close google translator menu
Dnes je Pondělí 20.11., svátek má Nikola.
Dnes má svátek Nikola. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Miroslav Dolejší (*1931, +26.6.2001) - Český publicista a politický vězeň komunistického režimu
  • John Gardner (*1926, +3.8.2007) - Britský spisovatel, autor románů o agentu Jamesi Bondovi
  • Robert F. Kennedy (*1925, +6.6.1968) - Americký politik
  • František Pavlíček (*1923, +29.9.2004) - Český dramatik a scénárista
  • Jan Černý (*1914, +17.11.1939) - Český student a studentský funkcionář popravený gestapem
  • Selma Lagerlöfová (*1858, +16.3.1940) - Švédská spisovatelka, nositelka Nobelovy ceny za literaturu za rok 1909
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

12.9.2017 - Kam za fotbalem?

Zdroj: Region Frýdecko-Místecko
Ročník a číslo: 37
Strana: 31
Autor: redakce

Frýdek-Místek – Fotbalovým fanouškům přinášíme přehled mistrovských zápasů okresních týmů od Fotbalové národní ligy až po ty nejnižší soutěže (a to včetně mládežnických soutěží).

MUŽI FNL: Trinec – Opava (16. 9. – 10.15). Krajský prebor: Celadná – Bílovec (16. 9. – 16.00). I. A trída – sk. B: Vendryne – B. Albrechtice (16. 9. – 16.00), Dobrá – Sedlište (16. 9. – 16.00), Brušperk – Staré Mesto (16. 9. – 16.00), Bystrice – Dobratice (17. 9. – 16.00). I. B trída – sk. C: Tošanovice – Václavovice (16. 9. – 16.00), Repište – Raškovice (16. 9. – 16.00), Nýdek – Horní Suchá (17. 9. – 16.00). I. B trída – sk. D: Frycovice – Starý Jicín (16. 9. – 16.00). Okresní prebor mužu: Staríc – Mosty (16. 9. – 15.00), Vojkovice – Nebory (16. 9. – 16.00), Oldrichovice – Nošovice (16. 9. – 16.00), Palkovice – Baška (16. 9. – 16.00), Kozlovice – Písek (17. 9. – 16.00), Metylovice/Frýdlant nad Ostravicí B – Návsí (17. 9. – 16.00), Hrádek – Bukovec (17. 9. – 16.00). Okresní soutež mužu: Chlebovice – Vendryne (12. 9. – 17.00), Smilovice B – Chlebovice (17. 9. – 10.00), Vendryne B – Janovice (17. 9. – 16.00), Milíkov – Lískovec (17. 9. – 16.00), Pržno – Tichá B (17. 9. – 16.00). Okresní pohár mužu: Staríc – Tošanovice (13. 9. – 17.00).

ŽENY MSDŽ, sk A: Pržno – Havírov (17. 9. – 13.00), Brušperk – Vítkovice (17. 9. – 15.30).

DOROST MSDL: Frýdek-Místek B – Zbrojovka Brno B (17. 9. – 10.30 st. + 12.45 ml., hr. Staré Mesto). Krajský prebor dorostu: Staríc – Vresina (16. 9. – 12.00 st. + 10.00 ml.). Krajská soutež dorostu – sk. B: Brušperk – Staré Mesto (13. 9. – 16.00), Frycovice – Starý Jicín (16. 9. – 13.45), Tošanovice – Koprivnice (16. 9. – 13.45), Frýdlant n. O. – Horní Žukov (16. 9. – 14.30), Bystrice – Sl. Orlová (17. 9. – 13.00). Okresní prebor dorostu: Janovice – Raškovice (14. 9. – 16.30), Vendryne – Bukovec (16. 9. – 13.15), Palkovice – Raškovice (16. 9. – 13.30), Oldrichovice – Mosty (16. 9. – 13.30), Dobrá – Nýdek (16. 9. – 13.30), Celadná – Písek (17. 9. – 11.00), Hrádek/Milíkov – Janovice (17. 9. – 13.30), Jablunkov – Sedlište (17. 9. – 13.30).

ŽÁCI MSŽD U15+U14, sk. E: Trinec – Ostrava B (13. 9. – 15.00 st. + 16.45 ml., hr. Borek), Trinec – Bílovec (16. 9. – 10.00 st. + 11.45 ml., hr. Borek). MSŽL U13+U12: Trinec – Unicov (17. 9. – 10.00 st. + ml., hr. Borek). Krajský prebor žáku: Brušperk – Nový Jicín (16. 9. – 9.00 st. + 10.45 ml.). Krajská soutež žáku – sk. B: Frycovice – Darkovicky (16. 9. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Frýdlant nad Ostravicí – Svinov (16. 9. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Kozlovice – Frenštát pod Radhoštem (17. 9. – 14.00 st. + 12.30 ml.). Krajská soutež žáku – sk. C: Jablunkov – Terlicko (16. 9. – 9.00 st. + 10.45 ml.), Staríc – Staré Mesto (17. 9. – 9.30 st. + 11.15 ml.), Dobrá – Bohumín (17. 9. – 10.00 st. + 11.45 ml.). Okresní prebor st. žáku: Mosty – Návsí (13. 9. – 17.00), Hrádek – Oldrichovice (13. 9. – 17.00), Milíkov – Vendryne (13. 9. – 17.00), Bystrice – Písek (13. 9. – 17.00), Bystrice – Návsí (16. 9. – 9.00), Vendryne – Mosty (16. 9. – 10.00), Hrádek – Písek (17. 9. – 9.30), Milíkov – Oldrichovice (17. 9. – 11.30). Okresní prebor st. žáku 6+1: Palkovice – Vojkovice/Dobratice (13. 9. – 17.00), Baška – Raškovice (13. 9. – 17.00), Janovice – Sedlište/Lucina (13. 9. – 17.00), Metylovice – Tošanovice/Hnojník (13. 9. – 17.00), Janovice – Raškovice (16. 9. – 10.00), Tošanovice/Hnojník – Sedlište/Lucina (16. 9. – 10.00), Celadná – Vojkovice/Dobratice (16. 9. – 12.00), Metylovice – Ostravice (17. 9. – 13.30).



 
Naposledy aktualizované
Vygenerováno za 0.54 sekund