close google translator menu
Dnes je Neděle 7.6., svátek má Iveta.
Dnes má svátek Iveta. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Anna Kurnikovova (*1981) - Ruská tenistka
  • Prince Rogers Nelson (*1958, +21.4.2016) - Americký zpěvák, textař, producent
  • Jaromír Nohavica (*1953) - Český zpěvák
  • Libuše Šafránková (*1953) - Česká herečka
  • Václav Hudeček (*1952) - Český houslový virtuos
  • Rudolf Těsnohlídek (*1882, +12.1.1928) - Český spisovatel
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

Záblatští stolní tenisté startují v krajské soutěži

Záblatští stolní tenisté startují v krajské soutěži

ZÁBLATÍ - Už dnes (sobota 3. října) nastoupí hráči A družstva oddílu stolního tenisu TJ Sokol Záblatí k prvnímu domácímu zápasu krajské soutěže, do které díky výsledkům v minulé sezóně postoupili. Utkání s TJ Sokol Chvalíkovice A startuje v herně sokolovny v Záblatí od 17 hodin.

Postup do vyšší soutěže je pro náš oddíl opravdu historickým úspěchem. Na tento okamžik jsme čekali více jak deset let a když to přeženu, jsme teď mezi elitou moravskoslezských stolních tenistů,“ říká předseda oddílu David Jochym.

Aby se bohumínský tým probojoval do vyšší soutěže, musel po celou loňskou sezónu podávat vyrovnané kvalitní výkony. Navíc nižších soutěží je nepočítaně. Bohumínští se na úrovni kraje potkají se zkušenými kluby, nastoupí například proti stolním tenistům z Ostravy, Opavy, Vratimova, Oder a dalších míst. Hned v neděli 4. října naši hráči absolvují další zápas, kdy od 10 hodin vyzvou TTC Bolatice. Výkonnostní oddíl stolního tenisu TJ Sokol Záblatí byl založen v roce 1994.

Ještě před sobotním utkáním A týmu bude sokolovna patřit záblatskému B družstvu. Ve skupině A regionální soutěže nastoupí k letošnímu prvnímu zápasu od 14 hodin proti T3 TTC Těrlicko A.

Lukáš Kania


  Vytisknout Vytisknout
  Zpět Zpět
  Nahoru Nahoru

Publikováno / aktualizováno: 3.10.2015
Počet zhlédnutí: 2 684

 

Naposledy aktualizované

Vygenerováno za 0.41 sekund