close google translator menu
Dnes je Sobota 23.6., svátek má Zdeňka.
Dnes má svátek Zdeňka. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Zinedine Zidane (*1972) - Francouzský fotbalista
  • Bryan Brown (*1947) - Australský herec
  • Bob Fosse (*1927, +23.9.1987) - Americký choreograf a režisér
  • Alfred Kinsey (*1894, +25.8.1956) - Americký biolog a zoolog
  • Édouard Michelin (*1859, +25.8.1940) - Francouzský vynálezce,zakladatel firmy Michelin
  • Franziska Elssler (*1810, +27.11.1884) - Rakouská tanečnice
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

13.3.2018 - Sport - tabulky a výsledky

Zdroj: Karvinsko
Ročník a číslo: 11
Strana: 20

LEDNÍ HOKEJ I. liga starších dorostenců, skupina o umístění: Karviná – Boskovice 9:4, Orlová – Hodonín 1:4, Nový Jičín – Frýdek-Místek 2:4, Boskovice – Orlová 8:2, Hodonín – Brumov 5:9, Nový Jičín – Karviná 2:4, Brumov – Boskovice 15:3, Orlová – Frýdek-Místek 4:3 sn, Boskovice – Hodonín 3:14, Nový Jičín – Orlová 2:5, Frýdek-Místek – Brumov 5:8, Orlová – Karviná 2:5, Brumov – Nový Jičín 18:7, Frýdek-Místek – Karviná 2:3 sn, Nový Jičín – Hodonín 0:5, Frýdek-Místek – Boskovice 5:4 sn, Karviná – Brumov 4:6, Nový Jičín – Boskovice 2:12, Hodonín – Frýdek-Místek 4:3.

1. Brumov 14 13 0 0 1 124:56 39
2. Hodonín 14 10 0 0 4 82:50 30
3. Boskovice 14 9 0 1 4 69:71 28
4. Karviná 14 6 1 0 7 57:65 20
5. Frýdek-Místek 12 3 1 2 6 42:54 13
6. Orlová 14 3 1 0 10 48:72 11
7. Nový Jičín 12 0 0 0 12 34:88 0

Extraliga mladších dorostenců, nadstavba:

Mladá Boleslav – Přerov 4:1, Vítkovice – Zlín 2:1, Mladá Boleslav – Hradec Králové 4:5, Zlín – Havířov 3:2, Vítkovice – Hradec Králové 3:6, Přerov – Zlín 1:3, Zlín – Hradec Králové 0:3, Vítkovice – Havířov 3:2, Hradec Králové – Mladá Boleslav 6:2, Přerov – Havířov 2:6, Mladá Boleslav – Hradec Králové 3:6, Havířov – Vítkovice 5:4 sn, Zlín – Přerov 2:3 p, Mladá Boleslav – Havířov 3:6, Hradec Králové – Přerov 1:2, Zlín – Vítkovice 6:1, Hradec Králové – Havířov 1:3, Zlín – Mladá Boleslav 1:2 sn, Přerov – Vítkovice 2:4.

1. Hrad. Králové 34 26 3 0 5 147:74 84
2. Vítkovice 34 23 1 1 9 145:84 72
3. Havířov 34 19 3 1 11 131:76 64
4. Přerov 34 19 2 0 13 125:86 61
5. Zlín 34 17 3 3 11 101:73 60
6. Ml. Boleslav 34 12 3 2 17 106:130 44

I. liga mladších dorostenců, skupina o umístění: umís Český Těšín – Orlová 9:0, Valašské Meziříčí – Znojmo 3:4 sn, Brumov – Karviná 3:4 sn, Čes -ký Těšín – Valašské Meziříčí 2:5, Poruba B – Karviná 5:1, Orlová – Znojmo 4:1, Brumov – Valašské Meziříčí 1:3, Karviná – Znojmo 3:7, Valašské Meziříčí Mezi – Český Těšín 0:10, Znojmo – Brumov 5:4 sn, říčí Orlová – Poruba B 1:6, Karviná – Orlová 4:3, Znojmo – Poruba B 8:3, Orlová – Valašské Meziříčí 6:1, Znojmo – Karviná 9:2, Poruba B – Valašské Meziříčí Mezi 6:1, Český Těšín – Znojmo 7:2, Poruba B – Bru říčí -mov 5:4 sn, Karviná – Znojmo 1:5, Brumov – Orlová Orlo 3:4 sn, Český Těšín – Poruba B 2:10, Valašské vá Meziříčí – Karviná 4:1.

