close google translator menu
Dnes je Středa 19.12., svátek má Ester.
Ester - jméno hebrejské, přejaté z perštiny. Znamená hvězda.

Osobnosti narozené dnes:


  • Radka Fišarová (*1977) - Česká zpěvačka
  • Martin Stropnický (*1956) - Český herec, bývalý velvyslanec ve Vatikánu
  • Karel Svoboda (*1938, +28.1.2007) - Český hudební skladatel
  • Edith Giovanna Gassion (*1915, +11.10.1963) - Alias Edith Piaf, francouzská zpěvačka
  • Jean Genet (*1910, +15.4.1986) - Francouzský básník
  • Leonid Iljič Brežněv (*1906, +10.11.1982) - Politik
  • André Breton (*1896, +28.9.1966) - Francouzský básník
  • Joe "King" Oliver (*1885, +10.4.1938) - Americký kornetista, král jazzu
  • Antonín Zápotocký (*1884, +13.11.1957) - Český politik
  • Guilio Ricordi (*1840, +6.6.1912) - Italský vydavatel, hudební publicista, malíř a hudební skladatel
Změnit velikost textu: A- |  A |  A+

15.5.2018 - Fotbalové výsledky a tabulky

Zdroj: Region Frýdecko-Místecko
Ročník a číslo: 20
Strana: 18
Autor: red

FNL 27. kolo: Hradec Králové – Ústí n. L. 1:3, Olympia – Opava 1:1, Frýdek-Místek – Vítkovice 2:2, Příbram – Sokolov 1:0, Žižkov – Třinec 0:4, Č. Budějovice – Táborsko 1:1, Varnsdorf – Pardubice 4:2, Vlašim – Znojmo 2:1. 19. kolo: Varnsdorf – Příbram 2:5. 1. Slezský FC Opava 27 16 8 3 64:31 56 2. 1. FK Příbram 27 17 3 7 52:28 54 3. Hradec Králové 27 13 7 7 46:31 46 4. Fotbal Třinec 27 12 9 6 40:27 45 5. FK Pardubice 27 14 3 10 37:24 45 6. České Budějovice 27 10 10 7 39:28 40 7. FC Vlašim 27 10 5 12 40:45 35 8. Baník Sokolov 27 10 5 12 28:35 35 9. 1. SC Znojmo 27 9 7 11 33:43 34 10. Viktoria Žižkov 27 9 5 13 39:47 32 11. Olympia Praha 27 7 10 10 29:40 31 12. FK Varnsdorf 27 7 9 11 35:43 30 13. FC MAS Táborsko 27 7 8 12 33:42 29 14. Ústí nad Labem 27 7 6 14 29:46 27 15. Frýdek-Místek 27 6 9 12 25:43 27 16. MFK Vítkovice 27 6 8 13 30:45 26 Pozn.: Opava postupuje do první ligy.

MSD – sk. E 25. kolo: Šternberk – Opava B 1:2, Nové Sady – Slavičín 1:4, Petrovice – Hranice 4:1, Vsetín – Bohumín 2:1, Jeseník – Frýdlant n. O. 2:0, Ústí – Dolní Benešov 1:3, Brumov – Kozlovice 1:3, Havířov – Nový Jičín 2:0. 1. Sokol Ústí 24 14 7 3 54:22 49 2. Dolní Benešov 24 13 9 2 45:23 48 3. MFK Havířov 24 14 4 6 64:35 46 4. Nový Jičín 24 13 7 4 38:19 46 5. FK Kozlovice 24 13 5 6 49:29 44 6. FC TVD Slavičín 24 13 5 6 45:25 44 7. Slezský Opava B 23 10 5 8 43:29 35 8. Frýdlant n. Ostr. 24 10 5 9 30:38 35 9. Nové Sady 24 8 7 9 29:40 31 10. FC Vsetín 24 9 3 12 24:28 30 11. Jeseník 23 8 3 12 30:49 27 12. Bohumín 24 5 9 10 33:39 24 13. Hranice 24 5 6 13 26:50 21 14. Brumov 24 5 4 15 25:60 19 15. Petrovice 24 4 4 16 27:50 16 16. Šternberk 24 4 3 17 31:57 15

