close google translator menu
Dnes je Sobota 21.10., svátek má Brigita.
Dnes má svátek Brigita. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Salman bin Hamad (*1969) - Korunní princ Bahrajnu
  • Carrie Fisher (*1956) - Americká herečka
  • Miroslav Žbirka (*1952) - Slovenský zpěvák
  • Vojtěch Steklač (*1945) - Český spisovatel
  • Nikita Michalkov (*1945) - Ruský herec, scénárista a režisér
  • Zdena Salivarová (*1933) - Česká spisovatelka, manželka Josefa Škvoreckého
  • Jiří Opelík (*1930) - Český literární kritik
  • Milič Jiráček (*1922) - Český vědec
  • Emil Juliš (*1920, +25.12.2006) - Český básník a výtvarník
  • Dizzy Gillespie (*1917, +6.1.1993) - Americký jazzový trumperista
  • George Solti (*1912, +5.9.1997) - Britský dirigent a klavírista
  • Antonín Pech (*1874, +20.2.1928) - Český režisér, průkopník české kinematografie
  • Charles van Lerberghe (*1861, +26.10.1907) - Belgický spisovatel
  • Alfred Bernhard Nobel (*1833, +10.12.1896) - Švédský chemik
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

19.5.2017 - Kina

Zdroj: Moravskoslezský deník
Klíčová slova: K3 Bohumín
Ročník a číslo: 115
Strana: 9
Autor: redakce


OSTRAVA, Cinema City: Šmoulové: Zapomenutá vesnice (15.30), Rychle a zběsile 8 (19.20), Loupež ve velkém stylu (20.50), Mimi šéf (15.00, 15.50, 17.20), The Circle (19.00), Uteč (21.20), Zahradnictví: rodinný přítel (18.10), Špunti na vodě (14.10, 17.30), Strážci galaxie Vol. 2 (14.20, 16.10, 17.10, 18.50, 20.00, 21.10, 21.40, 22.00), Král Artuš: Legenda o meči (18.00, 19.10, 20.30, 21.50), Kráska a zvíře (16.20), Příšerky pod hladinou (14.00, 14.20, 16.00), Vetřelec: Covenant (14.30, 17.00, 19.40, 22.10), ART DKMO: Učitelka (14.30), Ztracené město Z (17.00, 19.30), Luna: Příšerky pod hladinou (15.30), Strážci galaxie Vol. 2 (17.30), Vetřelec: Covenant (20.00), Minikino: Volání netvora: Příběh života (17.00), Vetřelec: Covenant (19.30), Cineport: Vetřelec: Covenant (19.00), CineStar: Špunti na vodě (16.00, 19.50, 21.40), Mimi šéf (13.10, 14.00, 16.10), Zahradnictví: rodinný přítel (13.20), Strážci galaxie Vol. 2 (14.40, 15.20, 17.30, 18.10, 20.10, 21.00), Král Artuš: Legenda o meči (13.10, 18.00, 20.40), Cuky Luky film (16.00, 18.30), Příšerky pod hladinou (13.30, 15.00, 15.40, 17.50), Rychle a zběsile 8 (21.00), Vetřelec: Covenant (13.40, 16.20, 17.20, 18.20, 19.00, 20.00, 21.00, 21.40), FRÝDEKMÍSTEK, Vlast: Příšerky pod hladinou (17.00), Vetřelec: Covenant (19.00), JABLUNKOV, Mír: Naprostí cizinci (18.00), TŘINEC, Kosmos: Rychle a zběsile 8 (17.30), Vetřelec: Covenant (20.00), KARVINÁ, Centrum: Pád (17.30), Vetřelec: Covenant (19.30), BOHUMÍN, K3: Vetřelec: Covenant (19.00), ČESKÝ TĚŠÍN, Central: Lady Macbeth (17.30), Vetřelec: Covenant (20.00), Doba Ledová – mamutí drcnutí (14.00), TĚRLICKO, Svoboda: Úkryt v Zoo (19.00), NOVÝ JIČÍN, Květen: Mimi šéf (17.30), Vetřelec: Covenant (20.00), BÍLOVEC, Radost: Příšerky pod hladinou (17.00), FRENŠTÁT P.
R.: Příšerky pod hladinou (18.00), Vetřelec: Covenant (20.00),



 
Naposledy aktualizované
Vygenerováno za 0.66 sekund