti, které naši hrdinové získají poté, co na jejich domov dopadne meteorit.Tlapková patrola je bezesporu jedním z největších fenoménů současnosti. Psí záchranáře, kteří umějí létat s letadlem (kříženkyně Skye), hasit požáry (dalmatin Marshall), strážit zákon (německý ovčák Chase) a dělat spoustu dalších užitečných věcí (ostatní čtyřnozí chlupáči), milují děti po celém světě. Stejnojmenný televizní seriál láme rekordy ve sledovanosti, stejně se vede prodeji hraček a podobně se dařilo jejich prvnímu filmovému dobrodružství před dvěma lety. A teď je tu nový film a spolu s ním i zázračný meteorit, který spadne přímo na jejich domov, městečko Adventure City. Proč zázračný? Protože díky němu už tak šikovní pejsci získají báječné superschopnosti, takže z Tlapkové patroly jsou rázem Mocné tlapky. Asi největší radost z toho má nejmenší členka party, fenka Skye, která rázem získala obří sílu, díky níž by teď mohla skály lámat. Než si však členové Mocných tlapek stačí své dovednosti pořádně vyzkoušet, budou je muset použít v praxi. Jejich věčný a vytrvalý nepřítel pan Humdinger, bývalý starosta Adventure City, uprchl z vězení a dal se dohromady s jistou šílenou vědkyní Victorií, která po kouzelném meteoritu také pase. Co se stane, když i tihle dva zlouni získají superschopnosti? Celé Adventure City se ocitne ve strašlivém nebezpečí. Budou Mocné tlapky na jeho záchranu stačit?

USA, Kanada, 2023, 93 min., dab., příst. premiéra.


Místo konání:kinosál
Cena:150, 120 Kč
Recenze:
Mapa:


Počet zhlédnutí: 382

Zpět

    Městský úřad