Město Bohumín

16.2.
2017

Hokejisté Bohumína vstupují do play-off

NOVÝ BOHUMÍN – Z vynikajícího druhého místa vstupují muži HC Bospor Bohumín do play-off krajské ligy. Hraje se na dvě vítězná utkání. Přijďte domácí podpořit do haly zimního stadionu už tuhle sobotu v podvečer.

Závěr základní části krajské ligy měl pro Bohumín příjemný nádech. Muži HC Bospor porazili hokejisty Orlové na jejich vlastním ledě 3:1. Regionálního rivala a lídra průběžné tabulky Bohumínští zdolali po třetinách 0:0, 0:1 a 1:2. Branky Bohumína vstřelili Kopún, Buček a do opuštěné branky v poslední minutě Ivan.

Na základě rovnosti získaných bodů a lepších výsledků ze vzájemných zápasů se Studénkou se Bohumín znovu vrátil na druhou pozici v tabulce. „Druhá příčka nám zajistila v prvním kole play-off jako soupeře Rožnov pod Radhoštěm, který v konečné tabulce základní části obsadil sedmou pozici. Play-off začíná v sobotu 18. února v 17:30 hodin na ledě Bospor arény v Bohumíně, hraje se na dvě vítězná utkání. Zveme fanoušky, těšíme se na jejich podporu,“ uvedl kapitán a hrající šéftrenér Bohumína Marek Ivan.

Další zápas play-off se hraje ve středu 22. února od 19 hodin v Rožnově a případný třetí zápas je na programu v sobotu 25. února 2017 v 17:30 v Bohumíně.