Město Bohumín

Co, kdy, kde ... - ONEMANSHOW: The movie


ONEMANSHOW: The movie

Akce ve formátu iCalendar pro vložení do Vašeho diáře    

ONEMANSHOW: The movie (Kino)
Čt 7.9.2023, 19:00Tohle je film, který jen tak někam nezařadíte... Koukněte na trailer a máte jasno! Čermák, Bartoška, Langmajer, Hádek, Sokol ... KAZMA! Film vidělo ihned po uvedení v českých kinech za jeden den 130000 diváků! Jedná se o historický rekord. Pro srovnání: Avatara 2 vidělo po uvedení "pouze" 37000 diváků. Kazmovi se podařilo něco, čemu nikdo nevěřil...

A pozor!

  • Každý divák, se zakoupenou vstupenkou na ONEMANSHOW: The Movie, obdrží při vstupu do sálu vlastní unikátní kartu.
  • Na konci filmu se divák dozví, proč je důležité kartu uschovat a k čemu se mu bude hodit; je to přístup do projektu, který bude po premiéře filmu následovat. Čím více karet divák bude mít, tím má větší šanci na úspěch v tomto projektu.
  • Zde dochází k obrovské motivaci nejen navštívit film, ale navštívit ho několikrát! Kartu lze získat ke každé zakoupené vstupence. Bez návštěvy filmu nebude možné se pokračujících událostí účastnit.

Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do kin. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality.
Režie: Kazma Kazmitch, Andy Fehu. Hrají: Kazma Kazmitch.

Česko, 2023, 90 min., příst od 12 let, repríza.


Formát:česky
Žánr:komedie
Přístupnost:přístupný od 12 let
Místo konání:kino
Cena:140 Kč
Recenze:
Mapa:


Počet zhlédnutí: 702

Zpět

    Městský úřad