5.3.
2014

Přijďte fandit, Bohumín versus Šumperk v play-off II

BOHUMÍN - Letošní ročník Krajské ligy mužů v ledním hokeji ještě zdaleka neřekl poslední slovo. V plném proudu je její play-off II, které ve čtvrtek 6. března zavítá do Bohumína. Domácí HC Bohumín nastoupí proti HC Šumperk. Utkání v Bospor Aréně začíná v 18 hodin.

V základní části krajské ligy Bohumín skončil devátý. V aktuálním play-off II si zahrají družstva, která skončila na druhém až devátém místě. Manšafty bojují o věcné ceny. O nasazení družstev rozhoduje umístění po základní části. Hraje se na dvě vítězná utkání.

První zápas na ledě Šumperka hokejisté Bohumína zvládli a radují se z vedení 1:0 na zápasy. Utkání skončilo 5:6 po prodloužení. „Po celé utkání jsme vedli, ale v poslední třetině se Šumperk dostal do vedení, avšak naši kluci po tlaku srovnali. V prodloužení rozhodl po nádherné přihrávce Řezáče Poláček a vítězství bylo naše,“ říká kapitán týmu můžu HC Bohumín Jakub Heidler a zve domácí fandy do hlediště. „Ve čtvrtek hrajeme na domácím ledě od 18 hodin druhé utkání play off II, přijďte nás podpořit,“ dodává Heidler.