close google translator menu
Dnes je Sobota 18.11., svátek má Romana.
Dnes má svátek Romana. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Eva Hučková (*1988) - Slovenská sjezdová lyžařka
  • Kim Wilde (*1960) - Britská zpěvačka
  • Klaus Hildebrand (*1941) - Německý historik
  • Vilém Hrubý (*1912, +23.9.1965) - Český archeolog
  • Gustav Nezval (*1907, +17.9.1998) - Český divadelní a filmový herec
  • Klaus Mann (*1906, +21.5.1949) - Německý spisovatel
  • Felice Bauerová (*1887, +15.10.1960) - Přítelkyně a snoubenka Franza Kafky
  • Arthur Cecil Pigou (*1877, +7.3.1959) - Britský ekonom
  • Mikoláš Aleš (*1852, +10.7.1913) - Český malíř a ilustrátor
  • Eliška Krásnohorská (*1847, +26.11.1926) - Česká spisovatelka
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

12.9.2017 - Tabulky fotbalových soutěží

Zdroj: Region Opavský a Hlučínský
Ročník a číslo: 37
Strana: 20
Autor: redakce

MUŽI MSFL

1. Velké Meziříčí 6 5 1 0 20:6 16
2. MFK Vyškov 6 5 1 0 19:8 16
3. SK Kroměříž 6 5 0 1 14:7 15
4. 1. SK Prostějov 6 3 2 1 8:5 11
5. SK Líšeň 6 3 1 2 11:13 10
6. SK Rýmařov 6 2 3 1 10:8 9
7. Val. Meziříčí 5 3 0 2 10:9 9
8. FK Hodonín 6 2 2 2 9:13 8
9. Petřkovice 5 2 1 2 6:5 7
10. SK Uničov 6 1 3 2 11:12 6
11. SK Hulín 6 1 2 3 10:11 5
12. FC Hlučín 6 1 2 3 9:10 5
13. Uherský Brod 6 1 1 4 5:14 4
14. 1. HFK Olomouc 6 1 0 5 8:15 3
15. FC Otrokovice 6 0 3 3 7:17 3
16. FK Mohelnice 6 0 2 4 6:10 2

Divize

1. Sokol Ústí 6 5 1 0 18:1 16
2. FK Kozlovice 6 4 2 0 13:2 14
3. MFK Havířov 6 4 1 1 18:9 13
4. FC Slavičín 6 4 0 2 11:7 12
5. Dolní Benešov 6 3 3 0 8:4 12
6. FC Brumov 6 3 0 3 8:11 9
7. Frýdlant n. O. 6 2 2 2 9:13 8
8. SFC Opava B 6 1 4 1 15:9 7
9. FK Jeseník 6 2 1 3 9:9 7
10. FK Nové Sady 6 2 1 3 10:15 7
11. FK Nový Jičín 6 1 3 2 6:10 6
12. SK Hranice 6 1 2 3 8:18 5
13. FC Vsetín 6 1 1 4 3:7 4
14. FK Bohumín 6 0 4 2 3:7 4
15. FK Šternberk 6 1 1 4 5:10 4
16. Petrovice 6 1 0 5 5:17 3

Krajský přebor

Háj - Čeladná 3:3 (0:1), Orlová - Č. Těšín 2:0 (1:0), Polanka - Břidličná 1:0 (0:0), Bílovec - Heřmanice 1:0 (1:0), Frenštát - Šenov 3:1 (2:1), Bruntál - P. Polom 0:0 (0:0), Krnov - St. Bělá 3:0 (0:0)

1. FC Bruntál 7 5 2 0 17:5 17
2. SK Dětmarovice 7 5 1 1 18:8 16
3. SK Čeladná 7 4 2 1 27:9 14
4. Frenštát p. R. 7 4 1 2 20:11 13
5. Heřmanice 7 4 0 3 20:11 12
6. Háj ve Slezsku 6 3 1 2 16:13 10
7. FC Bílovec 7 3 1 3 14:14 10
8. FK SK Polanka 7 3 1 3 12:12 10
9. FK Stará Bělá 7 3 1 3 14:15 10
10. Pustá Polom 7 3 1 3 13:14 10
11. FK Krnov 7 2 2 3 12:15 8
12. SK Šenov 7 2 1 4 12:13 7
13. Orlová-Lutyně 6 2 1 3 10:18 7
14. FC Vratimov 7 2 0 5 11:23 6
15. Český Těšín 7 1 1 5 5:15 4
16. TJ Břidličná 7 1 0 6 3:28 3