Krajský přebor mužů 25. kolo: Čeladná – Krnov 2:5, Břidličná – SO Bruntál 2:3, Dětmarovice – Frenštát p. R. 3:0, Háj ve Slezsku – Vratimov 7:3, Heřmanice – Sl. Orlová 3:1, Šenov – Český Těšín 2:2, Polanka – Bílovec 2:5, Pustá Polom – Stará Bělá 2:0. 18. kolo: Břidličná – Čeladná 2:2. 1. Dětmarovice 25 19 2 4 63:28 59 2. Heřmanice 25 18 1 6 67:25 55 3. SO Bruntál 25 16 6 3 58:30 54 4. Háj ve Slezsku 25 17 2 6 67:38 53 5. Pustá Polom 25 14 4 7 54:27 46 6. SK Čeladná 25 12 5 8 71:39 41 7. FK SK Polanka 25 10 5 10 43:45 35 8. Stará Bělá 25 10 2 13 37:49 32 9. Břidličná 25 9 2 14 43:64 29 10. Frenštát p. R. 24 9 1 14 51:55 28 11. FK Krnov 25 8 4 13 44:57 28 12. FC Bílovec 25 7 4 14 37:58 25 13. SK Šenov 25 7 3 15 44:62 24 14. Český Těšín 24 5 6 13 25:47 21 15. Sl. Orlová 25 6 3 16 30:72 21 16. Vratimov 25 5 4 16 42:80 19 I.A třída, sk. B 23. kolo: D. Datyně – Bystřice 2:2, Hrabová – Dobratice 2:0, Jistebník – St. Město 1:2, Sedliště – Libhošť 3:1, Vendryně – Brušperk 1:3, Dobrá – B. Albrechtice 3:1, Jablunkov – Stonava 1:1. 16. kolo: Libhošť – Brušperk 0:3. 17. kolo: Dobratice – Stonava 5:0, Vendryně – Sedliště 1:1. 1. Dolní Datyně 21 13 4 4 55:24 43 2. SK Brušperk 21 12 1 8 47:34 37 3. Sokol Dobrá 21 10 6 5 36:25 36 4. TJ Dobratice 21 11 2 8 56:44 35 5. Stonava 21 10 5 6 42:39 35 6. Jablunkov 21 9 4 8 30:24 31 7. Hrabová 21 8 5 8 35:35 29 8. B. Albrechtice 21 9 2 10 40:42 29 9. Bystřice 20 8 5 7 25:28 29 10. Staré Město 21 8 3 10 36:39 27 11. Jistebník 21 7 5 9 32:33 26 12. Libhošť 20 6 3 11 27:40 21 13. Vendryně 21 5 3 13 30:58 18 14. Sedliště 21 3 6 12 28:54 15 I.B třída, sk. C 23. kolo: Dolní Lutyně – Raškovice 2:1, Tošanovice – Lučina 0:5, Doubrava – Hnojník 0:1, H. Suchá – Václavovice 2:0, Lok. Petrovice B – Věřňovice 1:0, Inter. Petrovice – Řepiště 2:4, Nýdek – Smilovice 1:4. 1. Finstal Lučina 21 15 3 3 67:33 48 2. SC Smilovice 21 13 4 4 71:27 43 3. Věřňovice 21 14 1 6 52:25 43 4. Raškovice 21 11 5 5 59:35 38 5. Dolní Lutyně 21 11 3 7 44:26 36 6. Lok. Petrovice B 21 10 4 7 37:30 34 7. Horní Suchá 21 8 3 10 33:35 27 8. Tošanovice 21 8 1 12 35:61 25 9. Hnojník 21 6 5 10 33:48 23 10. Řepiště 21 6 5 10 39:53 23 11. Nýdek 21 7 2 12 34:58 23 12. Inter. Petrovice 21 6 3 12 39:63 21 13. Doubrava 21 6 2 13 32:57 20 14. Václavovice 21 4 3 14 30:54 15 I.B třída, sk. D 23. kolo: Veřovice – Pustějov 2:1, Fryčovice – Ostravice 2:4, Vlčovice – Hukvaldy 2:2, Tichá – Spálov 0:2, Jeseník n. O. – Kopřivnice 2:1, Odry – Mořkov 6:0, St. Jičín – Fulnek 2:4. 16. kolo: Ostravice – Fulnek 0:1, Veřovice – Tichá 4:2, Pustějov – Hukvaldy 4:2. 17. kolo: Mořkov – Kopřivnice 0:2. 1. Fulnek 21 20 1 0 78:9 61 2. Veřovice 21 16 1 4 60:25 49 3. Spálov 20 13 2 5 52:28 41 4. Tichá 21 11 5 5 45:26 38 5. Starý Jičín 21 12 2 7 43:40 38 6. Ostravice 21 8 5 8 35:38 29 7. Kopřivnice 21 9 2 10 37:44 29 8. Mořkov 21 7 5 9 35:34 26 9. Odry 20 8 1 11 43:38 25 10. Jeseník 21 6 4 11 31:45 22 11. Fryčovice 21 5 4 12 32:54 19 12. Vlčovice 21 4 6 11 21:47 18 13. Pustějov 21 4 1 16 33:76 13 14. Hukvaldy 21 1 5 15 25:66 8

