Město Bohumín

Co, kdy, kde ... - 7 pádů Honzy Dědka


7 pádů Honzy Dědka
Akce ve formátu iCalendar pro vložení do Vašeho diáře    

7 pádů Honzy Dědka (Divadlo)
Pá 29.9.2023, 19:00


pá 29.9. / 19 hod. / kinosál / 330 Kč

SHOW: 7 pádů Honzy Dědka je oblíbená talk show, kterou můžete znát z pravidelného úterního vysílání na televizi Prima.

Hosty budou: herečka Mahulena Bočanová a herec Míra Nosek

Rozhovory se staly současně fenoménem na YouTube, kde je k dnešnímu dni zhlédlo na 55 miliónů lidí a téměř 100 000 diváků talk show pravidelně odebírá!  Pořad vedený renomovaným publicistou Honzou Dědkem vznikl v roce 2011 a od té doby se v něm vystřídalo již přes 500 hvězdných hostů. Teď poprvé míří tento pořad do vašeho města. Program 7 pádů Honzy Dědka začal v roce 2011 jako divadelní show v pražském divadle Viola. Postupně se přesunul do jiných divadel a získal si stále větší obecenstvo. V roce 2020 začal být vysílán na televizi Prima, kde se stal jednou z nejsledovanějších talkshow v Česku. V roce 2021 změnil koncept show a začal si zvát tři hosty a jeden pár. V roce 2022 uspořádal letní sérii show na různých hradech a zámcích pod názvem Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka. Mezi hosty pořadu patřili například Jaroslav Uhlíř, Tarra White, Tomáš Klus, Mirai Navrátil, Jan Saudek, Gabriela Soukalová, Jiří Strach, Robert Jašków, Marek Taclík, Anna Kameníková, Michal Suchánek, Veronika Žilková, Zdeněk Troška, Marika Šoposká, Veronika Khek Kubařová, Jiří Krampol, Jiří Mádl, Ivana Andrlová, Václav Vydra, Josef Zíma, Václav Kopta a mnoho dalších.

Hosté v Bohumíně:

Míra Nosek je český herec, který se proslavil zejména rolí Tondy Sovy v seriálu Vyprávěj. Narodil se 9. července 1978 v Praze. Mezi jeho další známé filmy a seriály patří Rebelové, Román pro ženy, Účastníci zájezdu, Doktoři z Počátků, Přístav, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Slunečná.

Mahulena Bočanová se narodila 18. 3. 1967 v Praze jako dcera architekta. Již od třech let účinkovala v reklamních spotech a tančila balet. Ani první dětské role na sebe nenechaly dlouho čekat a Mahulena si zahrála v pohádkách "A zase ta Lucie" a "Lucie, postrach ulice" (1984). O rok později si zahrála menší role v seriálech "Vlak dětství a naděje" a "Bylo nás šest". Koncem 90. let si Mahulena zahrála v několika pohádkách "princeznovské role". Po studiu na pražské konzervatoři, kterou absolvovala v roce 1988 (obor hudebně-dramatický), hostovala v Národním Divadle a dodnes vystupuje na pražských divadelních scénách, hlavně v Činoherním klubu ve Smečkách (např. ve hře Dámský krejčí). Jednou z jejích výraznějších rolí se stala postava Brany ve zfilmované povídce Ivana Olbrachta "Golet v údolí" (1994), postava Ježibaby v pohádce "Kouzelný měšec" a role královny v pohádce Pták Ohnivák (1997). Její další filmové role nebyly také příliš úspěšné. Zahrála si v komediálním seriálu "Pra, pra, pra", v seriálu "Rodinná pouta" a v rádoby komedii "Post Coitum". Mohli jsme ji také vidět jako soutěžící v reality show Stradance. Mahulena se ve volném čase věnuje propagaci sportu a zdravé výživy. Často také moderuje zábavné a soutěžní pořady v TV. Její nejnovější bulvární program na TV Prima má název Top 10. Známá je i jako fotomodelka. Kromě focení se věnuje i dabingu, její hlas můžeme slyšet v nadabovaných verzích filmů Karlík a továrna na čokoládu, Roboti, Zamilovaný profesor 2 nebo Zorro: Tajemná tvář. Mahulena Bočanová má za manžela Viktora Mráze (spolumajitel vydavatelství BM Music), se kterým má dceru Marinu. Můžete se těšit na 90 minut příjemné zábavy a zajímavých rozhovorů "o všem a pro všechny” se zajímavými hosty.


Místo konání:kinosál
Cena:330 Kč


Mapa:


Počet zhlédnutí: 726

Zpět

    Městský úřad