close google translator menu
Dnes je Pondělí 21.8., svátek má Johana.
Dnes má svátek Johana. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Alizée Jacotey (*1984) - Francouzská zpěvačka
  • Petr Zelenka (*1967) - Český dramatik, scénárista a režisér
  • Petr Rada (*1958) - Český fotbalista a fotbalový trenér
  • James Chrles Kopp (*1954) - Americký radikál
  • Jiří Paroubek (*1952) - Bývalý premiér ČR a předseda ČSSD
  • Wilt Chamberlain (*1936, +12.10.1999) - Jediný basketbalista, který dokázal nastřílet 100 bodů za jediný zápas
  • Zdeněk Lukáš (*1928, +13.7.2007) - Český skladatel
  • Wilhelm Killmayer (*1927) - Německý hudební skladatel
  • Bugs Moran (*1893, +25.2.1957) - Chicagský gangster
  • Augustin Louis Cauchy (*1781, +23.5.1857) - Francouzský matematik
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

10.8.2017 - Divize E - los pozimní části

Zdroj: Moravskoslezský deník
Ročník a číslo: 184
Strana: 65
Autor: redakce

DIVIZE E
1. Val. Meziříčí 30 20 7 3 66:33 67
2. Rýmařov 30 16 10 4 63:34 58
3. Havířov 30 16 4 10 47:40 52
4. Nový Jičín 30 15 5 10 62:48 50
5. D. Benešov 30 14 3 13 50:41 45
6. Jeseník 30 12 6 12 56:63 42
7. Hranice 30 12 5 13 46:53 41
8. Kozlovice 30 12 4 14 47:51 40
9. Šumperk 30 12 3 15 52:52 39
10. L. Petrovice 30 10 8 12 38:50 38
11. Opava B 30 11 4 15 36:50 37
12. Frýdlant n. O. 30 11 4 15 40:42 37
13. Nové Sady 30 10 7 13 40:45 37
14. Pustá Polom 30 9 9 12 35:42 36
15. V. Přerov 30 8 9 13 36:49 30
16. V. Karlovice 30 5 6 19 26:47 21

1. kolo (5. a 6. 8.): Hranice - Jeseník, Vsetín - Havířov, Petrovice - Brumov, Šternberk - Nové Sady, Slavičín - Nový Jičín, Slavičín, Opava B - Dolní Benešov, Bohumín - Ústí, Kozlovice - Frýdlant n. O.

2. kolo - sobota 12. srpna: Dolní Benešov - Hranice, Nový Jičín - Opava B (oba v 17 hodin), neděle 13. srpna: Ústí - Vsetín (10), Jeseník - Bohumín, Brumov - Šternberk, Havířov - Petrovice (vše v 10.15, Měst. stadion), Kozlovice - Slavičín, Frýdlant n. O. - Nové Sady (oba v 17).

3. kolo (19. a 20. 8.): Hranice - Nový Jičín, Vsetín - Jeseník, Petrovice - Ústí, Šternberk - Havířov, Nové Sady - Brumov, Slavičín - Frýdlant n. O., Opava B -Kozlovice, Bohumín - Dolní Benešov.

4. kolo (26. a 27. 8.): Dolní Benešov - Vsetín, Nový Jičín - Bohumín, Ústí -Šternberk, Jeseník - Petrovice, Slavičín - Opava B, Havířov - Nové Sady, Frýdlant n. O. - Brumov, Kozlovice - Hranice.

5. kolo (2. a 3. 9.): Hranice - Slavičín, Vsetín - Nový Jičín, Petrovice - Dolní Benešov, Šternberk - Jeseník, Nové Sady - Ústí, Brumov - Havířov, Opava B -Frýdlant n. O., Bohumín - Kozlovice.

6. kolo (9. a 10. 9.): Dolní Benešov - Šternberk, Nový Jičín - Petrovice, Ústí - Brumov, Jeseník - Nové Sady, Slavičín - Bohumín, Opava B - Hranice, Kozlovice - Vsetín, Frýdlant n. O. - Havířov.

7. kolo (16. a 17. 9.): Hranice - Frýdlant n. O., Vsetín - Slavičín, Petrovice -Kozlovice, Šternberk - Nový Jičín, Nové Sady - Dolní Benešov, Brumov - Jeseník, Havířov - Ústí, Bohumín - Opava B.

8. kolo (23. a 24. 9.): Dolní Benešov - Brumov, Nový Jičín - Nové Sady, Hranice - Bohumín, Slavičín - Petrovice, Opava B - Vsetín, Jeseník - Havířov, Kozlovice - Šternberk, Frýdlant n. O. - Ústí.

9. kolo (30. 9. a 1. 10.): Vsetín - Hranice, Petrovice - Opava B, Šternberk - Slavičín, Nové Sady - Kozlovice, Ústí - Jeseník, Brumov - Nový Jičín, Havířov - Dolní Benešov, Bohumín - Frýdlant n. O.

10. kolo (7. a 8. 10.): Dolní Benešov - Ústí, Nový Jičín - Havířov, Hranice - Petrovice, Slavičín - Nové Sady, Opava B - Šternberk, Kozlovice - Brumov, Frýdlant n. O. - Jeseník, Bohumín - Vsetín.

11. kolo (14. a 15. 10.): Vsetín - Frýdlant n. O., Petrovice - Bohumín, Šternberk - Hranice, Nové Sady - Opava B, Ústí - Nový Jičín, Jeseník - Dolní Benešov, Brumov - Slavičín, Havířov - Kozlovice.

12. kolo (21. a 22. 10.): Nový Jičín - Jeseník, Hranice - Nové Sady, Vsetín - Petrovice, Slavičín - Havířov, Opava B - Brumov, Bohumín - Šternberk, Kozlovice - Ústí, Frýdlant n. O. - Dolní Benešov.

13. kolo (28. a 29. 10.): Petrovice - Frýdlant n. O., Šternberk - Vsetín, Nové Sady - Bohumín, Dolní Benešov - Nový Jičín, Ústí - Slavičín, Jeseník - Kozlovice, Brumov - Hranice, Havířov - Opava B.

14. kolo (4. a 5. 11.): Hranice - Havířov, Vsetín - Nové Sady, Petrovice - Šternberk, Slavičín - Jeseník, Opava B - Ústí Kylešovice, Bohumín - Brumov, Frýdlant n. O. - Nový Jičín, Kozlovice - Dolní Benešov.

15. kolo (11. a 12. 11.): Šternberk - Frýdlant n. O., Nové Sady - Petrovice, Dolní Benešov - Slavičín, Nový Jičín - Kozlovice, Ústí - Hranice, Jeseník - Opava B, Brumov - Vsetín, Havířov - Bohumín.

16. kolo (18. a 19. 11.): Nový Jičín - Slavičín, Dolní Benešov - Opava B, Nové Sady - Šternberk, Ústí - Bohumín, Havířov - Vsetín, Brumov - Petrovice, Jeseník - Hranice, Frýdlant n. O. - Kozlovice.



 
Naposledy aktualizované
Vygenerováno za 0.51 sekund