14.5.2018 - Penalta v závěru stála Bohumín ve Vsetíně i cenný bod

Zdroj: karvinsky.denik.cz
Autor: David Hekele

BOHUMÍN – Čekání pokračuje. Fotbalisté divizního Bohumína nevyhráli od 22. října ani podvanácté v řadě a dál zůstávají v ohrožení sestupem.Třetí porážku za sebou utrpěl nováček čtvrté nejvyšší soutěže o víkendu ve Vsetíně, kde padl gólem z penalty v nastavení 1:2.Vstup do zápasu se přitom svěřencům Marka Poštulky povedl a krátce před poločasem šli do vedení, když se trefil obránce Šiška.Domácí však zareagovali čtvrthodiny po obrátce, kdy srovnal Hořelica a dílo zkázy Bosporu dokonal v úplném závěru Matůš, který proměnil pokutový kop.

„Byla to bída. My velká, oni trochu menší. Asi zaslouženě vyhráli, i když ta penalta v devadesáté minutě nebyla tak úplně jasná. Ale to už je jedno,“ řekl trenér Marek Poštulka. Jeho tým na Valašsku herně nepřesvědčil a začíná si koledovat. Týmy ze spodku tabulky se nepatrně přibližují. „Za výkon, jaký jsme předvedli, jsme si asi prohrát zasloužili. Vypadáme, že jsme po zimní pauze zapomněli hrát fotbal. Vysvětlení pro to ale nemám žádné. Asi týmu už nemám, co dát,“ naznačil smutně bezprostředně po utkání.

FC Vsetín – Bospor Bohumín 2:1 (0:1)
Branky: 61. Hořelica, 90. Matůš – 41. Šiška. Rozhodčí: Šamaj – Přikryl, Hubený. ŽK: 0:4. Diváci: 120.
Bohumín: Švrčina – Šiška, Leibl, Košťál, Baculák (87. L. Poštulka) – Halaška, F. Hanus, Palej, Vaclík (66. Ferenc) – Padých, Jatagandzidis (76. M. Hanus). Trenéři: Vyrobik, M. Poštulka a Kempný.