1. Poruba B 14 9 1 1 3 76:43 30
2. Valaš. Meziříčí 14 8 0 2 4 51:49 26
3. Znojmo 13 6 3 1 3 58:41 25
4. Orlová 14 5 2 0 7 42:51 19
5. Český Těšín 11 5 1 0 5 47:35 17
6. Brumov 13 3 0 4 6 42:59 13
7. Karviná 13 2 1 0 10 27:65 8 MS liga žáků
8. tříd: Havířov – Vítkovice 1:10, Třinec – Poruba 1:2, Vítkovice – Olomouc 5:0, Metropolia Silesia – Kopřivnice 0:2, Třinec – Vítkovice 3:3, Havířov – Olomouc 5:1, Metropolia Silesia – Poruba 0:12, Olomouc – Třinec 1:4, Vítkovice – Metropolia Silesia 15:0, Poruba – Kopřivnice 7:3, Metropolia Silesia – Olomouc 2:7, Třinec – Havířov 5:5, Kopřivnice – Vítkovice 0:6, Havířov – Metropolia Silesia 10:1, Olomouc – Kopřivnice 4:3, Vítkovice – Poruba 7:1, Kopřivnice – Havířov 2:7, Metropolia Silesia – Třinec 2:5, Poruba – Olomouc 4:2, Třinec – Kopřivnice 9:2, Havířov – Poruba 3:3, Olomouc – Vítkovice 0:7.
MS liga žáků
6. tříd: Vítkovice – Olomouc 6:2, Poruba – Kopřivnice 0:3, Olomouc – Třinec 5:6, Vítkovice – Metropolia Silesia 18:2, Třinec – Kopřivnice 5:3, Havířov – Poruba 9:0, Olomouc – Vítkovice 6:2, Metropolia Silesia – Olomouc 7:11, Třinec – Havířov 5:1, Metropolia Silesia – Kopřivnice 3:3, Havířov – Vítkovice 4:3, Třinec – Poruba 7:3, Olomouc – Kopřivnice 11:0, Vítkovice – Poruba 12:0, Havířov – Olomouc 6:5, Metropolia Silesia – Poruba 4:5, Třinec – Vítkovice 7:2, Havířov – Metropolia Silesia 4:3, Poruba – Olomouc 5:8, Kopřivnice – Vítkovice 1:12, Metropolia Silesia – Třinec 2:14, Kopřivnice – Havířov 1:10.

HOKEJBAL I. liga mužů: Karviná – Jihlava 8:2, Svítkov – Mladá Boleslav 4:0, Přelouč – Polička 2:1 sn, Jindřichův Hradec – Prachatice 3:0, Dobřany – JF Kladno 1:0, Třemošná – Nové Strašecí 1:2, Opava – Brno 4:1, Litice – Beroun 0:3, Svítkov – Karviná 5:3, Jihlava – Třemošná 6:0, Jindřichův Hradec – Mladá Boleslav 4:3, Dobřany – Polička 3:2 sn, Opava – Jihlava 1:2, Litice – Brno 0:1, Prachatice – Nové Strašecí 7:1, Přelouč – JF Kladno 6:2, Opava – Karviná 3:2, Beroun – Přelouč 1:3, Dobřany – Litice 3:2, Polička – Třemošná 11:1.
Extraliga starších dorostenců: Plzeň – Chomutov 11:0, Jihlava – Pardubice 1:4, Olomouc – Hostivař 2:11, Nové Strašecí – Kladno 1:11, Kovo Praha – Pardubice 2:3 sn, Dobřany – Písek 6:1, Plzeň – Stříbro 7:0, Ústí n. L. – Chomutov 7:0, Par -dubice – Jihlava 5:0 kontumačně, Karviná – Olomouc 6:1, Hostivař – Hradec Králové 4:3, Česká Třebová – Kovo Praha 2:3, Dobřany – Plzeň 1:3, Kladno bová – Chomutov 9:0, Písek – Stříbro 15:0, Ústí n. L. – Nové Strašecí 8:0, Karviná – Jihlava 7:1.

