close google translator menu
Dnes je Pondělí 13.7., svátek má Markéta.
Markéta - jméno orientálního původu. Znamená perla.

Osobnosti narozené dnes:


  • Tatiana Vilhelmová (*1978) - Herečka
  • Cameron Crowe (*1957) - Americký režisér
  • Helena Fibingerová (*1949) - Sportovkyně, atletka
  • Ernö Rubik (*1944) - Maďarský vynálezce a architekt
  • Harrison Ford (*1942) - Americký herec
  • Patrick Stewart (*1940) - Americký herec
  • Wole Soyinka (*1934) - Nigerský dramatik a spisovatel, držitel Nobelovy ceny
  • Alexej Elisejev (*1934) - Ruský kosmonaut
  • Alberto Ascari (*1918, +26.5.1955) - Italský závodník Formule 1
  • Franz von Werra (*1914, +25.10.1941) - Německý pilot švýcarského původu
  • Isaak Emmanuelovič (*1894, +17.3.1941) - Ruský spisovatel
  • John Jacob Astor IV. (*1864, +15.4.1912) - Americký podnikatel
  • Otto Wagner (*1841, +11.4.1918) - Rakouský architekt
  • Nathan Bedford Forrest (*1821, +29.10.1877) - Americký konfederační generál a pozdější vůdce Ku Klux Klanu
  • George Gilbert Scott (*1811, +27.3.1878) - Anglický architekt
  • Ferdinand III. Habsburský (*1608, +2.4.1657) - Český a uherský král a římskoněmecký císař
  • Václav Hollar (*1607, +25.3.1677) - Grafik
  • Papež Klement X. (*1590, +22.7.1676) - Papež
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

Bohumínskou pěveckou STAR 2019 je Magdaléna Adamusová

Bohumínskou pěveckou STAR 2019 je Magdaléna Adamusová

NOVÝ BOHUMÍN - Bohumínskou pěveckou STAR 2019 je Magdaléna Adamusová, která oslnila porotce i diváky písní Writing on the Wall z bondovky Spectre.

„Jako absolutní vítězka letošní soutěže vystoupí v roce 2020 na pěti akcích K3 Bohumín, například na Májovém políbení, Dětském dnu a dalších,“ uvedl za pořádající K3 Bohumín ředitel Karel Balcar.

Vítězové věkových kategorií

1. KATEGORIE
1. Nela Juřicová (Když nemůžeš / ZŠ ČSA)
2. Marie Anna Dokoupilová (Pátá / ZŠ Masarykova)
3. Veronika Jarošová (Srdce nehasnou / ZŠ ČSA)
+ cena poroty Lucie Štěrbová (Na vzduchu / ZŠ Masarykova)

2. KATEGORIE
1. Kristýna Ondrášková (Rise Your Glass / ZŠ Skřečoň)
2. Eliška Giecková (Saxana / ZŠ Masarykova)
3. Emma Krobotová (Buď můj)

3. KATEGORIE
1. Magdaléna Adamusová (Writing on the Wall / ZŠ Mládí Orlová-Lutyně)
2. Kristýna Mikšaníková (Love of My Live / ZŠ Rychvald)
3. Barbora Čepová (Rise up)

4. KATEGORIE
1. Anežka Gernerová (Whole Lotta Love / Gymnázium Fr. Živného)
2. Jakub Pěch (Kopr / Gymnázium Fr. Živného)

KATEGORIE DUO
1. Jakub a Natálie Pěchovi (Srdce nehasnou / Gymnázium Fr. Živného)
2. Kristýna Ondrášková a Magdaléna Adamusová (Milion dreams / ZŠ Skřečoň, ZŠ Mládí Orlová-Lutyně)

Na snímku: Bohumínskou pěveckou STAR 2019 je Magdaléna Adamusová (foto 1), foto: Karel Balcar.

        

  Vytisknout Vytisknout
  Zpět Zpět
  Nahoru Nahoru

Publikováno / aktualizováno: 18.11.2019
Počet zhlédnutí: 820

 

Naposledy aktualizované

Vygenerováno za 0.44 sekund