I. A třída sk. A

1. FK Darkovičky 5 3 2 0 6:2 11
2. TJ Jakubčovice 5 3 1 1 15:7 10
3. SK Oldřišov 4 2 2 0 12:9 8
4. MFK Kravaře 5 2 1 2 14:6 7
5. TJ Slavkov 5 2 1 2 6:6 7
6. SK Chlebičov 5 2 1 2 8:13 7
7. FK Bolatice 5 1 3 1 17:11 6
8. TJ Hlubina 4 1 3 0 8:6 6
9. Velké Heraltice 5 1 3 1 6:6 6
10. TJ Ludgeřovice 4 1 2 1 7:7 5
11. Sokol Kobeřice 4 1 1 2 9:10 4
12. Krásné Loučky 5 1 1 3 3:8 4
13. Mokré Lazce 5 1 1 3 9:17 4
14. TJ Vítkov 5 0 2 3 3:15 2

I. B třída sk. A

1. Žimrovice 5 4 1 0 15:5 13
2. Karlovice 5 4 0 1 21:6 12
3. Hradec n. M. 5 3 1 1 14:6 10
4. Suché Lazce 5 3 1 1 15:9 10
5. Malé Hoštice 5 2 2 1 15:14 8
6. FC Bruntál B 5 2 1 2 14:10 7
7. Sokol Zlatníky 5 2 1 2 9:11 7
8. FK Kylešovice 5 2 1 2 8:12 7
9. M. Albrechtice 5 2 0 3 11:9 6
10. TJ Chomýž 5 1 2 2 8:17 5
11. TJ Štěpánkovice 5 1 1 3 8:11 4
12. Horní Benešov 5 1 1 3 7:16 4
13. TJ Úvalno 5 1 1 3 8:18 4
14. Velké Hoštice 5 0 1 4 2:11 1

I. B třída sk. B

1. FC Vřesina 5 4 1 0 17:5 13
2. TJ Klimkovice 5 3 1 1 9:3 10
3. Petřvald na Mor. 5 3 1 1 14:10 10
4. SK Strahovice 5 3 1 1 14:10 10
5. TJ Velká Polom 5 3 0 2 11:9 9
6. Sokol Kozmice 5 3 0 2 9:8 9
7. TJ Šilheřovice 5 2 2 1 10:8 8
8. SK Bohuslavice 5 2 1 2 11:10 7
9. TJ Darkovice 5 2 1 2 7:9 7
10. FC Ostrava - Jih 5 2 0 3 14:13 6
11. TJ Slavia Píšť 5 1 2 2 6:7 5
12. TJ Sokol Hať 5 0 3 2 4:10 3
13. TJ Chuchelná 5 0 1 4 4:17 1
14. Dolní Lhota 5 0 0 5 6:17 0

Okresní přebor

1. Budišov n. B. 5 5 0 0 23:5 15
2. FK Jakartovice 5 4 0 1 15:3 12
3. TJ Stěbořice 5 4 0 1 15:7 12
4. Kobeřice B 5 4 0 1 12:7 12
5. TJ Litultovice 5 4 0 1 11:8 12
6. FK Slavia Opava 5 3 0 2 19:12 9
7. TJ Vřesina 5 3 0 2 15:11 9
8. Vítěz Březová 5 3 0 2 10:7 9
9. Hlavnice 5 2 0 3 15:16 6
10. Dobroslavice 5 2 0 3 7:16 6
11. TJ Otice 5 1 0 4 9:10 3
12. TJ Hněvošice 5 0 0 5 5:19 0
13. Dolní Životice 5 0 0 5 4:19 0
14. TJ Štítina 5 0 0 5 2:22 0