Okresní přebor mužů 23. kolo: Vojkovice – Návsí 3:0, Oldřichovice – Baška 8:2, Nebory – Nošovice 1:1, Písek – Mosty 2:1, Hrádek – Palkovice 1:5, Kozlovice – Bukovec 1:3, Metylovice/Frýdlant B – Staříč 6:1. 16. kolo: Kozlovice – Oldřichovice 1:6, Mosty – Bukovec 6:1, Vojkovice – Metylovice/Frýdlant B 3:1. 17. kolo: Palkovice – Nošovice 1:4, Staříč – Návsí 1:3, Hrádek – Písek 1:4. 1. Oldřichovice 21 18 3 0 82:26 57 2. Mosty 21 17 1 3 80:31 52 3. Palkovice 21 12 1 8 56:42 37 4. Nošovice 21 11 2 8 55:47 35 5. Hrádek 21 10 2 9 44:39 32 6. Kozlovice 21 10 1 10 60:52 31 7. Nebory 21 8 5 8 47:45 29 8. Baška 21 9 2 10 48:56 29 9. Písek 21 7 5 9 42:42 26 10. Metylovice 21 8 2 11 45:51 26 11. Staříč 21 7 1 13 43:60 22 12. Vojkovice 21 6 2 13 39:59 20 13. Návsí 21 5 1 15 25:73 16 14. Bukovec 21 4 2 15 34:77 14

Okresní soutěž mužů 23. kolo: Lískovec – Tichá B 5:0, Janovice – Pržno 4:0, Smilovice B – Milíkov 2:3, Chlebovice volno. 13. kolo: Milíkov – Tichá B 1:2. 16. kolo: Pržno – Janovice 2:4. 17. kolo: Lískovec – Chlebovice 6:0. 1. Lískovec 19 17 2 0 81:19 53 2. Janovice 19 15 1 3 75:25 46 3. Pržno 18 7 1 10 35:42 22 4. Milíkov 18 7 0 11 39:67 21 5. Chlebovice 18 6 1 11 32:52 19 6. Tichá B 19 5 2 12 33:66 17 7. Smilovice B 17 2 3 12 20:44 9 1.CL dorostu U19 29. kolo: Frýdek-Místek – Teplice 3:12, Č. Budějovice – Zlín 4:1, Ostrava – Olomouc 1:3, Karviná – Příbram odloženo, Hradec Králové – Slavia 5:3, Plzeň – Bohemians 6:1, Zbrojovka – Ml. Boleslav 5:0, Opava – Pardubice 1:1 (pk 8:7), Slovácko – Sparta 1:2. 25. kolo: Bohemians – Zlín 4:2. 28. kolo: Pardubice – Frýdek-Místek 6:1. 1. Zbrojovka Brno 29 21 0 8 81:31 68 2. Sparta Praha 27 21 0 6 76:26 66 3. Sigma Olomouc 28 21 0 7 60:29 62 4. Viktoria Plzeň 29 19 0 10 88:47 58 5. FK Pardubice 29 18 0 11 41:34 53 6. Slavia Praha 28 18 0 10 67:45 51 7. Mladá Boleslav 29 16 0 13 38:45 43 8. 1. FC Slovácko 29 13 0 16 51:48 40 9. Hradec Králové 29 13 0 16 49:50 40 10. Baník Ostrava 29 14 0 15 49:51 40 11. 1. FK Příbram 28 13 0 15 38:47 39 12. FC Fastav Zlín 29 12 0 17 53:59 37 13. MFK Karviná 26 12 0 14 37:44 37 14. České Budějovice 28 12 0 16 39:52 36 15. FK Teplice 27 11 0 16 46:48 32 16. Slezský FC Opava 29 8 0 21 38:76 21 17. Bohemians 1905 27 7 0 20 27:66 21 18. Frýdek-Místek 6 0 22 22:102 19 28 1.CL dorostu U17 29. kolo: Frýdek-Místek – Teplice 0:5, Č. Budějovice – Zlín 2:0, Ostrava – Olomouc 5:0, Karviná – Příbram odloženo, Hradec Králové – Slavia 0:5, Plzeň – Bohemians 5:2, Zbrojovka – Ml. Boleslav 0:0 (pk 3:0), Opava – Pardubice 3:2, Slovácko – Sparta 0:2. 25. kolo: Bohemians – Zlín 1:4. 28. kolo: Pardubice – Frýdek-Místek 4:1. MSDL st. a ml. dorost 25. kolo: Znojmo – Jihlava 1:2 a 0:6, Hlučín – Prostějov 1:2 a 2:1, Ostrava B – Zbrojovka B 1:0 a 1:2, Opava B – Zlín B 1:3 a 3:1, Olomouc B – Kroměříž 5:2 a 11:0, Vítkovice – Líšeň 1:2 a 3:0, Slovácko B – Třinec 6:0 a 9:0. Utkání Frýdek-Místek B – Karviná B se hraje dnes. 22. kolo: Zbrojovka B – Frýdek-Místek B 9:2 a 5:3. 24. kolo: Prostějov – Kroměříž 1:0 a 5:1. 26. kolo: Jihlava – Opava B 4:0 a 2:2. MSDD st. a ml. dorost 25. kolo: Nový Jičín – Hranice 1:0 a 2:0, Jeseník – Prostějov B 1:4 a 0:13, Val. Meziříčí – Přerov 7:0 a 0:4, Třinec B – Vítkovice B 1:5 a 0:0, Bílovec – Kroměříž B 5:1 a 4:2, HFK Olomouc – Uničov 3:1 a 2:0, Hlučín B – Vsetín 2:1 a 6:1, Krnov – Šumperk 2:3 a 1:6. 17. kolo: Hranice – Vsetín 1:1 a 3:0. 22. kolo: Hlučín B – Třinec B 4:5 a 5:0. 24. kolo: Prostějov B – Kroměříž B 1:2 a 3:1.