Mistrovství mladších žáků, skupina Morava: Martin – Malenovice 5:0, Poruba – Karviná 1:2, Malenovice – Martin 2:8, Karviná – Poruba 2:1.
1. Martin 11 11 0 0 0 96:5 33
2. Malenovice 14 8 1 0 5 46:29 26
3. Karviná 13 7 0 1 5 31:37 22
4. Opava 7 1 0 0 6 8:32 3
5. Poruba 13 1 0 0 12 5:83 3

FLORBAL Regionální liga mužů: Mohelnice – Stará Ves n. O. 4:7, Dolní Domaslavice – Jeseník 6:6, Libina – Playmakers Prostějov 0:5 kontumačně, Stará na Sta Ves n. O. – Český Těšín 6:6, Dolní Domaslavice rá – Mohelnice 0:6, Český Těšín – Jeseník 6:7, SK Prostějov – Stará Ves n. O. 6:0, Mohelnice – Přerov B 0:1, Kostelec na Hané – Dolní Domaslavice 3:2, Playmakers Prostějov – Český Těšín 5:5, Mohelnice – Jeseník 1:1, Dolní Domaslavice – Libina 5:0 kontumačně, Přerov B – Český Těšín 5:5, Jeseník – SK Prostějov 4:5, Rožnov p. R. B – Dolní Domaslavice 5:5, Stará Ves n. O. – Přerov B 3:5, Český Těšín – Kostelec na Hané 10:14, Dolní Domaslavice – Přerov B 6:6.

1. SK Prostějov 14 10 0 4 77:57 30
2. P. Prostějov 12 9 2 1 67:55 29
3. Jeseník 14 8 3 3 72:54 27
4. Kostelec na Hané 14 7 2 5 98:76 23
5. Přerov B 12 5 4 3 53:55 19
6. Stará Ves n. O. 12 5 1 6 52:55 16
7. Rožnov p. R. B 11 4 2 5 53:60 14
8. Dolní Domaslavice 12 3 4 5 58:53 13
9. Libina 12 3 0 9 55:78 9
10. Český Těšín 13 1 4 8 80:97 7
11. Mohelnice 10 1 2 7 48:73 5 Moravskoslezská liga mužů: Letka Ostrava B – Bohumín 2:5, MVIL Ostrava B – Torpedo Havířov B 3:5, Vítkovice B – Pirates Ostrava 3:9, Bílovec – Bohumín 5:1, Paskov – Opava B 6:5, Letka Ostrava B – Petrovice B 5:8, Pirates Ostrava – MVIL Ostrava B 8:7, Vítkovice B – Paskov 4:4, Torpedo Havířov B – Petrovice B 5:6, Letka Ostrava B – Pirates Ostrava 3:6, Opava B – Bílovec 1:4, Petrovice B – Bohumín 10:2, Pirates Ostrava – Torpedo Havířov B 14:7, Letka Ostrava B – Třinec 4:9, Bílovec – MVIL Ostrava B 6:3, Paskov – Petrovice B 3:5, Bohumín – Vítkovice B 4:11, Torpedo Havířov B – Bílovec 4:5, Třinec – Paskov 7:1, MVIL Ostrava B – Vítkovice B 10:3.