III. třída sk. A

Hať B - Kozmice B 1:1, Bolatice B - Oldřišov B 2:0, Darkovičky B - Dolní Benešov B 4:5, Služovice - Strahovice B 4:0, Bělá - Závada 6:2, Sudice - Bohuslavice B 2:5 (1:2)

1. Bělá 5 4 1 0 21:7 13
2. Bolatice "B" 5 4 1 0 16:6 13
3. Dolní Benešov "B" 5 3 1 1 20:13 10
4. Oldřišov "B" 4 3 0 1 14:6 9
5. Služovice 4 2 0 2 13:9 6
6. Sudice 5 2 0 3 10:19 6
7. Závada 5 1 2 2 7:11 5
8. Hať "B" 5 1 2 2 8:16 5
9. Strahovice "B" 4 1 1 2 14:13 4
10. Darkovičky "B" 5 1 1 3 11:12 4
11. Kozmice "B" 4 1 1 2 6:14 4
12. Bohuslavice "B" 5 1 0 4 9:16 3
13. Štěpánkovice "B" 4 1 0 3 4:11 3

III. třída sk. B

Radkov - Melč 0:5 (0:2), Heřmanice - Brumovice 2:6, Štáblovice - Vávrovice 1:4, Budišov n. B. B - Slavkov B, 4:2 Moravice - Holasovice, 0:6, Vítkov B - Deštné 6:1 1 Budišov n. B. "B" 5 4 0 1 22:7 12 2 Vávrovice "A" 4 3 1 0 12:6 10 3 Holasovice 4 3 0 1 22:5 9 4 Slavkov "B" 4 3 0 1 24:10 9 5 Melč 3 3 0 0 15:4 9 6 Štáblovice 5 3 0 2 23:17 9 7 Brumovice 5 3 0 2 18:19 9 8 Vítkov "B" 5 2 0 3 18:15 6 9 Radkov 5 1 2 2 9:16 5 10 Moravice 5 1 0 4 8:17 3 11 Sv. Heřmanice 5 1 0 4 8:21 3 12 Deštné 5 0 1 4 4:32 1 13 Sosnová 3 0 0 3 3:17 0

III. třída sk. C

Palhanec - Těškovice, 0:8, Horní Lhota - Pustá Polom B, 3:2, Skřipov - Raduň, 1:0, Větřkovice -Kyjovice, 3:4, Vávrovice B - Hrabyně, 0:2, Komárov - Chvalíkovice, 7:3

1. Horní Lhota 5 4 1 0 11:6 13
2. Těškovice 4 4 0 0 22:2 12
3. Komárov 5 4 0 1 24:8 12
4. Pustá Polom "B" 5 4 0 1 20:5 12
5. Skřipov 5 2 2 1 7:7 8
6. Hrabyně 4 2 0 2 6:5 6
7. Kyjovice 4 2 0 2 8:11 6
8. Raduň 5 1 1 3 8:8 4
9. Vávrovice "B" 5 1 1 3 4:15 4
10. Palhanec 5 1 1 3 3:16 4
11. Budišovice 3 1 0 2 3:6 3
12. Chvalíkovice 4 0 0 4 5:12 0
13. Větřkovice 4 0 0 4 4:24 0

DOROST Celostátní liga U19

1. FC BRNO 6 4 0 2 17:7 14
2. FC Baník Ostrava 6 5 0 1 14:10 13
3. AC Sparta Praha 4 4 0 0 16:3 12
4. MFK Karviná 6 4 0 2 14:11 12
5. Sigma Olomouc 5 4 0 1 11:6 11
6. Pardubice 5 4 0 1 6:4 11
7.
1. FC SLOVÁCKO 6 4 0 2 10:9 11
8. FC Plzeň 5 3 0 2 12:5 10
9. Slavia Praha 6 3 0 3 11:10 9
10. Hradec Králové 5 3 0 2 8:7 9
11. Bohemians Praha 6 3 0 3 7:12 9
12. FC FASTAV Zlín 6 2 0 4 9:9 8
13. České Budějovice 6 2 0 4 6:12 6
14. FK Mladá Boleslav 5 2 0 3 8:11 5
15. Frýdek-Místek 5 1 0 4 4:12 4
16. 1. FK Příbram 5 1 0 4 6:10 3
17. FK TEPLICE 5 0 0 5 2:12 0
18. SFC Opava 6 0 0 6 6:17 0

