close google translator menu
Dnes je Středa 25.4., svátek má Marek.
Marek - jméno latinského původu. Znamená válečnický, bojovný.

Osobnosti narozené dnes:


  • Pavel Šporcl (*1973) - Český houslový virtuos
  • Reneé Zellwegerová (*1969) - Americká herečka
  • John O´Sullivan (*1942) - Britský politický komentátor
  • Al Pacino (*1940) - Americký herec (vlastním jménem Alfred James)
  • Ella Fitzgerald (*1918, +15.6.1996) - Americká jazzová zpěvačka
  • Jaroslav Doubrava (*1909, +2.10.1960) - Český hudební skladatel
  • Wolfgang Pauli (*1900, +15.12.1958) - Německý fyzik, nositel Nobelovy ceny
  • Jindřich Hořejší (*1886, +30.5.1941) - Český básník a překladatel
  • Guglielmo Marconi (*1874, +20.7.1937) - Italský radiotechnik, nositel Nobelovy ceny za fyziku za rok 1909
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

17.4.2018 - Fotbalové výsledky a tabulky

Zdroj: Region Frýdecko-Místecko
Ročník a číslo: 16
Strana: 18
Autor: red

FNL 22. kolo: Znojmo – Pardubice 1:3, Ústí n. L. – Táborsko 3:3, Hradec Králové – Varnsdorf 2:0, Olympia – Príbram 2:2, Frýdek-Místek – C. Budejovice 1:2, Opava – Trinec 1:1, Sokolov – Žižkov 1:2. Utkání Vítkovice – Vlašim bylo odloženo na 2. 5.
1. SFC Opava 22 14 5 3 55:26 47 2. 1. FK Príbram 21 13 3 5 41:22 42 3. Hradec Králové 22 10 7 5 35:24 37 4. FK Pardubice 22 11 3 8 29:17 36 5. Fotbal Trinec 22 9 8 5 29:25 35 6. Ceské Budejovice 22 8 8 6 30:21 32 7. Olympia Praha 22 7 8 7 26:30 29 8. Baník Sokolov 22 8 5 9 23:28 29 9. 1. SC Znojmo 21 8 5 8 25:32 29 10. Viktoria Žižkov 22 8 4 10 35:36 28 11. FC Vlašim 20 8 3 9 32:34 27 12. FC MAS Táborsko 22 6 7 9 30:33 25 13. FK Varnsdorf 20 5 7 8 26:31 22 14. Frýdek-Místek 21 4 6 11 14:32 18 15. Ústí nad Labem 22 4 6 12 22:41 18 16. MFK Vítkovice 21 4 5 12 21:41 17

MSD – sk. E 21. kolo: Šternberk – Dol. Benešov 1:4, Hranice – Opava B 0:1, Petrovice – N. Jicín 0:1, Nové Sady – Jeseník 2:1, Vsetín – Kozlovice 0:1, Brumov – Ústí 1:6, Havírov – Frýdlant n. O. 3:0, Bohumín – Slavicín 1:4. 18. kolo: Dol. Benešov – Bohumín 2:2.
1. Sokol Ústí 18 11 5 2 45:16 38 2. MFK Havírov 19 11 4 4 55:28 37 3. Dolní Benešov 19 10 7 2 34:18 37 4. FC TVD Slavicín 19 10 4 5 33:21 34 5. Nový Jicín 19 9 7 3 22:16 34 6. FK Kozlovice 18 10 3 5 36:21 33 7. SFC Opava B 18 8 4 6 35:18 28 8. Nové Sady 19 7 6 6 23:27 27 9. Frýdlant n. O. 19 7 4 8 18:28 25 10. FK Bohumín 19 5 7 7 26:28 22 11. Jeseník 19 6 3 10 25:43 21 12. Vsetín 19 5 3 11 13:24 18 13. Brumov 19 5 3 11 21:44 18 14. Hranice 19 4 4 11 21:41 16 15. Šternberk 19 4 3 12 25:40 15 16. Petrovice 18 3 3 12 18:37 12

