Město Bohumín

Co, kdy, kde ... - ZRUŠENO - Vánoční jarmark


ZRUŠENO - Vánoční jarmark
Akce ve formátu iCalendar pro vložení do Vašeho diáře    

ZRUŠENO - Vánoční jarmark (Kultura)
So 27.11.2021, 8:00


 

Vánoční trhy byly mimořádným opatřením zrušeny...

Po týdnech práce teď musíme narychlo obvolat přes 80 stánkařů, zrušit kolotoč, atrakce, předvádění řemesel, odvolat náklaďák a brigádníky na stavby stánků, aranžérku, aby nazdobila tedy už jen a pouze vstup do kina, zrušit dopravní omezení, odvolat dopravní značky na uzávěry, zrušit dvd pro dětskou projekci.

Každopádně jsme ale rádi, že náš další program (zatím tedy jen kromě Slezského rynku), můžeme dále realizovat. Kapacitu sálu všude omezíme jen na 100 osob, aby lidé byli u nás v co největším bezpečí. I nadále budeme respektovat další nařízení (např. že k nám mohou jen lidé očkovaní, po prodělaném covid či mladší 12 let).

Za poslední dva dny nám navíc distributoři zrušili už tři filmy, proto - prosíme - sledujte naši aktuální nabídku především na našem webu www.k3bohumin.cz či přes mobilní aplikaci K3 Bohumín.

Těšíme se, že byť v menším měřítku, ale i tak si adventní čas přece jen trošku kulturně vychutnáme... a třeba už v pondělí 29.11. na Těšínském divadle Rychlé šípy.

...

VÁNOČNÍ SCHRÁNKA PRO JEŽÍŠKA /so 27.11.- čt 23.12. do 12 hod./ bude na dětské přání čekat před vchodem do kina K3 Bohumín.

POHÁDKOVÉ PROMÍTÁNÍ S OLAFEM /so 4.12./15 hod./ je předmikulášský program pro děti. Známý sněhulák Olaf rozbalí na adventně vyzdobeném podiu kina balíčky, v nichž jsou ukryty známé pohádkové příběhy. Pro děti je připraveno povídání, promítání pohádek s oblíbenými animovanými postavičkami, společný taneček s maskotem sněhuláka Olafa i malé dárečky, které jim Olaf rozdá.

ZPÍVÁNÍ S MAŇÁKEM /so 4.12./19 hod./ je předvánoční koncert, ve kterém Ota Maňák přivítá v sále kina své hosty z kapely Poslední šance Míry Ošance.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA – VÁNOČNÍ ČAS JŮ A HELE /po 6.12./16 hod./ je připravena pro děti i jejich rodiče v sále kina. Loutkoherecká skupina „Loudadlo“ spolupracující s Českou televizí Praha uvádí loutkovou revue. Těší se na vás tančící slunečnice, kamarádi žabáci Kvik a Kvak a neodolatelný „šoumen“ myšák Kiko, který se vám rád předvede v plné parádě! Podíváte se také na rybičky pod hladinou, proletíte se s papírovými draky široko-daleko a na palouček zavítají kamarádi Jů a Hele. Každé dítě dostane na konci představení i mikulášský balíček.

MÍŠA RŮŽIČKOVÁ - VÁNOČNÍ SHOW /so 18.12./16 hod./ přijede do kina v Bohumíně, kde provede děti vánoční krajinou plnou písniček, postaví s nimi sněhuláky, potká trpaslíky, čerty, andílky a další. Zkrátka, aby si s dětmi zkrátili čas do Štědrého dne, vezme je do pohádkové zimní krajiny s tou správnou předvánoční atmosférou, třeba u písničky „Vánoční“.

BOHUŠ MATUŠ A VÁNOČNÍ KONCERT /ne 19.12./17 hod./ v sále kina představí hudbu a hlasový rozsah známého muzikálového zpěváka, který bude v Bohumíně poprvé. Na svém koncertě zpříjemní před-vánoční, adventní čas nejen písničkami z muzikálů, ale i ze svých alb.

VELKÉ VÁNOČNÍ TVOŘENÍ V KINĚ /čt 23.12./9-12 hod./ nabídne dětem i jejich rodičům množství různých stanovišť, kde si budou moci užít si dopoledne ve foyer kina při výrobě nejrůznějších vánočních ozdob, přáníček, figurek a spousty dalšího, co k Vánocům a svátkům neodmyslitelně patří. Připraveny jsou i sladkosti pro malé účastníky.

NABÍDKU PŘEDVÁNOČNÍCH AKCÍ pro vás připravila formou nejrůznějších VÝTVARNÝCH DÍLNIČEK, které jsou připraveny během celého prosince, také KNIHOVNA a její pobočky.

Vstup na akce se řídí dle aktuálně platných pravidel viz. https://covid.gov.cz/situace/kultura/

 

 

ZRUŠENO

 

Sobota 27.11. od 8 do 16 hod., nám. T. G. Masaryka, vstup zdarma.

VÁNOČNÍ TRHY: Atmosféru blížících se Vánoc navodí poštovní schránka pro Ježíška, stánky s převážně ručně vyráběným zbožím, vánoční ozdoby, šperky, minerály, bižuterie, keramika, výrobky ze dřeva a kůže, hračky, výrobky chráněných dílen, jmelí, marmelády, čaje a káva.

Stánky s občerstvením - medovina, pekařské výrobky, vína, čaje, káva, byliny, zdravá výživa, med, zvěřinové speciality, sýry, cukrovinky, dezerty, ryby, trdelníky a řada dalších.

Podle aktuálního nařízení je venkovní konzumace jídla či pití na trzích povolena jen očkovaným, po prodělaném COVIDu či dětem do 12 let: odkaz zde.


Místo konání:Nám. T. G. Masaryka


Mapa:


Fotogalerie:

Kino - zvětšit fotografii
Kino - zvětšit fotografii
Kino - zvětšit fotografii
Kino - zvětšit fotografii

Počet zhlédnutí: 438

Zpět

    Městský úřad