close google translator menu
Dnes je Středa 13.12., svátek má Lucie.
Lucie - jméno latinského původu. Znamená světlá, zářící.

Osobnosti narozené dnes:


  • Michal Kadlec (*1984) - Český fotbalista
  • Sergej Fedorov (*1969) - Ruský hokejista
  • Bob Brier (*1946) - Egyptolog
  • Karel Teige (*1900, +1.10.1951) - Český kritik a teoretik umění
  • Heinrich Heine (*1797, +17.2.1856) - Německý prozaik, básník, publicista a esejista
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

21.4.2017 - Kam za sportem?

Zdroj: Moravskoslezský deník
Ročník a číslo: 93
Strana: 14
Autor: redakce

PÁTEK 21. DUBNA
BASEBALL: Extraliga mužů: Arrows Ostrava – Třebíč (19).
STOLNÍ TENIS: Extraliga mužů – případný čtvrtý zápas čtvrtfinále play-off: Baník Havířov – Františkovy Lázně (18).

SOBOTA 22. DUBNA
BASKETBAL:
NBL mužů – 3. kolo play-out: NH Ostrava – Jindřichův Hradec (17.30).

FOTBAL:
Fortuna NL: FrýdekMístek – Pardubice (17); MSFL: Petřkovice – Blansko (16); Divize E: Rýmařov – Hranice, Nový Jičín – Pustá Polom a Dolní Benešov – Havířov (vše v 16); Poháry Bauer krajský přebor: Dětmarovice – Bohumín, Šenov – Krnov, Slavia Orlová – Český Těšín, Háj ve Slezsku – Heřmanice a Čeladná – Kobeřice (vše v 16); ČPP I. A třída – skupina A: Krásné Loučky – Vítkov, Ludgeřovice – Bohuslavice, Stará Bělá – Jakubčovice a Štítina – Kravaře (vše v 16), skupina B: Staré Město – Brušperk, Stonava – Dolní Datyně, Dobratice – Hlubina a Sedliště – Veřovice (vše v 16); Canis I. B třída – skupina A: Kylešovice – Zlatníky (14.30), Bruntál B – Město Albrechtice (hřiště Mor. Kočov), Úvalno – Chomýž, Karlovice – Velké Heraltice, Otice – Světlá Hora, Žimrovice – Velké Hoštice a Suché Lazce – Slavkov (vše v 16), skupina B: Svinov – Šilheřovice, Hrabová – Strahovice a Dolní Lhota – Václavovice (vše v 16), skupina C: Tošanovice – Lok. Petrovice B, Lučina – Nýdek, Hnojník – Inter. Petrovice a Horní Suchá – Řepiště (vše v 16), skupina D: Kopřivnice – Vlčovice, Fulnek – Kozlovice, Fryčovice – Tichá a Ostravice – Mořkov (vše v 16).

HÁZENÁ:
Extraliga mužů – skupina o 5. až 8. místo: HCB Karviná – Jičín (17); Interliga žen: Sokol Poruba – Olomouc (18); II. liga mužů: MHK Karviná – Vsetín (16.30).

HOKEJBAL:
I. liga – druhé zápasy čtvrtfinále play-off:
Karviná – Dobřany (14.30), Opava – Teplice (16).

VOLEJBAL:
Kvalifikační turnaj o II. ligu mužů v Ostravě (9, hala Sport. gymnázia D. a E. Zátopkových v Plzeňské ulici).

NEDĚLE 23. DUBNA
FOTBAL:
Fortuna NL: Baník Ostrava – Táborsko (17), SFC Opava – České Budějovice (18); Divize E: Šumperk – Opava B a Frýdlant – Velké Karlovice (oba v 16);

Poháry Bauer krajský přebor:

SO Bruntál – Polanka a Bílovec – Frenštát p. R. (oba v 16); ČPP I. A třída – skupina A: Darkovičky – Mokré Lazce, Bolatice – Chlebičov a Štěpánkovice – Oldřišov (vše v 16), skupina B: B. Albrechtice – Vratimov, Bystřice – Libhošť a Petřvald na Moravě – Dobrá (vše v 16); Canis I. B třída – skupina B: Kozmice – Hať, Vřesina – Ostrava Jih, Chuchelná – Velká Polom a Píšť – Darkovice (vše v 16), skupina C: Jablunkov – Dolní Lutyně, Smilovice – Petřvald a Raškovice – Věřňovice (vše v 16), skupina D: Kateřinice – Spálov, Jeseník nad Odrou – Odry a Starý Jičín – Jistebník (vše v 16).

HÁZENÁ:
Extraliga mužů – skupina o 9. až 12. místo: KH Kopřivnice – Nové Veselí (17); II. liga žen: Karviná – Olomouc (15).

HOKEJBAL:
I. liga – případné třetí zápasy čtvrtfinále play-off:
Karviná – Dobřany, SHC Opava – Teplice (oba v 11).

NÁRODNÍ HÁZENÁ:
II. liga mužů: SK Studénka – Sokol Svinov (10.30).

RAGBY:
NL mužů: Sokol Mariánské Hory – Smíchov B (14).

VOLEJBAL:
Kvalifikační turnaj o II. ligu mužů v Ostravě (9, hala Sport. gymnázia D. a E. Zátopkových v Plzeňské ulici).



 
Naposledy aktualizované
Vygenerováno za 0.56 sekund