Krajský prebor mužu 21. kolo: Stará Belá – Krnov 2:1, Šenov – Frenštát p. R. 1:4, Hermanice – Bílovec 4:0, Detmarovice – Vratimov 5:1, Celadná – Háj ve Slezsku 2:0, Ceský Tešín – Sl. Orlová 1:2, Bridlicná – Polanka 0:1, Pustá Polom – SO Bruntál 0:3. 17. kolo: Šenov – Detmarovice 2:4.
1. Detmarovice 21 16 2 3 53:22 50 2. SO Bruntál 21 13 6 2 49:25 45 3. Hermanice 20 13 1 6 52:22 40 4. Háj ve Slezsku 19 12 2 5 52:33 38 5. SK Celadná 19 11 4 4 59:24 37 6. Pustá Polom 20 11 4 5 40:23 37 7. FK Polanka 20 8 5 7 33:33 29 8. Frenštát p. R. 20 9 1 10 49:39 28 9. Stará Belá 20 8 2 10 33:40 26 10. FK Krnov 21 7 4 10 38:45 25 11. Bridlicná 19 7 1 11 33:52 22 12. Šenov 20 6 2 12 34:49 20 13. Sl. Orlová 21 5 3 13 23:57 18 14. FC Bílovec 21 4 4 13 27:53 16 15. Vratimov 20 4 3 13 36:67 15 16. Ceský Tešín 20 3 4 13 17:44 13

I. A trída, sk. B 19. kolo: Vendryne – Libhošt 0:1, Dobrá – Staré Mesto 3:1, Dol. Datyne – B. Albrechtice 2:1, Hrabová – Jistebník 4:2, Brušperk – Dobratice 3:1, Jablunkov – Sedlište 4:1, Bystrice – Stonava 2:0.
1. Dolní Datyne 16 9 3 4 37:16 30 2. SK Brušperk 16 9 1 6 35:25 28 3. Dobratice 16 9 1 6 43:35 28 4. Sokol Dobrá 16 7 5 4 23:15 26 5. Stonava 15 7 4 4 31:24 25 6. Jistebník 16 7 4 5 28:23 25 7. B. Albrechtice 17 8 1 8 30:34 25 8. Staré Mesto 16 7 2 7 32:29 23 9. Hrabová 16 6 4 6 26:25 22 10. Libhošt 15 6 3 6 21:24 21 11. Bystrice 15 6 2 7 16:23 20 12. Jablunkov 16 5 3 8 17:22 18 13. Vendryne 15 4 2 9 23:37 14 14. Sedlište 15 1 3 11 15:45 6

I. B trída, sk. C 19. kolo: Tošanovice – Dolní Lutyne 2:1, Doubrava – Horní Suchá 2:0, Repište – Lucina 2:5, Lok. Petrovice B – Smilovice 2:2, Inter. Petrovice – Václavovice 4:2, Nýdek – Raškovice 0:4, Vernovice – Hnojník 4:1.
1. Lucina 17 12 3 2 55:27 39 2. Vernovice 16 12 1 3 45:18 37 3. Raškovice 16 10 3 3 48:27 33 4. Smilovice 17 9 4 4 44:25 31 5. D. Lutyne 16 9 2 5 37:19 29 6. Lok. Petrovice B 16 9 3 4 32:19 30 7. Tošanovice 15 7 1 7 27:35 22 8. Horní Suchá 16 5 1 10 20:30 16 9. Hnojník 16 4 4 8 25:36 16 10. I. Petrovice 17 4 3 10 28:45 15 11. Doubrava 16 4 2 10 23:39 14 12. Nýdek 16 4 2 10 22:47 14 13. Repište 16 3 4 9 27:46 13 14. Václavovice 16 3 3 10 22:42 12

