Zpravodajství
Dětský idol Michal Nesvadba se v Bohumíně představí s pořadem Michalova brnkačka
19.9.2009
NOVÝ BOHUMÍN - Michal Nesvadba, televizní kamarád všech dětí, míří do Bohumína. V sobotu 26. září se představí v sále kina K3 s pořadem „Michalova brnkačka“. Představení plné zábavy, poučení i potěšení začíná v 15.30 hodin.
„Aby si mohl Michal zabrnkat na nový hudební nástroj, potřebuje struny. Když mu je nepůjčí bendžo, harfa ani basa, rozhodne se, že si poradí sám. Přeci vymýšlet „světové“ vynálezy, to je pro Michala brnkačka. Děti se samy přesvědčí, že stejně tak i složit z not písničku, bude pro něj nakonec hračka,“ říká Nikola Hofmanová z pořádající agentury Pragokoncert.
V představení se objeví velké množství rekvizit a inovací z Michalovy lepící pásky. Děti však Michala vždycky překvapí a tak všechny nápady a vynálezy chytré hlavičky brzy odhalí. „Společně tak zažijeme legraci, zasoutěžíme si i zazpíváme. Už se moc těším,“ vzkázal dětem Michal Nesvadba.
Vstupenky v hodnotě 145 korun zakoupíte v pokladně kina K3.
Lukáš Kania
Foto: archiv agentury Pragokoncert.