close google translator menu
Dnes je Sobota 22.9., svátek má Darina.
Dnes má svátek Darina. Gratulujeme :)

Osobnosti narozené dnes:


  • Andrea Bocelli (*1958) - Italský tenor
  • Nick Cane (*1957) - Australský hudebník
  • Antonio Saura (*1930, +22.6.1998) - Španělský malíř
  • Klement Slavický (*1910, +4.9.1999) - Český hudební skladatel
  • Michael Faraday (*1791, +25.8.1867) - Fyzik a vynálezce
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

17.4.2018 - Kam za fotbalem

Zdroj: Sport
Ročník a číslo: 89
Strana: 22
Autor: red

Sobota 21. dubna MSFL

Hlučín – Hulín (16.00)

Divize

Dolní Benešov – Nové Sady (16.00)

Krajský prebor

Háj ve Slezsku – Břidličná (16.00)

I. A trída

Vítkov – Hlubina, Ludgeřovice – Kravaře (oba 16.00)

I. B trída, sk. A

Velké Hoštice – Chomýž, Suché Lazce – SO Bruntál B, Kylešovice – Hradec nad Moravicí, Žimrovice – Malé Hoštice (vše 16.00)

Okresní prebor

Hlavnice – Dolní Životice, Vřesina – Stěbořice, Kobeřice B – Březová, Otice – Litultovice, Jakartovice – Slavia Opava, Dobroslavice – Budišov nad Budišovkou (vše 16.00)

III.trída, sk. A

Sudice – Závada, Darkovičky B – Oldřišov B, Bolatice B – Kozmice B (vše 16.00)

III.trída, sk. B

Radkov – Holasovice (15.00), Budišov nad Budišovkou B – Vávrovice A, Štáblovice – Melč (oba 16.00)

III.trída, sk. C

Skřipov – Chvalíkovice (16.00)

Nedele 22. dubna FNL

Vlašim – SFC Opava (17.00)

Divize

SFC Opava B – Bohumín (10.15)

I. A trída

Mokré Lazce – Chlebičov (10.00), Darkovičky – Oldřišov, Bolatice – Velké Heraltice (oba 16.00)

I. B trída, sk. A

Zlatníky – Město Albrechtice (10.00)

I. B trída, sk. B

Hať – Velká Polom, Píšť – Kozmice (oba 16.00)

Okresní prebor

Hněvošice – Štítina (16.00)

III.trída, sk. A

Štěpánkovice B – Strahovice B, Bělá – Dolní Benešov B, Služovice – Bohuslavice B (vše 16.00)

III.trída, sk. B

Moravice – Sosnová (14.00), Vítkov B – Slavkov B (15.00)

III.trída, sk. C

Vávrovice B – Těškovice, Komárov – Pustá Polom B, Větřkovice – Raduň (vše 16.00)



 
Naposledy aktualizované
Vygenerováno za 0.24 sekund