Krajský přebor st. a ml. dorostu 23. kolo: Lok. Petrovice – Stará Bělá 2:1 a 2:5, Horní Suchá – Kravaře 2:3 a 5:0, Těrlicko – Vřesina 3:0 a 1:1, Ludgeřovice – Petřkovice 1:3 a 3:5, Frenštát p. R. – Staříč 3:7 a 4:6, Sl. Opava – MFK Havířov 1:4 a 0:8, Hlubina – SO Bruntál 1:2 a 1:1.

Krajská soutěž dorostu 25. kolo: MFK Havířov B – St. Město 3:1, Bohumín – Bystřice 2:9, Tošanovice – Český Těšín 0:9, Fryčovice – H. Žukov 4:0, Frýdlant n. O. – Brušperk 2:4, Dětmarovice –

Kopřivnice 1:0, Inter. Petrovice – Sl. Orlová 12:1.

Okresní přebor dorostu 23. kolo: Vendryně – Hrádek/Milíkov 2:0, Sedliště – Raškovice 1:8, Dobrá – Mosty/Návsí 7:1, Oldřichovice – Palkovice 2:3, Jablunkov – Bukovec 5:0, Nýdek – Písek 3:1. Utkání Čeladná – Janovice se hraje 16. 5. 16. kolo: Raškovice – Bukovec 2:3, Mosty/Návsí – Janovice 2:0, Jablunkov – Čeladná 7:0. 17. kolo: Oldřichovice – Nýdek 17:0, Hrádek/Milíkov – Písek 6:3, Vendryně – Sedliště 6:0. 1. Palkovice 19 17 1 1 94:20 52 2. Jablunkov 21 16 3 2 92:18 51 3. Dobrá 21 15 3 3 82:14 48 4. Vendryně 20 15 3 2 95:30 48 5. Oldřichovice 21 11 4 6 88:33 37 6. Hrádek/Milíkov 21 10 5 6 68:41 35 7. Bukovec 20 8 2 10 53:60 26 8. Raškovice 21 6 2 13 44:84 20 9. Čeladná 20 5 1 14 30:67 16 10. Mosty/Návsí 20 5 1 14 42:83 16 11. Janovice 19 5 1 13 21:62 16 12. Nýdek 20 5 0 15 24:141 15 13. Písek 18 4 2 12 27:60 14 14. Sedliště 21 4 2 15 39:86 14