Celostátní liga U17

1. Slavia Praha 6 6 0 0 24:2 18
2. FC Baník Ostrava 6 5 0 1 19:7 15
3. FC Viktoria Plzeň 5 5 0 0 18:6 14
4. AC Sparta Praha 4 4 0 0 18:3 12
5. 1. FC SLOVÁCKO 6 4 0 2 8:6 12
6. FC FASTAV Zlín 6 3 0 3 8:8 9
7. SFC Opava 6 3 0 3 13:14 9
8. Sigma Olomouc 5 3 0 2 7:6 8
9. Bohemians Praha 6 3 0 3 7:9 8
10. FK Mladá Boleslav 5 3 0 2 5:7 8
11. FC BRNO 6 3 0 3 10:16 8
12. Pardubice 5 1 0 4 6:6 6
13. MFK Karviná 6 2 0 4 12:16 6
14. Frýdek-Místek 5 1 0 4 6:14 4
15. České Budějovice 6 1 0 5 11:24 4
16. FC Hradec Králové 5 1 0 4 11:13 3
17. 1. FK Příbram 5 1 0 4 5:24 2
18. FK TEPLICE 5 0 0 5 1:8 1

MSDL starší

1. JIHLAVA 7 7 0 0 18:1 21
2. Sigma Olomouc B 7 5 1 1 16:12 16
3. Líšeň 7 5 0 2 11:9 15
4. Vítkovice 7 4 1 2 13:9 13
5. Baník Ostrava B 7 4 0 3 23:13 12
6. TŘINEC 7 4 0 3 17:12 12
7. PROSTĚJOV 7 3 2 2 16:15 11
8. Znojmo 7 3 1 3 12:15 10
9. Kroměříž 7 2 3 2 12:10 9
10. SLOVÁCKO B 7 2 2 3 15:16 8
11. Karviná B 7 2 2 3 8:15 8
12. BRNO B 7 2 1 4 9:14 7
13. SFC Opava B 7 2 0 5 16:20 6
14. Zlín B 7 1 3 3 7:11 6
15. HLUČÍN 7 1 1 5 6:14 4
16. Frýdek-Místek B 7 0 1 6 11:24 1

MSDL mladší

1. JIHLAVA 7 6 0 1 19:7 18
2. Baník Ostrava B 7 5 0 2 32:11 15
3. SLOVÁCKO B 7 5 0 2 23:12 15
4. Líšeň 7 4 2 1 20:14 14
5.. BRNO B 7 3 3 1 19:1.3 12
6. PROSTĚJOV 7 4 0 3 15:15 12
7. Vítkovice 7 3 2 2 18:12 11
8. Sigma Olomouc B 7 3 1 3 27:15 10
9. Zlín B 7 3 1 3 14:15 10
10. TŘINEC 7 3 0 4 15:16 9
11. HLUČÍN 7 2 2 3 10:17 8
12. Frýdek-Místek B 7 2 1 4 13:23 7
13. Karviná B 7 2 1 4 9:21 7
14. SFC Opava B 7 1 2 4 10:25 5
15. Kroměříž 7 0 3 4 6:18 3
16. Znojmo 7 1 0 6 5:21 3

MSDD-E starší

1. Valašské Meziříčí 6 6 0 0 19:5 18
2. Uničov 6 5 0 1 18:6 15
3. HFK Olomouc 6 3 2 1 10:4 11
4. Vítkovice B 6 3 1 2 16:10 10
5. PROSTĚJOV B 6 3 1 2 15:10 10
6. Bílovec 6 3 1 2 11:14 10
7. Hranice 6 2 2 2 13:8 8
8. Šumperk 5 2 2 1 12:8 8
9. Kroměříž B 6 2 2 2 12:17 8
10. Nový Jičín 5 2 1 2 14:10 7
11. TŘINEC B 6 2 0 4 9:9 6
12. Jeseník 6 1 3 2 10:14 6
13. Vsetín 5 1 2 2 7:9 5
14. HLUČÍN B 6 1 1 4 15:20 4
15. Přerov 5 1 0 4 7:15 3
16. Krnov 6 0 0 6 3:32 0

