12.1.
2009

Mladší žáci HC Bohumín o víkendu bez bodu

BOHUMÍN / ČESKÝ TĚŠÍN - Na led Slavoje Český Těšín se o víkendu (neděle 11. ledna) vydali k mistrovskému utkání hráči družstva mladších žáků HC Bohumín. Zopakovat vítězství z domácího utkání se jim tady ale nepovedlo.

První branka padla po teči vlastního obránce a druhá po dorážce dojíždějícího soupeře. Do konce první třetiny dokázali Českotěšínští vstřelit ještě jednu branku a první třetina tedy skončila výsledkem 3:0 v jejich prospěch.

Druhá třetina pokračovala ve stejném duchu jako první - domácí se tlačili před naši branku a Bohumínští jen zoufale bránili. „Postupem času jsme začali hru vyrovnávat a sporadicky se nám podařilo ohrozit domácího gólmana. V polovině utkání jsme přeci jen skórovali a korigovali na 3:1,“ popsal průběh zápasu Marek Sobaniec, brankář týmu mladších žáků HC Bohumín. Branka "nakopla" naše hokejisty, kteří pokračovali ve zlepšeném výkonu a do konce třetiny dokázali snížit na rozdíl jediného gólu 3:2.

Nástup do třetí třetiny se lépe povedl domácímu týmu, který dokázal opět vstřelit branku a odskočil mladším žákům HC Bohumín na dvoubrankový rozdíl. Naši kontrovali snížením a tak to šlo téměř až do konce zápasu: 4:2, 4:3, 5:3, 5:4 a pak už skórovali jen domácí na konečných 7:4.