Město Bohumín

1.11.
2014

Bohumín na ledové ploše Orly potrápil

NOVÝ BOHUMÍN - Výborný výkon domácích, ale hosté měli více štěstí. Bohumín v dalším kole krajské ligy mužů podlehl Orlové 4:6. Utkání sledovaly v den státního svátku 28. října téměř do posledního místa zaplněné tribuny Bospor arény za parkem Petra Bezruče.

Byl to do posledního momentu otevřený zápas, který definitivně uzavřeli hosté gólem do prázdné brány při bohumínské hře bez brankáře v poslední minutě,“ pochvaloval si jeden z fanoušků. Třetiny nabídly vyrovnané výkony na obou stranách. V první třetině měli navrch Orlovštví, když vedli 1:2. Druhá třetina nabídla spravedlivou remízu 1:1 a závěr utkání pak poskytl příležitost kanonádě, když padlo hned pět branek s bilancí 2:3.

HC Bohumín - HC Orlová nakonec 4:6. V utkání bylo vidět vše, co k pořádnému hokeji patří - góly, nasazení, střety i šarvátky. „Už jsme sahali po bodech. Bohužel, kdo udělal méně chyb, ten vyhrál,“ vzkázal domácímu celku na sociální síti Martin Juřík.

Dnes (1. listopadu) Bohumínští jedou do Horního Benešova a o týden později, v sobotu 8. listopadu, se znovu představí na domácím ledě. Od 18 hodin nastoupí v Bospor aréně za parkem proti Studénce.