MSDD-E mladší

1. HFK Olomouc 6 5 1 0 30:6 16
2. PROSTĚJOV B 6 5 0 1 21:5 15
3. Hranice 6 5 0 1 18:8 15
4. Kroměříž B 6 4 0 2 18:10 12
5. HLUČÍN B 6 3 2 1 12:9 11
6. Přerov 5 3 1 1 14:8 10
7. Nový Jičín 5 3 1 1 10:6 10
8. Uničov 6 3 1 2 16:14 10
9. Valašské Meziříčí 6 3 1 2 13:11 10
10. Vítkovice B 6 3 0 3 21:11 9
11. Bílovec 6 2 0 4 10:25 6
12. TŘINEC B 6 1 1 4 11:24 4
13. Vsetín 5 1 0 4 9:16 3
14. Krnov 6 1 0 5 5:16 3
15. Šumperk 5 0 0 5 6:25 0
16. Jeseník 6 0 0 6 4:24 0

Krajský přebor starší

1. MFK Havířov 4 3 1 0 14:1 10
2. Kravaře 5 3 1 1 16:5 10
3. Petřkovice 5 3 1 1 12:11 10
4. Slavia Opava 4 2 2 0 2:0 8
5. SO Bruntál 4 2 1 1 14:7 7
6. Horní Suchá 5 2 1 2 13:11 7
7. Staříč 5 2 1 2 11:11 7
8. Loko. Petrovice 5 2 1 2 12:17 7
9. Těrlicko 5 1 3 1 13:10 6
10. Ludgeřovice 3 2 0 1 9:6 6
11. Hlubina 3 1 1 1 5:5 4
12. Frenštát p. R. 4 1 0 3 10:19 3
13. Stará Bělá 5 0 1 4 13:26 1
14. Vřesina 5 0 0 5 2:17 0

Krajský přebor mladší

1. Kravaře 5 4 1 0 51:5 13
2. Horní Suchá 5 4 1 0 30:7 13
3. Těrlicko 5 3 2 0 27:7 11
4. MFK Havířov 4 3 1 0 18:7 10
5. SO Bruntál 4 3 0 1 19:6 9
6. Slavia Opava 4 2 1 1 9:6 7
7. Staříč 5 2 1 2 14:15 7
8. Hlubina 3 2 0 1 7:8 6
9. Ludgeřovice 3 1 2 0 9:5 5
10. Vřesina 5 1 1 3 12:20 4
11. Petřkovice 5 1 0 4 20:19 3
12. Stará Bělá 5 0 0 5 6:40 0
13. Loko. Petrovice 5 0 0 5 6:44 0
14. Frenštát p. R. 4 0 0 4 3:42 0

Krajská soutěž

1. Kobeřice 7 7 0 0 33:4 21
2. Dolní Benešov 7 5 1 1 23:8 16
3. Ostrava - Jih 7 5 1 1 24:12 16
4. Horní Benešov 7 5 0 2 19:16 15
5. Hradec n. M. 7 4 2 1 24:11 14
6. Klimkovice 7 4 0 3 20:19 12
7. Zlatníky 7 3 2 2 18:29 11
8. Polanka 7 3 1 3 29:21 10
9. Darkovičky 7 2 4 1 17:16 10
10. Fulnek 7 2 0 5 23:25 6
11. Studénka 7 2 0 5 12:20 6
12. Vítkov 7 2 0 5 18:32 6
13. Heřmanice 6 2 0 4 9:23 6
14. Dolní Lhota 7 1 2 4 12:16 5
15. Svinov 7 1 1 5 11:22 4
16. Rýmařov 6 0 0 6 5:23 0