Žákovská liga U15+U14 Top 27. kolo: Zbrojovka – Ostrava 4:3 a 1:3, Zlín – Jihlava 1:2 a 4:1, Vítkovice – Frýdek-Místek 2:1 a 1:2, Hlučín – Slovácko 0:6 a 3:4, Karviná – Opava 1:0 a 1:7, Prostějov – Olomouc 0:4 a 1:4. 32. kolo: Slovácko – Jihlava 7:1 a 3:0, Frýdek-Místek – Ostrava 0:7 a 1:3, Olomouc – Opava 10:2 a 4:2, Vítkovice – Zlín 1:3 a 2:2, Prostějov – Zbrojovka 2:1 a 2:3, Hlučín – Karviná 0:2 a 3:1. MSŽD U15+U14, sk. E 23. kolo: Šumperk – Hranice 1:3 a 2:3, Třinec – Bílovec 4:0 a 9:2, Vsetín – Val. Meziříčí 6:0 a 4:1, Ostrava B – Přerov 5:0 a 4:0, Uničov volno.

SpSM U13+U12, sk. Sever 25. kolo: Bílovec – Karviná 3:4 a 5:2, Přerov – Ostrava 10:4 a 3:14, Hranice – Vsetín 12:2 a 12:2, Uničov – Hlučín 3:9 a 1:8, HFK Olomouc – Opava 3:8 a 2:20, Šumperk – Frýdek-Místek 0:11 a 7:4, Třinec – Val. Meziříčí 7:0 a 16:1, Vítkovice volno. 29. kolo: Uničov – Ostrava 0:7 a 3:13, Šumperk – Bílovec 3:10 a 10:4, Hranice – Opava 3:12 a 6:21, Třinec – Karviná 10:1 a 4:3, HFK Olomouc – Přerov 2:6 a 6:2, Hlučín volno.

Krajský přebor st. a ml. žáků 23. kolo: Rýmařov – Ostrava Jih 4:0 a 14:3, Kravaře – St. Bělá 13:1 a 7:4, MFK Vítkovice B – Brušperk 1:5 a 6:1, MFK Havířov – SO Bruntál 11:0 a 10:0, MFK Karviná – Nový Jičín 1:2 a 1:4, Petřkovice – Krnov 0:4 a 3:3, Horní Suchá – Kopřivnice 1:3 a 11:3. 16. kolo: Horní Suchá – Kravaře 2:0 a 3:2. 17. kolo: Stará Bělá – Kopřivnice 1:6 a 4:3. 22. kolo: SO Bruntál – Petřkovice 1:2 a 1:3.

Krajská soutěž st. a ml. žáků – sk. B 13. kolo: Frýdlant n. O. – Frenštát p. R. 1:0 a 3:0, Fryčovice – Vřesina 1:1 a 4:11, Svinov – Ludgeřovice 15:1 a 2:4, Heřmanice – Darkovičky 1:8 a 0:11, Kozlovice – Hlubina 1:3 a 4:2. 17. kolo: Hlubina – Svinov 3:3 a 3:0.

Krajská soutěž st. a ml. žáků – sk. C 13. kolo: Jablunkov – St. Město 9:0 a 7:1, Sl. Orlová – Český Těšín 4:1 a 2:3, Staříč – Těrlicko 1:4 a 3:4, Loko. Petrovice – Bohumín 4:4 a 0:8, Dobrá volno.

Okresní přebor st. žáků 14. kolo: Mosty – Vendryně 0:4, Oldřichovice – Milíkov 1:4, Písek – Hrádek 2:5.

Okresní přebor st. žáků 6+1 19. kolo: Čeladná – Sedliště/Lučina 3:0, Palkovice – Janovice 2:1, Tošanovice/Hnojník – Ostravice 11:2, Vojkovice/Dobratice – Raškovice 1:6, Metylovice – Baška 6:4.



 

Naposledy aktualizované

Dotace z Evropské unie

18.12.2018
Konsolidace a rozšíření ekonomických agend

Konsolidace a rozšíření ekonomických agend

Formuláře

18.12.2018
Formuláře a žádosti

Formuláře a žádosti

Zásady

18.12.2018
Zásady města Bohumína

Zásady města Bohumína

Úřední deska

18.12.2018
Výroba bioplynu PHA - zobrazit celou zprávu

Výroba bioplynu PHA

Vygenerováno za 0.24 sekund