9.3.
2014

Bohumín zdolal Šumperk a postoupil do semifinále

BOHUMÍN – Bohumín je v semifinále „play-off II“ krajské ligy mužů. Zápas s hokejisty Šumperku držel pevně ve svých rukou. HC Bohumín zdolal HK Šumperk 5:3.

Vyšel nám hlavně úvod utkání, kdy jsme v první třetině nastříleli hned tři góly,“ rekapituluje kapitán HC Bohumín Jakub Heidler. První dvacetiminutovku domácí ovládli 3:1, aby v druhé a třetí dali pokaždé jeden gól. „Utkání jsme už nepustili, i díky skvěle chytajícímu Davidu Válkovi,“ dodává Heidler.

Góly dali Řezáč, Palkovič, Buba, Šurin, Vidlák. „Parádní zápas,“ vzkázal hráčům například fanoušek Miroslav Kovařčík. Po třetinách 3:1, 1:0 a 1:2 muži HC Bohumín naplno využili matchballu a postoupili přes Šumperk do semifinále „play-off II“ krajské ligy mužů. Jejich dalším soupeřem bude Studénka. 12. března bude bohumínský celek hrát venku a v sobotu 15. března znovu doma, v Bospor Aréně.