1. Třinec 14 11 2 1 103:49 35
2. Petrovice B 14 11 1 2 93:58 34
3. P. Ostrava 14 8 2 4 105:88 26
4. Bílovec 14 7 2 5 70:53 23
5. T. Havířov B 14 7 0 7 101:93 21
6. MVIL Ostrava B 16 6 1 9 100:103 19
7. L. Ostrava B 14 6 1 7 72:79 19
8. Bohumín 16 6 0 10 73:118 18
9. Vítkovice B 16 4 3 9 72:97 15
10. Opava B 14 3 3 8 42:64 12
11. Paskov 14 3 1 10 66:95 10

Moravskoslezský přebor mužů, skupina B:

Jablunkov – Dolní Domaslavice B 5:5, Nový Jičín – Eagles Orlová B 6:7, Petrovice C – Frýdek-Místek B 8:3, Flashing Stars Havířov – Fénix Orlová 5:3, Eagles Orlová B – Slovan Havířov B 5:2, Petrovice C – Nový Jičín 9:3, Horní Suchá B – Jablunkov 7:2, Slovan Havířov B – Frýdek-Místek B 5:3, Dolní Domaslavice B – Flashing Stars Havířov 9:8, Fénix Orlová – Horní Suchá B 5:3.
Moravskoslezská soutěž mužů: Slovan Havířov C – Petrovice D 2:5, Nový Jičín/Frenštát – Poruba 4:3, Rožnov p. R. D – Rafani Ostrava 0:3, Hať – Bílovec B 2:6, Kopřivnice C – Nový Jičín/Frenštát 5:6, Pirates Ostrava B – Sokol Frenštát p. R. B 10:5, Petrovice D – Poruba 6:3, Slovan Havířov C – Nový Jičín/Frenštát 2:8, Sokol Frenštát p. R. B – Kopřivnice C 6:4, Hať – Pirates Ostrava B 6:3, Poruba – Rožnov p. R. D 7:4, Rafani Ostrava – Slovan Havířov C 4:1, Petrovice D – Sokol Frenštát p. R. B 3:2, Hať – Kopřivnice C 2:5, Bílovec B – Rožnov p. R. D 5:4, Hať – Nový Jičín/Frenštát 6:9, Pirates Ostrava B – Petrovice D 5:12, Rožnov p. R. D – Kopřivnice C 2:6, Sokol Frenštát p. R. B – Slovan Havířov C 5:1, Poruba – Pirates Ostrava B 6:5.

1. Petrovice D 16 15 0 1 120:51 45
2. N. Jičín/Frenštát 16 12 1 3 83:64 37
3. Poruba 16 9 0 7 77:76 27
4. Bílovec B 14 9 0 5 59:60 27
5. Kopřivnice C 14 8 0 6 66:49 24
6. R. Ostrava 14 5 2 7 51:50 17
7. Rožnov p. R. D 14 5 1 8 59:66 16
8. P. Ostrava B 14 5 1 8 64:75 16
9. Frenštát p. R. B 14 3 1 10 33:56 10
10. Hať 14 2 3 9 66:100 9
11. Sn Havířov C 14 2 1 11 38:69 7 Moravskoslezská třída mužů: Jablunkov B – Letka Ostrava D 6:7, Fencers Havířov – Hlučín B 4:3, Šenov – MVIL Ostrava C 0:5, Jablunkov B – Anakonda Ostrava 5:5, Hlučín B – Letka Ostrava D 2:4, Bílovec C – MVIL Ostrava C 5:3, Jablunkov B – Fencers Havířov 2:2, Letka Ostrava D – Šenov 6:13, MVIL Ostrava C – Anakonda Ostrava 5:1, Fencers Havířov – Bílovec C 1:11, Jablunkov B – Šenov 6:8, Letka Ostrava D – MVIL Ostrava C 6:8, Anakonda Ostrava – Fencers Havířov 5:3, Bílovec C – Jablunkov B 1:3, MVIL Ostrava C – Hlučín B 8:0, Anakonda Ostrava – Letka Ostrava D 3:4, Šenov – Fencers Havířov 6:2, MVIL Ostrava C – Jablunkov B 5:1.