Přebor dorostu - ONDRÁŠOVKA

1. Slavkov 3 3 0 0 9:4 9
2. Bolatice 2 2 0 0 12:1 6
3. Píšť 3 2 0 1 8:5 6
4. Kylešovice 3 2 0 1 4:10 6
5. Háj ve Slezsku 3 1 1 1 10:10 4
6. Vávrovice 3 1 1 1 6:8 4
7. Litultovice 2 1 0 1 9:6 3
8. Dolní Benešov "B" 3 1 0 2 8:8 3
9. Malé Hoštice 2 1 0 1 4:6 3
10. Vřesina 3 0 0 3 6:11 0
11. Hať 3 0 0 3 3:10 0

Soutěž dorostu - ONDRÁŠOVKA

1. Jakartovice 3 3 0 0 13:5 9
2. Raduň 2 2 0 0 9:2 6
3. Pustá Polom 3 2 0 1 10:7 6
4. Štěpánkovice 2 1 1 0 9:3 4
5. Skřipov 3 1 0 2 8:10 3
6. Chuchelná 2 0 1 1 4:9 1
7. Chlebičov 1 0 0 1 2:4 0
8. Velké Hoštice 2 0 0 2 2:9 0
9. Otice 2 0 0 2 1:9 0

ŽÁCI MSŽL U 15

1. Sigma Olomouc 7 6 0 1 32:7 18
2. Baník Ostrava 7 5 2 0 25:10 17
3. Karviná 7 5 2 0 20:5 17
4. SLOVÁCKO 7 4 1 2 22:9 13
5. PROSTĚJOV 7 4 1 2 29:19 13
6. Zlín 7 4 0 3 14:17 12
7. Frýdek-Místek 6 3 0 3 8:18 9
8. BRNO 7 2 1 4 17:15 7
9. JIHLAVA 7 2 1 4 8:20 7
10. SFC Opava 7 1 1 5 15:30 4
11. Vítkovice 6 0 1 5 5:19 1
12. HLUČÍN 7 0 0 7 4:30 0

MSŽL U 14

1. Baník Ostrava 7 6 0 1 50:5 18
2. Sigma Olomouc 7 6 0 1 36:8 18
3. SLOVÁCKO 7 6 0 1 26:10 18
4. JIHLAVA 7 5 0 2 32:11 15
5. Zlín 7 3 2 2 14:14 11
6. Frýdek-Místek 6 3 1 2 15:8 10
7. BRNO 7 3 1 3 19:15 10
8. SFC Opava 7 3 0 4 18:19 9
9. HLUČÍN 7 2 0 5 8:20 6
10. Karviná 7 1 0 6 6:36 3
11. Vítkovice 6 1 0 5 5:35 3
12. PROSTĚJOV 7 0 0 7 4:52 0

SpSM-U 13 SEVER

1. Bílovec 5 4 0 1 43:10 12
2. Vítkovice 4 4 0 0 43:10 12
3. Uničov 5 4 0 1 29:30 12
4. SFC Opava 5 3 0 2 44:17 9
5. Karviná 4 3 0 1 34:14 9
6. Valašské Meziříčí 4 3 0 1 24:23 9
7. TŘINEC 4 2 1 1 28:7 7
8. Přerov 5 2 1 2 26:31 7
9. Frýdek-Místek 3 2 0 1 19:8 6
10. Baník Ostrava 5 2 0 3 26:29 6
11. Hranice 5 2 0 3 24:34 6
12. HLUČÍN 4 1 0 3 14:19 3
13. Šumperk 4 1 0 3 7:38 3
14. HFK Olomouc 5 0 0 5 9:29 0
15. Vsetín 6 0 0 6 21:92 0

SpSM-U 12 SEVER

1. SFC Opava 5 5 0 0 80:13 15
2. Vítkovice 4 4 0 0 54:8 12
3. TŘINEC 4 4 0 0 45:12 12
4. Hranice 5 4 0 1 42:23 12
5. Baník Ostrava 5 4 0 1 35:27 12
6. Šumperk 4 3 0 1 35:17 9
7. Frýdek-Místek 3 2 0 1 33:18 6
8. Bílovec 5 2 0 3 37:31 6
9. Uničov 5 2 0 3 29:44 6
10. Karviná 4 1 0 3 27:23 3
11. HLUČÍN 4 1 0 3 19:28 3
12. HFK Olomouc 5 1 0 4 21:50 3
13. Vsetín 6 1 0 5 23:104 3
14. Valašské Meziříčí 4 0 0 4 16:54 0
15. Přerov 5 0 0 5 22:66 0

