8.1.
2009

Muži HC Bohumín přehráli Starou Bělou

NOVÝ BOHUMÍN - Družstvo mužů HC Bohumín má za sebou první utkání v novém roce. Včera večer (7. ledna) uvítali na domácím ledě v aktuálním ročníku 2. třídy krajského přeboru zatím nepřemoženého soupeře, Starou Bělou. Bohumínští využili domácí atmosféry a hostům vzali vítr z plachet hned od úvodní minuty zápasu. První třetinu vyhráli 4:0. V druhé dvacetiminutovce už sice čelili daleko většímu tlaku starobělských, ale vyšli vítězně 2:1. Stejně si počínali také v poslední třetině. Bezchybná kombinační hra domácím vynesla výhru 8:2. „Snad i v příštím utkání předvedou naši hráči stejně zodpovědný výkon a už nedovolí žádnému soupeři, aby si odvezl z našeho ledu nějaký bod,“ poznamenal na závěr jeden z diváků. Družstvo mužů HC Bohumín se nachází na 13. místě šestnáctičlenné průběžné tabulky.