Zdroj: Karvinsko
Ročník a číslo: 15
Strana: 19
Autor: čin

KARVINSKO – Třetí kolo fotbalové tipovačky pod názvem TIP liga vyhrál a piva získal karvinský Rostislav Gřegoř. Stalo se tak zásluhou Supertrefy, neboť Josef Guňka z Bohumína měl stejný počet 16 bodů. Kritérium Supertrefy na přesný počet gólů tak rozhodovalo i ve třetím případě tohoto ročníku TIP ligy. Přesný počet branek v zápasech tipligového kola (26) neuhodl žádný z pánů. Avšak blíže skutečnému počtu byl se svým tipem na 23 branek pan Gřegoř. Panu Guňkovi pivní osvěžení těsně uniklo. Tipoval, že padne 30 branek. Bezbrankové duely Karviná – Slovácko a G. Havířov – Slavoj Petřvald jej dozajista zklamaly. V průběžném pořadí nám ženu na čele střídá žena, tedy Lucii Gelnarovou z Havířova vystřídala karvinská Ivana Beránková, ale pořadí je velmi těsné a rozhodovat se bude jako obvykle až v pos-ledním kole. Každý týden hrajeme o sadu plechovek piva Radegast. V červnu s ukončením sezony pak vyhlásíme i celkového vítěze, který v každé okresní redakci Deníku získá sud piva Gambrinus. Rovněž je připravena televize pro nejlepšího hráče TIP ligy v kraji! Více informací čtěte ve svém regionálním Deníku, kompletní pravidla najdete na www.denik.cz/tipliga.