I. B trída, sk. D 19. kolo: Vlcovice – Starý Jicín 1:1, Frycovice – Jeseník n. O. 2:1, Verovice – Fulnek 0:1, Morkov – Ostravice 1:3, Tichá – Koprivnice 1:1, Odry – Pustejov 7:0, Spálov – Hukvaldy 5:0.
1. Fulnek 16 16 0 0 65:6 48 2. Verovice 16 11 1 4 42:18 34 3. Spálov 16 11 1 4 48:26 34 4. Tichá 16 9 4 3 33:17 31 5. Starý Jicín 16 9 2 5 29:30 29 6. Morkov 15 7 4 4 32:15 25 7. Ostravice 16 6 4 6 26:30 22 8. Jeseník 16 5 3 8 26:32 18 9. Koprivnice 15 5 2 8 24:37 17 10. Odry 16 5 0 11 28:36 15 11. Vlcovice 16 3 5 8 16:34 14 12. Frycovice 16 3 4 9 20:45 13 13. Pustejov 16 3 1 12 26:58 10 14. Hukvaldy 16 1 3 12 18:49 6

Okresní prebor mužu 19. kolo: Staríc – Baška 4:0, Palkovice – Bukovec 2:1, Oldrichovice – Písek 2:1, Vojkovice – Mosty 2:4, Metylovice/Frýdlant B – Nošovice 0:2, Kozlovice – Nebory 6:1, Hrádek – Návsí 2:2.
1. Oldrichovice 16 13 3 0 50:19 42 2. Mosty 15 12 1 2 57:26 37 3. Kozlovice 15 10 1 4 54:30 31 4. Hrádek 16 9 1 6 36:24 28 5. Nošovice 15 9 0 6 41:32 27 6. Baška 16 8 2 6 39:36 26 7. Palkovice 15 8 1 6 35:27 25 8. Nebory 17 7 3 7 41:37 24 9. Metylovice 16 5 2 9 28:41 17 10. Písek 15 4 4 7 28:30 16 11. Staríc 15 5 1 9 35:41 16 12. Vojkovice 16 3 1 12 29:55 10 13. Bukovec 15 3 1 11 23:54 10 14. Návsí 16 2 1 13 14:58 7

Okresní prebor mužu 19. kolo: Janovice – Chlebovice 5:1, Smilovice B – Lískovec 2:2, Milíkov – Pržno 2:1, Tichá B volno.
1. Lískovec 15 13 2 0 57:18 41 2. Janovice 15 11 1 3 60:23 34 3. Pržno 13 6 1 6 28:26 19 4. Milíkov 13 5 0 8 30:51 15 5. Tichá B 14 4 2 8 28:48 14 6. Chlebovice 14 4 1 9 27:42 13 7. Smilovice B 14 1 3 10 14:36 6

1. CL dorostu U19 25. kolo: C. Budejovice – Slavia 3:2, Hradec Králové – Sparta 0:3, Karviná – Ml. Boleslav 0:0 (pk 0:3), Olomouc – Príbram 4:1, Plzen – Pardubice 4:0, Opava – Zbrojovka 2:2 (pk 3:2), Bohemians – Zlín nehráno, Frýdek-Místek – Slovácko 0:4, Ostrava – Teplice 1:5. 18. kolo: Sparta – Pardubice 2:0, Frýdek-Místek – Plzen 0:5, Hradec Králové – Olomouc 1:3, Slovácko – Zlín 0:2.
1. Zbrojovka Brno 25 18 0 7 70:25 59 2. Sigma Olomouc 24 19 0 5 51:20 56 3. Viktoria Plzen 25 16 0 9 78:40 50 4. Sparta Praha 21 15 0 6 58:22 48 5. FK Pardubice 25 15 0 10 31:32 43 6. Slavia Praha 23 14 0 9 48:39 39 7. MFK Karviná 23 12 0 11 36:39 37 8. 1. FC Slovácko 25 11 0 14 45:42 35 9. Baník Ostrava 24 12 0 12 42:43 35 10. Hradec Králové 25 12 0 13 40:42 35 11. Fastav Zlín 24 11 0 13 46:43 34 12. Mladá Boleslav 24 12 0 12 32:38 33 13. 1. FK Príbram 23 11 0 12 35:42 32 14. Ceské Budejovice 24 10 0 14 33:47 30 15. FK Teplice 23 9 0 14 28:38 26 16. Frýdek-Místek 24 6 0 18 18:75 19 17. Bohemians 1905 24 6 0 18 22:55 18 18. SFC Opava 24 6 0 18 33:64 16