1. MVIL Ostrava C 15 13 0 2 96:49 39
2. Šenov 12 8 3 1 67:41 27
3. L. Ostrava D 15 7 1 7 78:77 22
4. Bílovec C 12 7 0 5 63:44 21
5. F. Havířov 15 5 1 9 55:88 16
6. Hlučín B 13 4 2 7 41:53 14
7. Jablunkov B 15 3 2 10 51:83 11
8. A. Ostrava 13 3 1 9 46:62 10 II. liga žen: Rožnov p. R. – Ostrava B 2:7, Přerov – T. Havířov 2:1, Opava – Vítkovice B 3:5, Rožnov p. R. – Třinec 0:3, Ostrava B – Přerov 2:6, T. Havířov – Opava 6:2, Vítkovice B – Třinec 3:3, Přerov – Rožnov p. R. 0:2, Opava – Ostrava B 2:10, Vítkovice B – T. Havířov 9:3, Třinec – Přerov 6:5, Opava – Rožnov p. R. 1:2, T. Havířov – Vítkovice B 3:3, Ostrava B – Třinec 6:3, Rožnov p. R. – Přerov 1:4.
I. liga juniorů, skupina F: Torpedo Havířov – Znojmo 11:1, Mladá Boleslav – FbC Plzeň 8:4, H. Brno – Olomouc 2:3, Otrokovice – Pardubice 1:9, Chomutov – Slavia Plzeň 10:6, České Budějovice – Kladno 11:9, FbC Plzeň – Chomutov 11:8, Pardubice – T. Havířov 9:10 p, Znojmo – Olomouc 6:2, Otrokovice Otroko – H. Brno 7:0, Mladá Boleslav – České Budě vice -jovice 12:7, Kladno – Slavia Plzeň 10:6, Pardubice – Olomouc 10:3, Otrokovice – Znojmo 10:5, Chomutov Cho – České Budějovice 9:7, FbC Plzeň – Klad mutov -no 10:2, H. Brno – T. Havířov 7:8, Mladá Boleslav – Slavia Plzeň 13:3, Znojmo – Kladno 5:6, Pardubice – H. Brno 8:1, Olomouc – Slavia Plzeň 5:4, T. Havířov – Otrokovice 4:7, FbC Plzeň – České Budějovice 6:4, Chomutov – Mladá Boleslav 6:20, H. Brno – Otrokovice 5:6, Olomouc – Kladno 5:2, T. Havířov – Pardubice 9:8, České Budějovice – Mladá Boleslav 7:13, Znojmo – Slavia Plzeň 8:7, Chomutov – FbC Plzeň 4:3.
II. liga juniorů: Krnov – Šternberk 6:6, MVIL Ostrava – Kopřivnice 3:7, Horní Suchá – FrýdekMístek 2:5, Šternberk – Ostrava B 7:7, Kopřivnice – Krnov 4:2, Uničov – MVIL Ostrava 2:9, Přerov – Horní Suchá 3:6, Frýdek-Místek – Uničov 4:5, Ostrava B – MVIL Ostrava 6:1, Šternberk – Prostějov 15:2, Krnov – Kopřivnice 2:10, MVIL Ostrava – Přerov 6:5, Prostějov – Ostrava B 2:7, Kopřivnice – Šternberk 2:4, Uničov – Horní Suchá 3:6, Ostrava B – Krnov 10:5, Kopřivnice – Frenštát p. R. 6:3, Šternberk – MVIL Ostrava 5:4, Prostějov – Přerov 1:11, Ostrava B – Kopřivnice 3:4, Frenštát p. R. – Šternberk 2:4, Uničov – Krnov 4:2, MVIL Ostrava – Ostrava B 11:5, Horní Suchá – Prostějov 5:2, Přerov – Krnov 4:8.

