Zdroj: Region Týdeník okresu Nový Jičín
Ročník a číslo: 51
Strana: 18
Autor: dtb

Studénka, Nový Jičín – Hokejisté Studénky měli na ledě druhého Bohumína zaděláno na tři body, ale poslední pětiminutovku nezvládli, když Bospor vyrovnal na 3:3. Bonusový bod navíc však putoval po výhře na nájezdy do Studénky, která už zítra od 17.30 hodin hostí v derby rezervu Nového Jičína, která doma podlehla Hornímu Benešovu vysoko 1:9. "Zápas nám vůbec nevyšel," uvedl k debaklu kouč novojičínských mladíků Kamil Gebauer. Studénečtí vedli na bohumínském ledě po dvou gólech Mičulky a jedné trefě Sluštíka, 3:1, ale domácí v 55.minutě snížili a za další tři minuty vyrovnával na 3:3 zkušený Ivan. "Před zápasem bychom byli s výsledkem spokojeni, ale takhle jsme přišli o bod. Myslím si, že jsme byli lepší, měli jsme spoustu příležitostí, a kdybychom proměnili alespoň některou z nich, tak by byl zápas naší jasnou záležitostí. Druhému gólu domácích předcházelo přísné vyloučení, ale nás musí mrzet především ta spousta neproměněných šancí a dvě individuální chyby," řekl trenér Studénky Miroslav Pokorný, jenž ocenil spolehlivý výkon brankáře Horyla.

HC BOSPOR BOHUMÍN – HC STUDÉNKA 3:4 SN (1:0,0:2,2:1 – 0:0, 0:1). Branky:14. Gelnar (Sysala), 55. Gelnar (Sysala, Baca), 58. Ivan (Mikšan, Buček) – 23. Mičulka (Ertel, Jedlička), 29. Mičulka (TS), 46. Sluštík (Mičulka, Novák), 65. rozh. náj. Sluštík. Rozhodčí: Polášek – Majetný, Mareček. Vyloučení: 4:5, navíc Bolek (S) 10 minut+dokonce utkání. Využití:1:1. Studénka: Horyl – Bolek, Pelikán, Novák, Janečka, Lyčka, Jedlička, Jašek – Štubňa, Tomášek, Sochorek – Vacula, Sluštík, Štěpjak – Orszulik, Ertel, Mičulka. Trenér:M. Pokornýst.

HK NOVÝ JIČÍN B – TJ HORNÍ BENEŠOV 1:9(0:3,1:1,0:5) Branka NJ: 31. Fajmon. Nový Jičín B: Kohn – Bartoň, Kysučan, Hradil, Hudec, Polášek, Teichman – Rosypka, Palacký, Mihál – Hermann, Fajmon, Daron – Merenda, Ondráček, Škubala. Trenér: K. Gebauer.
Zbylé výsledky 19. kola: Český Těšín –Orlová4:7,Rožnov–Krnov2:5.
Z programu 20. kola: Středa 21. prosince, 17.30 Studénka – Nový Jičín B. 21.kolo je na programu 7.ledna.