1. CL dorostu U17 25. kolo: C. Budejovice – Slavia 1:2, Hradec Králové – Sparta 1:4, Karviná – Ml. Boleslav 0:1, Olomouc – Príbram 0:4, Plzen – Pardubice 0:1, Opava – Zbrojovka 1:3, Bohemians – Zlín nehráno, Frýdek-Místek – Slovácko 4:0, Ostrava – Teplice 2:2 (pk 3:4). 18. kolo: Sparta – Pardubice 3:1, Frýdek-Místek – Plzen 1:1 (pk 5:6), Hradec Králové – Olomouc 3:0, Slovácko – Zlín 1:3.
1. Slavia Praha 23 21 0 2 80:14 64 2. Sparta Praha 21 18 0 3 68:15 53 3. Viktoria Plzen 25 18 0 7 54:35 51 4. Zbrojovka Brno 25 17 0 8 46:38 50 5. Baník Ostrava 24 15 0 9 52:29 45 6. 1. FC Slovácko 25 14 0 11 38:40 42 7. Hradec Králové 25 13 0 12 52:44 39 8. Sigma Olomouc 24 12 0 12 44:34 38 9. FK Pardubice 25 12 0 13 35:26 38 10. Fastav Zlín 24 14 0 10 27:36 38 11. Mladá Boleslav 24 11 0 13 30:38 33 12. FK Teplice 23 11 0 12 37:35 31 13. Bohemians 1905 24 9 0 15 33:51 26 14. 1. FK Príbram 23 8 0 15 43:65 25 15. Frýdek-Místek 24 8 0 16 29:60 24 16. MFK Karviná 23 6 0 17 31:62 18 17. SFC Opava 24 5 0 19 31:62 16 18. Ceské Budejovice 24 3 0 21 24:70 14

MSDL st. a ml. dorost 21. kolo: Olomouc B – Jihlava 2:1 a 3:2, Frýdek-Místek B – Hlucín 0:14 a 2:1, Líšen – Trinec 2:1 a 3:0, Kromeríž – Karviná B 2:0 a 2:2, Znojmo – Ostrava B 0:1 a 1:8, Opava B – Prostejov 0:2 a 2:1, Zbrojovka B – Slovácko B 3:0 a 4:3, Vítkovice – Zlín B 3:1 a 1:1.

MSDD st. a ml. dorost 20. kolo: Hranice – Unicov 1:3 a 1:3, Krnov – Hlucín B 0:4 a 1:7, Val. Mezirící – Jeseník 6:0 a 1:1, Nový Jicín – Vítkovice B 2:2 a 2:2, HFK Olomouc – Vsetín 0:0 a 6:0, Kromeríž B – Prerov 0:1 a 2:5, Trinec B – Prostejov B 3:1 a 1:1. 17. kolo: Prerov – Šumperk 2:1 a 9:0.
Krajský prebor st. a ml. dorostu 19. kolo: Lok. Petrovice – SO Bruntál 1:2 a 1:7, Stará Belá – Petrkovice 2:1 a 5:0, Staríc – MFK Havírov 0:2 a 1:2, Ludgerovice – Horní Suchá 2:0 a 1:5, Frenštát p. R. – Kravare 1:2 a 1:6, Sl. Opava – Terlicko 4:4 a 0:5, Hlubina – Vresina 2:2 a 5:0.

Krajská soutež dorostu 21. kolo: Frycovice – Detmarovice 13:0, Bohumín – Horní Žukov 3:0, Frýdlant n. O. – Staré Mesto 10:0, Brušperk – Sl. Orlová 5:0, Bystrice – Ceský Tešín 4:1, Inter. Petrovice – Koprivnice 1:1.