1. MVIL Ostrava 16 11 2 3 94:60 35
2. Kopřivnice 14 11 1 2 78:48 34
3. Horní Suchá 14 8 1 5 71:61 25
4. Šternberk 16 7 3 6 74:73 24
5. Ostrava B 14 7 2 5 88:55 23
6. Uničov 14 7 2 5 55:56 23
7. Přerov 15 6 2 7 79:73 20
8. Frýdek-Místek 14 5 3 6 63:55 18
9. Krnov 14 4 3 7 59:62 15
10. Frenštát p. R. 13 1 2 10 41:90 5
11. Prostějov 14 1 1 12 30:99 4 III. liga juniorů, skupina B: Vítkovice B – Petrovice 3:4, Třinec – Paskov 7:1, Slovan Havířov – Rožnov p. R. 5:1, Opava – Poruba 2:2, Petrovice – Paskov 9:5, Vítkovice B – Třinec 3:4, Poruba – Rožnov p. R. 1:5, Opava – Slovan Havířov 0:4.

1. Třinec 10 8 2 0 48:24 26
2. Sn Havířov 10 8 1 1 48:21 25
3. Petrovice 10 7 0 3 55:41 21
4. Rožnov p. R. 10 4 1 5 32:37 13
5. Vítkovice B 10 2 3 5 22:30 9
6. Opava 10 2 2 6 23:36 8
7. Paskov 10 2 1 7 23:45 7
8. Poruba 10 1 2 7 30:47 5 II. liga juniorek: Olomouc – Frýdek-Místek 9:2, T. Havířov – Přerov 13:11, Rožnov p. R. – Vsetín 0:10, Třinec – Frýdek-Místek 14:0, Pozořice – Bulldogs Brno 5:4, Olomouc – T. Havířov 0:5 kontumačně, Frýdek-Místek – Krnov 3:6, Přerov – Rožnov p. R. 5:1, Bulldogs Brno – Třinec 1:10, Frýdek-Místek – Pozořice 1:11, Vsetín – Olomouc 7:2, Přerov – Krnov 1:0, Rožnov p. R. – T. Havířov 2:4, Pozořice – Vsetín 2:6, Bulldogs Brno – Olomouc 3:4, FrýdekMístek – Třinec 1:18, Krnov – Pozořice 1:4, Vsetín – Přerov 13:1, T. Havířov – Třinec 2:12, Krnov – Olomouc 1:7, Přerov – Frýdek-Místek 4:4, Rožnov p. R. – Pozořice 2:10.
I. liga dorostenců, skupina D: Kopřivnice – Vítkovice 1:6, Torpedo Havířov – Hattrick Brno 3:4, Vítkovice – Bulldogs Brno 3:5, Znojmo – Otrokovice 5:5, Hattrick Brno – Ostrava 3:8, MVIL Ostrava – Vítkovice 0:11, Torpedo Havířov – Znojmo 3:2, Otrokovice – Sokol Brno 9:8, Kopřivnice – Hattrick Brno 2:1, Bulldogs Brno – Torpedo Havířov 13:3, Ostrava – MVIL Ostrava 8:3, Otrokovice – Vítkovice 4:13, Hattrick Brno – Bulldogs Brno 1:6, Torpedo Havířov – Ostrava 4:6, Znojmo – MVIL Ostrava 3:6, Vítkovice – Kopřivnice 10:2, Bulldogs Brno – Sokol Brno 11:2, Hattrick Brno – Torpedo Havířov 4:5, Ostrava – Otrokovice 8:5, Vsetín – Bulldogs Brno 1:7, Vítkovice – Hattrick Brno 4:5, MVIL Ostrava – Sokol Brno 2:6, Kopřivnice – Torpedo Havířov 10:9, Bulldogs Brno – Znojmo 9:5, Sokol Brno – Vsetín 5:3.

1. Ostrava 16 15 1 0 145:42 46
2. B. Brno 14 13 1 0 125:44 40
3. Vítkovice 16 11 0 5 112:54 33
4. H. Brno 14 7 1 6 64:51 22
5. S. Brno 16 6 2 8 56:78 20
6. Otrokovice 14 6 1 7 66:101 19
7. Kopřivnice 14 5 2 7 58:79 17
8. MVIL Ostrava 14 4 3 7 52:72 15
9. T. Havířov 14 4 0 10 68:102 12
10. Znojmo 14 2 3 9 50:75 9
11. Vsetín 14 0 0 14 32:130 0



 
Naposledy aktualizované
Vygenerováno za 0.21 sekund