7.11.
2012

Bohumín v hokejové lize válí, přijďte hráče podpořit 15. listopadu v utkání s Orlovou

NOVÝ BOHUMÍN - Jediný bod schází mužům A týmu HC RT Torax Bohumín ke stoprocentní úspěšnosti. Utekl jim kvůli výhře až v prodloužení při utkání ve Studénce. Jinak v aktuálním ročníku krajské ligy vždy brali všechny body a fungují jako dobře namazaný stroj. Klíčový zápas sehrají ve čtvrtek 15. listopadu v hale zimního stadionu za parkem Petra Bezruče, kdy na ledě nastoupí proti favoritovi soutěže, HC Orlová. Přijďte fandit. Poznačte si - 15. listopadu utkání začíná v 18 hodin.

Při posledním představení Toraxu Bohumín na domácím ledě hokejistům tleskala zaplněná tribuna. První gól domácí vpravili do branky HK Nový Jičín B ve 13. minutě. První třetinu Bohumín vyhrál 2:0 s tím, že v druhé dvacetiminutovce Nový Jičín vzdoroval zuby nehty a vybojoval remízu 2:2.

Závěrečná část utkání přinesla kanonádu Bohumínských, kteří sázeli jednu branku za druhou. Domácí hráči nad hosty zvítězili drtivě 8:3. Parádní hokej nabídl hned dvojitý hattrick hokejistů v zelených dresech HC Bohumín. Po třech gólech měli na svém kontě Jakub Heidler a Jan Vícha. Po jedné brance zaznamenali Michal Buba a Tomáš Lukašík.

Tým Bohumína čeká příští týden nelehký soupeř a na utkání s HC Orlová se chystají nejen hráči. „Naši chlapi letos jedou jako „namydlený blesk“. Fanoušků chodí čím dál více, ale je nás pořád ještě málo. Vyzývám tímto všechny fandy hokeje, přijďte 15. listopadu pomoci na utkání vytvořit tu správnou atmosféru a hlasitě fandit! Nenechme naše hokejisty na holičkách!“ vzkázal Bohumíňákům fanda Jan Suchár.