Okresní prebor dorostu 19. kolo: Vendryne – Mosty/Návsí 7:2, Dobrá – Raškovice 3:0, Oldrichovice – Písek 6:0, Celadná – Sedlište 0:2, Hrádek/Milíkov – Bukovec 7:1, Jablunkov – Nýdek 3:0, Palkovice – Janovice 7:0.
1. Palkovice 14 13 0 1 77:16 39 2. Dobrá 16 11 3 2 62:11 36 3. Vendryne 14 11 1 2 70:26 34 4. Jablunkov 15 10 3 2 60:18 33 5. Oldrichovice 15 8 3 4 59:23 27 6. Hrádek/Milíkov 15 7 4 4 52:29 25 7. Celadná 15 5 1 9 28:44 16 8. Raškovice 16 5 1 10 32:70 16 9. Sedlište 14 4 2 8 33:50 14 10. Bukovec 14 4 1 9 40:47 13 11. Janovice 14 4 1 9 16:45 13 12. Písek 12 3 2 7 19:37 11 13. Mosty 14 3 0 11 33:63 9 14. Nýdek 14 2 0 12 13:115 6

Žákovská liga U15+U14 Top 23. kolo: Zlín – Zbrojovka 1:3 a 2:0, Vítkovice – Karviná 0:0 a 1:0, Hlucín – Ostrava 0:10 a 0:5, Olomouc – Jihlava 4:1 a 3:1, Frýdek-Místek – Slovácko 1:1 a 1:1, Prostejov – Opava 3:1 a 0:4.

MSŽD U15+U14, sk. E 19. kolo: Trinec – Unicov 0:3 a 1:4, Ostrava B – Hranice 6:0 a 1:1, Val. Mezirící – Bílovec 1:5 a 6:2, Vsetín – Šumperk 1:1 a 3:1, Prerov volno.

SpSM U13+U12, sk. Sever 21. kolo: Karviná – Frýdek-Místek 3:8 a 5:2, Prerov – Hlucín 8:6 a 2:10, Bílovec – Val. Mezirící 7:3 a 5:3, HFK Olomouc – Vsetín 3:3 a 4:1, Šumperk – Vítkovice 2:2 a 1:5, Ostrava – Opava 4:4 a 0:3, Trinec – Hranice 10:0 a 26:3, Unicov volno.

Krajský prebor st. a ml. žáku 19. kolo: Brušperk – Ostrava Jih 3:4 a 9:0, Rýmarov – MFK Karviná 6:0 a 4:0, Kravare – SO Bruntál 11:0 a 4:3, Vítkovice B – Koprivnice 3:0 a 9:1, Havírov – Nový Jicín 5:0 a 8:1, Petrkovice – Horní Suchá 0:1 a 3:2, Stará Belá – Krnov 1:6 a 3:2. 16. kolo: MFK Karviná – Stará Belá 3:1 a 2:6.

Krajská soutež st. a ml. žáku – sk. B 15. kolo: Frycovice – Frenštát p. R. 4:2 a 1:9, Frýdlant n. O. – Ludgerovice 15:1 a 10:7, Hlubina – Darkovicky 1:4 a 0:5, Hermanice – Svinov 1:1 a 2:3, Kozlovice – Vresina 1:7 a 1:11.

Krajská soutež st. a ml. žáku – sk. C 15. kolo: Jablunkov – Bohumín 8:1 a 2:2, Staríc – Sl. Orlová 8:0 a 3:1, Lok. Petrovice – Ceský Tešín 1:8 a 0:13, Dobrá – Staré Mesto 5:1 a 0:3, Terlicko volno.

Okresní prebor st. žáku 16. kolo: Mosty – Milíkov 8:1, Návsí – Písek 2:0, Hrádek – Vendryne 0:2. Utkání Bystrice – Oldrichovice se hraje 30. 5.

Okresní prebor st. žáku 6+1 15. kolo: Palkovice – Sedlište/Lucina 6:2, Tošanovice/Hnojník – Raškovice 3:5, Janovice – Ostravice 3:1, Metylovice – Celadná 1:3, Vojkovice/Dobratice a Baška volno.



 
Naposledy aktualizované
Vygenerováno za 0.21 sekund