4.10.
2010

Skvělý výkon dovedl tenisty bohumínského týmu Allcare k postupu do oblastního přeboru

BOHUMÍN - Bohumínští tenisté se radují. Po pěti letech se jim povedlo postoupit do oblastního přeboru. Hráči družstva Sokol Bohumín Allcare předvedli perfektní formu. Po celou dobu letošního ročníku soutěže si jasně šli za svým cílem. Nezaváhali ani při rozhodujících okamžicích v barážových bojích. Oba vyhráli a těší se na nové soupeře v ročníku 2011.

Tým Bohumína v průběhu sezónu jako jediný z 25 týmů soutěže ani jednou neprohrál. Ze všech deseti zápasů základní části vyšel jako vítěz. Povedla se také barážová utkání, ve kterých Sokol Bohumín Allcare zvítězil nad Olomoucí 7:2 i Příborem 6:3. Z prvního místa v oblastní soutěži mají hráči velkou radost.

V roce 2011 bude družstvo dospělých hrát v oblastním přeboru. „Pět let jsme se do přeboru snažili probojovat a letos nám to vyšlo, je to skvělý okamžik. S nadsázkou jsme si teď říkali, jak dlouho nám potrvá dostat se do divize. Že by rok?,“ říká s nadsázkou a úsměvem Jakub Slíva. V přeboru bude 16 týmů z celého Moravskoslezského kraje. Společně s Bohumínem do vyšší soutěže postoupil také olomoucký ITS Tennis centre, který v letošním ročníku skončil druhý.