Krajský přebor starší

1. Ostrava Jih 5 4 0 1 25:11 12
2. Horní Suchá 5 4 0 1 23:11 12
3. Kopřivnice 4 3 1 0 22:6 10
4. MFK Havířov 5 3 0 2 19:8 9
5. MFK Karviná 4 3 0 1 14:5 9
6. SO Bruntál 5 3 0 2 14:11 9
7. Nový Jičín 4 3 0 1 14:12 9
8. MFK Vítkovice B 5 2 1 2 13:9 7
9. Krnov 4 2 0 2 16:11 6
10. Rýmařov 5 2 0 3 15:12 6
11. Kravaře 5 1 1 3 9:11 4
12. Petřkovice 5 0 1 4 6:34 1
13. Brušperk 4 0 0 4 3:27 0
14. Stará Bělá 4 0 0 4 4:29 0

Krajský přebor mladší žáci

1. Krnov 4 4 0 0 38:6 12
2. Rýmařov 5 4 0 1 30:6 12
3. Nový Jičín 4 4 0 0 28:4 12
4. MFK Vítkovice B 5 4 0 1 29:6 12
5. SO Bruntál 5 3 1 1 31:16 10
6. Kravaře 5 3 1 1 21:15 10
7. MFK Havířov 5 2 0 3 19:10 6
8. MFK Karviná 4 2 0 2 16:23 6
9. Stará Bělá 4 2 0 2 14:24 6
10. Kopřivnice 4 1 0 3 8:25 3
11. Petřkovice 5 1 0 4 4:48 3
12. Brušperk 4 0 1 3 8:25 1
13. Ostrava Jih 5 0 1 4 7:31 1
14. Horní Suchá 5 0 0 5 9:23 0

Krajská soutěž starší žáci sk. A

1. Kobeřice 2 2 0 0 16:0 6
2. Slavia Opava 2 2 0 0 15:1 6
3. Dolní Benešov 2 2 0 0 11:3 6
4. Juventus Bruntál 2 1 0 1 7:8 3
5. Budišov n. B. 2 1 0 1 6:8 3
6. Vítkov 2 1 0 1 4:6 3
7. Břidličná 2 0 1 1 7:10 1
8. Vrbno p. P. 2 0 1 1 7:11 1
9. Fulnek 2 0 0 2 1:10 0
10. Město Albrechtice 2 0 0 2 0:17 0

Krajská soutěž mladší žáci sk. A

1. Kobeřice 2 2 0 0 11:1 6
2. Budišov n. B. 2 1 1 0 14:9 4
3. Juventus Bruntál 2 1 0 1 7:7 3
4. Vrbno p. P. 2 1 0 1 6:6 3
5. Slavia Opava 2 1 0 1 6:8 3
6. Fulnek 2 1 0 1 4:6 3
7. Město Albrechtice 2 1 0 1 5:8 3
8. Břidličná 2 0 1 1 8:9 1
9. Vítkov 2 0 1 1 7:9 1
10. Dolní Benešov 2 0 1 1 9:14 1

Ženy MSDŽ - A

Lubina – Loděnice 1:3 (0:2). Branky: Najzarová – Varyšová 2, Šreková.

1. Vítkovice 2 2 0 0 15:5 6
2. Havířov 2 2 0 0 9:2 6
3. Brušperk 2 2 0 0 5:2 6
4. Baník Ostrava 2 2 0 0 4:1 6
5. Loděnice 2 1 0 1 4:6 3
6. Štramberk 1 0 0 1 1:2 0
7. Slovan Ostrava 1 0 0 1 1:3 0
8. Lubina 1 0 0 1 1:3 0
9. Veřovice 1 0 0 1 2:5 0
10. Český Těšín 2 0 0 2 2:6 0
11. Pržno 2 0 0 2 3:12 0



 
Naposledy aktualizované
Vygenerováno za 0.41 sekund